PDA

View Full Version : Помощ!компа ми сам се ресва



i_dont_give_a_fuck
09-26-2008, 12:26
Както си гледах филм изведнъж ми се появи това http://img337.imageshack.us/img337/4548/problemsd9.jpg след което ми се рена компа така става на всеки час горе-долу как да го оправя помафайте 8-[ :cry:

i_dont_give_a_fuck
09-26-2008, 20:06
kakvo ob6to ima tova s moita tema :S

todor92
09-26-2008, 20:49
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198261

Vij 4-ta to4ka

MajeStic
09-26-2008, 21:51
Значи сканираш си с анти-вирусната за вирус. На времето имаше така наречения с едните от имената му MS.Blast.Worm. Ако си с по-стар Windows XP => SP1 е възможно и той да ти е влезнал. Сканирай с каквато анти-вирусна имаш, а ако не изкара, че има вирус си запиши друга, защото 100% имаш вирус. Стоиш пред компютъра и когато ти излезе съобщението пишеш това от т.4 от горния пост и продължаваш да търсиш как да отстраниш вируса. Пробвай да напишеш това, което ти пише от screnshot-а в google и разглеждай линковете. gl

Schnitzer
09-27-2008, 03:18
Проблемът може би е хардуерен.На мен ми се рестваше заради бъгната рам.

MajeStic
09-27-2008, 07:53
Ако може само да те поправя това не е вирус. ;)

А какво е? Смисъл, защото съм на друго мнение, а ти не се обоснова... кажи, за да знам и аз как да се справя с такова нещо, ако ми се появи?

Bianca
09-27-2008, 08:15
Абе, прочетох не turn off, а LOG оff. Може би в това е проблема.
Следващия път като ти даде такова съобщение. Не го изключвай, ми направо си излез от потребителя и пак влез. :-o

Bianca
09-27-2008, 09:38
Абе, прочетох не turn off, а LOG оff. Може би в това е проблема.
Следващия път като ти даде такова съобщение. Не го изключвай, ми направо си излез от потребителя и пак влез. :-o Ако искаш проваи да си го направиш ти.. в 1вия линк които дадах се описва как става.. ако го пуснеш и си изключиш компютъра това ще се махне точно като монитора стане тъмен :-D не вярвам да се махне туко така усвен по ония начин.
Ти видя ли какъв линк си пуснал? :-o За това дали лаптопите имат мишка и интернет. :-o

Anf3tamin4o
09-27-2008, 11:43
Значи и аз имах същия проблем и се оправих по некъв начин дето не знам дали е много правилен, но засега върши работа Smile
В Control Panel -> "Administrative Tools" , and then double-click "Services".
намираш remote procedure call (RPC), десен бутон -> Properties Има един таб recovery и на него му правиш трите на take no action вместо рестарт на ПЦ Smile