PDA

View Full Version : Един гаф



Evanescencefan
09-26-2008, 12:41
Здравейте!Днес сме в час по български и моя милост решава да се избъзика с един от съучениците си.Написах му бележка,на която пишеше"Ще те сваля с тухла четворка".Той пък ми написа,че щял да ме свали с големия :D Аз му отвърнах,че ще му го завра в трахеята и ще се задуши :D Той ми вика,че нямало да стигне до там.Написах му на бележката"боли ме цервикса,че няма да стигне".Хвърлих му я и той ми я върна,обаче даскалката го видя и ми поиска бележката.Каза ми да й я дам и си я прочете.На него му каза,че майка му щяла да умре,ако го види.След края на часа тя излизайки,каза"чао и умната".Та въпроса ми е какво да правя?В смисъл да й се извиня ли,ще каже ли на нашите :oops:?Малко ми е неловко пред нея :oops:

xXxScreamxXx
09-26-2008, 12:47
:lol: :lol: :lol: охх охх ама и виее....
Според мен няма да каже...
но не го повтаряйте ;)

Evanescencefan
09-26-2008, 12:57
Определено ще се постарая,да не се повтори :D

Ev1l
09-26-2008, 13:09
Аа.. на колко години си ?

Zveezdichka
09-26-2008, 14:11
Аа.. на колко години си ?

slun4ice_90
09-26-2008, 14:44
Здравейте!Днес сме в час по български и моя милост решава да се избъзика с един от съучениците си.Написах му бележка,на която пишеше"Ще те сваля с тухла четворка".Той пък ми написа,че щял да ме свали с големия :D Аз му отвърнах,че ще му го завра в трахеята и ще се задуши :D Той ми вика,че нямало да стигне до там.Написах му на бележката"боли ме цервикса,че няма да стигне".Хвърлих му я и той ми я върна,обаче даскалката го видя и ми поиска бележката.Каза ми да й я дам и си я прочете.На него му каза,че майка му щяла да умре,ако го види.След края на часа тя излизайки,каза"чао и умната".Та въпроса ми е какво да правя?В смисъл да й се извиня ли,ще каже ли на нашите :oops:?Малко ми е неловко пред нея :oops: Мен това ме разсмя.... :razz: Чак пък да й се извиняваш..кажи,че всичко е било на шега и така... :) :-P

kuklichka_bg
09-26-2008, 16:28
хахах ние веднъж с една от моя клас по бг си писахме на тетрадките и си ги показвахме 8-) (колко тъпо само) та тя ми написа нещо и аз написах fuck you 8-) 8-) и тая по бг някфа бабка и аз си мислех че нз англииск и като го видя като почна да вика ние се :lol: и вика ще го дам на родителската ама тей и не взе тетрадката тей че спх :D

MELON
09-26-2008, 17:08
Прите оправят Всичко :wink:

xXxScreamxXx
09-26-2008, 17:46
Прите оправят Всичко :wink:

Може би не и в този случай :D

Vincitore
09-26-2008, 18:37
ние така в даскало веднъж бяхме писали на бележка нещо за г-та,и тя видя че си мятаме бележката и тръгна да я взима,и едно момиче я лапна цялата... ето така няма никакъв шанс да я прочете :D следващия път пробвайте :D :D :D

LiLGrizzly
09-26-2008, 19:49
ние така в даскало веднъж бяхме писали на бележка нещо за г-та,и тя видя че си мятаме бележката и тръгна да я взима,и едно момиче я лапна цялата... ето така няма никакъв шанс да я прочете :D следващия път пробвайте :D :D :D
:lol:

krisiiiiito
09-27-2008, 08:06
ние така в даскало веднъж бяхме писали на бележка нещо за г-та,и тя видя че си мятаме бележката и тръгна да я взима,и едно момиче я лапна цялата... ето така няма никакъв шанс да я прочете :D следващия път пробвайте :D :D :D
:lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

при нас лошото е че си писахме за госпожата и тя го прочете ..ама и е слаба паметта и на другия ден пак ми се усмихваше и ме мислише са примерна :razz:

Seducti0n
09-27-2008, 08:12
Защо да и се извиняваш, все едно сте обсъждали нея посредством бележки.Единственото ти провинение е, че не си внимавала и може би донякъде си пречела на останалите, но за лична обида--няма основание да се говори.

skateprinces19
09-27-2008, 08:16
ехе чак да и се извиняваш според мене няма смисъл ... просто за малко се спрете с бележките тя да забрави и тогава поне кат си пишете гледайте да не ви хващат даскалите че става интересно после пак ... не е изключено при втори път хващане да го дадат на родителите :-D :-D :-D

Evanescencefan
09-27-2008, 09:35
Дори не съм пречила на останалите :D В час по БЕЛ всички говорят.Както и да е дано никой друг да не разбира :shock:

verdjitO
10-31-2008, 17:57
:lol: :lol: :lol:

BrainlessROCKBABY
10-31-2008, 18:00
ние така в даскало веднъж бяхме писали на бележка нещо за г-та,и тя видя че си мятаме бележката и тръгна да я взима,и едно момиче я лапна цялата... ето така няма никакъв шанс да я прочете :D следващия път пробвайте :D :D :D
:lol:

:lol: :lol:

HatebeeD
10-31-2008, 18:04
недей да правиш нищо...тя сигурно вече е забравила :)