PDA

View Full Version : ...



Celence
09-26-2008, 14:13
...

glupacheE
09-26-2008, 14:50
За мен най- добрият вариант за триъгълника е епилатор или коламаска. :-o

ra4ence
09-26-2008, 14:53
Повечето си съсипват адски косата със преса, също и малко по-безвредното изправяне с кръгла четка, която скуби и адски горещ сешоар... Има едно като кръгла маша на Ровента, но е по-дебело и с него правиш всичко, което казах по-нагоре-сресваш се, изсушаваш се, правиш си обем, изправяш я, накъдряш я(начупваш)... и е много по-добре от преса/сешоар...
Ти откри топлата вода :)

А за другата машинка-ефекта е почти същия,само дето не маха толкова добре косъмчетата и не е рпедвидена за такива длеикатни зони.

:)

lost_in_candyland
09-26-2008, 15:35
Да, аз съм чувала и за двете. Това първото мислех да си го купя още преди, но още не съм. Сигурно е подходящо щото пише, че е дори за "мустака" :-D

sexy_baby92
09-26-2008, 15:39
За триъгълника те съветвам да ходиш на козметичка - нито е толкова скъпо па и те прави да изглеждаш супер секси отдолу. Плюс това тя ще ти предложи различни прически. :)

За косата просто ти тряяя някоя готина маша. Те добрите не горят толко косата, правят супер обем, могат да къдрят и ти дават секси блясък. :-) :P

lost_in_candyland
09-26-2008, 20:05
За триъгълника те съветвам да ходиш на козметичка - нито е толкова скъпо па и те прави да изглеждаш супер секси отдолу. Плюс това тя ще ти предложи различни прически. :)

За косата просто ти тряяя някоя готина маша. Те добрите не горят толко косата, правят супер обем, могат да къдрят и ти дават секси блясък. :-) :P Колко струва на козметичка? :)

CaribbeanGirl
09-26-2008, 20:08
А по какъв начин ще ти ги махнат в козметичния салон? Кола маска или какво?

Nadelina
09-26-2008, 20:17
Kozmetichkata gi maha s kola maska. Moqta mi vzima 4 lv.

whisp
09-26-2008, 20:20
еми значи "тая машинка" мисля че се казва тример ама то всъщност май няма разлика дали ще е с бръснача или с тримера .... тъй че се тая ... :?

CaribbeanGirl
09-26-2008, 21:14
Е добре бе хора с кола маска отдолу не ви ли боли????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

kat4enceto
09-26-2008, 21:22
само първите няколко пъти иначе после се свиква : :)

lost_in_candyland
09-27-2008, 17:51
Абе момичета... не сте ли се сещали следното:
Вместо да използвате бръсначка (говоря за триъгълника) има една машинка, не знам как се казва, но е под формата на епилатор, но не скуби. Сега рекламират едно на Жилет такова, но в нас имаме едно по-старо и ефекта е същия като бръсначката, но няма опастност да се порежеш или каквото и да било, само трябва космите да не са много дълги.
Гледам толкова много момичета се чудят дали да почнат с бръсначка, с което по принцип не е много хубаво, или кола маска, която боли адски... а тази машинка е съвсем безобидна.
Нали това е http://www.electron.bg/images/HP6390.jpg

Black_Fyed_Peas
10-05-2008, 18:34
Абе момичета... не сте ли се сещали следното:
Вместо да използвате бръсначка (говоря за триъгълника) има една машинка, не знам как се казва, но е под формата на епилатор, но не скуби. Сега рекламират едно на Жилет такова, но в нас имаме едно по-старо и ефекта е същия като бръсначката, но няма опастност да се порежеш или каквото и да било, само трябва космите да не са много дълги.
Гледам толкова много момичета се чудят дали да почнат с бръсначка, с което по принцип не е много хубаво, или кола маска, която боли адски... а тази машинка е съвсем безобидна.
Нали това е http://www.electron.bg/images/HP6390.jpg

това не ли комплект за почистване на вежди :-o

lost_in_candyland
10-06-2008, 10:11
Абе момичета... не сте ли се сещали следното:
Вместо да използвате бръсначка (говоря за триъгълника) има една машинка, не знам как се казва, но е под формата на епилатор, но не скуби. Сега рекламират едно на Жилет такова, но в нас имаме едно по-старо и ефекта е същия като бръсначката, но няма опастност да се порежеш или каквото и да било, само трябва космите да не са много дълги.
Гледам толкова много момичета се чудят дали да почнат с бръсначка, с което по принцип не е много хубаво, или кола маска, която боли адски... а тази машинка е съвсем безобидна.
Нали това е http://www.electron.bg/images/HP6390.jpg

това не ли комплект за почистване на вежди :-o Не, пише че е за тиъгълника и мустака. Не би трябвало да става за вежди защото не скубе, а бръсне. Колко смешно звучи :-D

Black_Fyed_Peas
10-07-2008, 14:23
извинявамс е тогава бях видяла същото обае за вежди

ger4e7y
10-13-2008, 20:05
значи не скуби така ли? :razz:

Bianca
10-14-2008, 10:44
Едно такова с пружинки? :shock: Само като го гледам, ме заболява.
Не, мерси.