PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче



toni_nemezis
09-26-2008, 12:22
Хора може би тая тема я има вече ма не ми се сардете.
Аз съм на 14 години.Тази година кандидатствах и влезнах в НТБГ. В нашия клас има едно много хубаво момиче,в което се влюбих (на никой да не му се струва сътанно щото аз наистина я обичам).Познаваме се само от 2 седмици но с всеки ден я обичам повече.Момичето каза че си има гадже вече. Незнам какво да направя. Моля помогнете защото я обичам много. :( :( :(

Bellatrix
09-26-2008, 12:28
За две седмици истинска любов ми звуи малко съмнително, ама айде :D :D Зависи от гаджето и и главно от нейните чувства. Ако го обича - кофти за теб. Ако не - остава ти да чакаш да приключи всичко между тях. Ако го обича, но теб обича повече - пак чакаш - ще го остави заради теб, ако наистина иска да е с теб. Ако ви обича и двамата еднакво - лигла е, остави я.

toni_nemezis
09-26-2008, 12:36
Ем с нея сме се виждали и преди!

Ev1l
09-26-2008, 13:04
Ехее познавате се от 2 седмици и я обичаш..
Младите много лесно взехте да се влюбвате :razz: (младите хаха аз съм на 16 :D )
Ама за 2 семдмици не ми се вярва да я обичаш.

Като си н а 14 лесно се привързваш.Усобенно ако ти е първата.Мога да ти кажа, че не я обичаш а просто я харесваш ,но кой знае..Може да греша..
Амии ,ако тя е влюбена в приятела си става сложно за теб.
Но ако не е просто трябва да чакаш шанса си .Да и кажеш какво чувстваш па от там нататък , ако и тя чувства съчото към теб, всичко ще си дойде по мястото.

toni_nemezis
09-26-2008, 13:09
Ем аз мисля че я обичам защото немога да спра да я санувам и да мисля за нея. Мерси на сички които се опитвата да ми помогнат.Благодаря!

strawberry_
09-26-2008, 13:18
опитай се да се държиш с нея като приятел-така ще разбере че може да ти има доверие , ще те опознае по-добре.в никакъв случай обаче не я притискай-така може да се отдръпне от теб още повече

WaterLilly
09-26-2008, 13:21
Не бих го нарекла любов, по-скоро привличане... Щом си има гадже няма какво да се занимаваш. Не мислиш за нея и си я избиваш от главата. Ако си решил, че е перфектна и толкова красива, че да не можеш да откъснеш очи от нея, потърси недостатъци, които да те отблъснат. 8-)

Ev1l
09-26-2008, 13:35
Ем аз мисля че я обичам защото немога да спра да я санувам и да мисля за нея. Мерси на сички които се опитвата да ми помогнат.Благодаря!

Просто си обсебен от нея..
Това ,че мислиш постоянно за нея не значи ,че я обичаш..

Ноо ти си знаеш най-добре.

5StaR
09-26-2008, 15:21
Бахти пуберите днешно време са мн станни .. нищо няма да правиш като си има гадже.. ще ти мине, а и да FFS научете се, че НЕ ЗНАМ, НЕ МОГА, НЕ ИСКАМ се пишат отделно

HONDA
09-26-2008, 15:27
Май само си внушаваш, че я обичаш. За 2 седмици... Малко нереално ми звучи. Щом си има гадже, просто не се занимавай с нея.

sasha_90
09-26-2008, 15:27
Има си приятел-не я закачай.

DevilWish
09-26-2008, 16:30
Ем аз мисля че я обичам защото немога да спра да я санувам и да мисля за нея. Мерси на сички които се опитвата да ми помогнат.Благодаря!
Ти си влюбен ,не я обичаш . . най-добре контактувай с нея ,разбери как е с нейният приятел ,колко време са заедно ,карат ли се или са си в добри отношения ,обичат ли се и ако го обича - остави я да е щастлива с него ,не им проваляй връзката от егоизъм - все пак ако я "обичаш" искаш да е щастлива нали?
А ако пък връзката им е пред разпадане - тогава вече можеш да се опиташ да се сприятелиш с нея и да се опознаете повече и с времето ще видиш имаш ли шанс или не ;)

FeNuT
09-27-2008, 06:54
Щом си има гадже по-добре я остави да си бъде с него.Примири се с мисълта че поне за сега не можеш да бъдеш с нея,все пак не си и помисляй да се опиташ да ги разделиш щото мн гадно ще постъпиш.Остави я да си бъде щастлива с това момче,пък с времето ще видиш как вървят нещата-може и да ти се отвори късмета по някое време....
:)

natedog
09-27-2008, 09:50
Хора може би тая тема я има вече ма не ми се сардете.
Аз съм на 14 години.Тази година кандидатствах и влезнах в НТБГ. В нашия клас има едно много хубаво момиче,в което се влюбих (на никой да не му се струва сътанно щото аз наистина я обичам).Познаваме се само от 2 седмици но с всеки ден я обичам повече.Момичето каза че си има гадже вече. Незнам какво да направя. Моля помогнете защото я обичам много. :( :( :(

За 2 седмици сигурно знаеш всичко за нея, как би реагирала във всяка ситуация, какви страхове има, какво обича и т.н. ... карай си работата ! между другото е СУПЕР тъпо приятелката ти да е от твоя клас ...

remus92
09-27-2008, 12:13
em po nekakav na4in ako moje6 da i pokaje6 4e ima6 4uvstva kam neq moje da stane ne6to a 2riq variqnt e da iz4aka6 momi4eto da skasa s mom4eto :? :-o

midle
09-27-2008, 12:59
Действай , бори се за нея ако не ти се иска да мастурбираш по неин адрес :-D

vluben0_hlape
09-27-2008, 13:52
0х х0ра незнам тя има приятел ... и в друга тема сп0менах че ак0 тя прецени че си струва да 0стави приятеля си заради теб хараби ... ама кф0 значи да се б0риш за нея .... да им пр0валяш връзката малк0 п0 малк0 пр0ст0 ак0 тя наистина държи на нег0 т0лк0ва бърз0 ще ти тегли една майна чееее даже няма и да забележиш .... п0сле 5 г0дини се гледайте тъп0 се едн0 сте си изяли десерта .... ак0 знае че имаш някв0 увлечение към нея зарежи нещата нищ0 няма да се случи ама ак0 не знае земи и кажи ... пък я 0стави сама да прецени .... няма смисъл да и са натискаш излишн0 т0ва м0же сам0 да я раздразни

WILD__BOY
09-27-2008, 15:28
ми опознай я
ма тя да не те опознава! не се давай бързо, защото няма да й е интересно
след като станете по-близки
прави се че не я виждаш и изчакай тя да те поздрави, чакай да те заговори, да й стане интересно ; )

а гаджето - ми ако се представиш по-добре имаш шанс ; ) нищо никога не се знае, но винаги уважавай това, че тя има връзка. не се натрапвай

toni_nemezis
09-27-2008, 17:31
Благодаря на всички! Ще ви послушам и няма да и се натрапвам и ще я оставя сама да прецени! Благодаря ви много още веднъж!

BaCkoHTe
09-27-2008, 18:05
Ехее познавате се от 2 седмици и я обичаш..
Младите много лесно взехте да се влюбвате :razz: (младите хаха аз съм на 16 :D )
Ама за 2 семдмици не ми се вярва да я обичаш.

Като си н а 14 лесно се привързваш.Усобенно ако ти е първата.Мога да ти кажа, че не я обичаш а просто я харесваш ,но кой знае..Може да греша..
Амии ,ако тя е влюбена в приятела си става сложно за теб.
Но ако не е просто трябва да чакаш шанса си .Да и кажеш какво чувстваш па от там нататък , ако и тя чувства съчото към теб, всичко ще си дойде по мястото.


+1

Мисля същото ама с 1 малка разлика на 17 съм :lol: 8-)

Escarina
10-05-2008, 11:16
ЛЕЛЕ. Защо не съм я видяла по-рано тая тема... споко и аз в осми клас си мислех, че съм влюбена в един съученик :D Кажи в кой кабинет сте аз ще говоря с нея :D Не си струва да си тровиш нервите. Хем ти е от класа, хем си има приятел. Кофти е дори когато е от самото даскало. Повярвай ми. Това е тбг все пак.. :D

Light
10-05-2008, 11:26
Начи братле..Проблема ти си има решение...викаш 20 човека мафия, намирате гаджето и, поздравявате го и него и сичките му роднини, колкото се може по цветисто, и проблема е решен. Минал си частта с "Чакай да скъсат" по бързата процедура..после само зарибяваш мацката и си готоф ;)

miss_asi
10-08-2008, 13:45
Еххх... заек в НТБГ!Всички зайци там са супер заблудени за света :P споко не го казвам за да обидя някой заек ами защото е така!

NaNa_SladuRana
10-08-2008, 14:40
остави я да бъде щастлива с гаджето си :)

pinky_shine
10-08-2008, 14:47
Бъдете само приятели и до там.А и освен тва сте от 1 клас :?

nekaf
10-08-2008, 15:46
абе я не се бутай в на хората връзките бе.
видял една мацка която го привлича и вече
"ооо любоФФ люб0ФФФ". като си има приятел
няма да се натискаш там. да не мислиш че е
така ще го зареже за да бъде с един сулbо
дето го е видяла вчера? най-много да си
изпросиш някой бой. имаш ли си и идея дори
какво можеш да причиниш и на двамата? :x

въри в другия клас, и там има мацки... 8)