PDA

View Full Version : Относно цикъла



GiRl_FrOm_ThE_MoOn
09-26-2008, 15:10
Здравейте момичета!Реших да пиша тук за да ви попитам нещо относно менструацията ми....Току що четох една такава тема ,но не намерих отговор на въпроса си...Та ето какъв е той...Днес ми е 5-ти ден и станах с нагласата че вече ми е свършило,защото сноши нямах нищо,а обикновено цикъла ми трае 5 дена,(регулиран е)даже още на 4-тия е нямало нищо... (знаете че когато ви свършва цикъла има кафяво по превръзката (тампона) ) и вчера си беше кафяво..Но днес след като станах и се изкъпах,минути след това вече си бях сложила прашки и те се изцапаха с червено...знаете все едно ви е първи,втори ден и даже ме заболя корема и пих хапче.Моята менструация е доста болезнена и без да пия хапче не мога ....и 5-тия ден отново ми потече и ме забоя и пих хапче...а имах планове за тази вечер с приятеля ми и май няма да стане!Та исках да питам как е възможно предния ден да няма нищо,а на следвашия да се изкъпя и пак да потече все едно пак ми идва....много ми е тъпо сега и не знам нормално ли е?

Jumbie483
09-26-2008, 15:23
Аз обикновено когато се къпя в последния ден от цикъла не ми спира, ами си продължава поне още 2/3 дена. Просто ти казвам, че е нормално... Но ако не спре до едни/два дни по-добре иди при гинеколог ;)

ell_ownz
09-26-2008, 15:42
tova e normalno da prekasva i pak da po4va na kusi intervali. moq cikal e sashtiq kato tvoq - boli me i mi prekasva ponqkoga i pak po4va.ne e golqm problem-prosto sledvashtiq pat is4akai pove4e predi da slojish po oskadno belio ;]

albb
09-27-2008, 09:50
и при мен е така!спокойно :) моя цикъл винаги протича така :първите три дни си тече ,на четвъртия доста малко или нищо цял ден,на петия обикновено има едно последно"бльок" както аз го наричам и знам ,че вече ми е свършил и мога спокойно да си сложа прашките :D

darla
09-27-2008, 10:53
Аз обикновено когато се къпя в последния ден от цикъла не ми спира, ами си продължава поне още 2/3 дена. Просто ти казвам, че е нормално... Но ако не спре до едни/два дни по-добре иди при гинеколог ;)
:shock: TOVA prozvu4a vse edno po vreme na menstruaciqta ti se kupe6 SAmo prez posledniq den ot neq!!!Sry ako sum razbrala pogre6no,ne iskam da te ubidq,prosto se 6a6nah kato go pro4etoh!

po temata-Milq,ne moga da ti kaja kakva e pri4inata,no i na men mi se e slu4valo 1-2 puti taka,obiknoveno do ve4erta na "lujliviq" den-v tvoq slu4ai petiq-kogato pak e trugnalo qrko 4erveno-ta obiknoveno tova e nqkakuv ostatuk i do kraq na denq ve4e mi minava.No mi se e slu4valo ne pove4e ot 2 puti i ne moga da dam po kompetenten otg.Iz4akai,spored men 6te otmine za 4asove

Jumbie483
10-01-2008, 15:46
Аз обикновено когато се къпя в последния ден от цикъла не ми спира, ами си продължава поне още 2/3 дена. Просто ти казвам, че е нормално... Но ако не спре до едни/два дни по-добре иди при гинеколог ;)
:shock: TOVA prozvu4a vse edno po vreme na menstruaciqta ti se kupe6 SAmo prez posledniq den ot neq!!!Sry ako sum razbrala pogre6no,ne iskam da te ubidq,prosto se 6a6nah kato go pro4etoh!


Самото ти предложение е тъпо... Имах предвид, че ако например се изкъпя първия или втория ден всичко си е нормално. Само последния има проблеми, пък и на мен менструацията ми е по 3 дена ;)

foreverr
10-01-2008, 17:25
Ами според мен заради това, че си се къпала с топла вода и от топлата вода пак ти е потекло, ноо би трябвало след 2-3 дена да ти свърши или по-малко от 2-3!Дори е нормално да прекъсв аи после пак да почва.И на мен понякога ми е така.Споко!