PDA

View Full Version : Хора,малко съдействие!



mmm_sweet
09-26-2008, 16:13
Hora,kajete mi nai-dobriq metod za svalqne na mom4e,no ne obiknovenno mom4e ami ot oneq trudnite :-# ,det ADSKI trudno otklikvat na flirta i deto obiknovenno ne gledat da hodqt na kuponi ili izob6to nqkqkvi subiraniq,no puk sa stra6no sladki :grin:

DevilWish
09-26-2008, 16:20
Тея пък момчета какви са?
Първо казваш не нормални = реших ,такива ,които са надути . .
след това казваш ,които не ходят на партита . .
Е тогава какво не им е нормалното?
Напълно обикновенни момчета . .
Какво да ги сваляш ,то или ще стане между Вас или не.Важното е дали ще има привличане + едно разговорче за опознаване ,малко по-'така' погледи и готово ;)

nIkEnCeTy_bE
09-26-2008, 16:20
iskash da kajesh nedostypni..emi nqma da e zle da imatre nakfi kordinati..amii..ot opit...ne mu se natiskai i natrapvai..bydi sebe si..pokazvai dobrite si kachestva..ako se spriqtelite znachi te ima za nqkfa...neznam..pri men e beshe malko po razlichno..ama mnogo trudno go spechelih.. :-D ama vse pak uspeh..! :)

mmm_sweet
09-26-2008, 16:24
iskash da kajesh nedostypni..emi nqma da e zle da imatre nakfi kordinati..amii..ot opit...ne mu se natiskai i natrapvai..bydi sebe si..pokazvai dobrite si kachestva..ako se spriqtelite znachi te ima za nqkfa...neznam..pri men e beshe malko po razlichno..ama mnogo trudno go spechelih.. :-D ama vse pak uspeh..! :)


misi :-D

Luda_do_poluda
09-26-2008, 16:59
Важна е идеята.Накарай някой/я негов/а познат/а да те запознае.Поискай номер ,за да звъннеш някога за кафе и дай твоя ( може той да реши да звънне ) Разбери къде излиза и се засечи някога случайно с него.Седни при него и си поговорете .... Така започват нещата понякога :)

xXxScreamxXx
09-26-2008, 17:32
Еее и аз съм така в момента ... :oops:
Той човека .... УауУ :D мн мнннннн пичага ама ... недостъпе уж ще видим ...
ми кфо да ти кажа .. оосвен успех ... и на мен, и на теб :D :D

Whyniser
09-26-2008, 19:17
Еее и аз съм така в момента ... :oops:
Той човека .... УауУ :D мн мнннннн пичага ама ... недостъпе уж ще видим ...
ми кфо да ти кажа .. оосвен успех ... и на мен, и на теб :D :D
Ше го опраиш не се коси.И не се нерви и аз те копирах ми на мен ми хрумна преди 1 година а ти ми го припомни :lol:

Pep1no
09-26-2008, 21:13
кфо е тфа момче което да не ходи по купони :-D питай го дали иска заедно да си учите уроците от даскало и ще се влюби в теб :D

MaMkaMy
09-27-2008, 05:57
Отидете някаде да похапнете двамата :) Любовта на мъжете минава през стомаха :D

FeNuT
09-27-2008, 06:59
Айде стига с това за любовта през стомаха че минавала :D :D .Първо разбери дали той има някакви симпатии към теб и от там ще си решиш какво да правиш. :)

midle
09-27-2008, 07:09
Един мъжки съвет - не избързвай , намирай начин да го заговаряш , даже на моменти е добре да пускаш приятни и забавни майтапи по негов адрес. Пускай му загадъчни погледи , но не и прекалени . Мисля че сам трябва да се усети и да почне да се интересува от теб , просто гледай да събуждаш мъжа в него докато сте заедно :-D

glymo14
09-27-2008, 07:14
А да те питам, къде се срещате най-често?
А иначе му показвай че го харесваш, не бъди много нахална и му уреяй любовни погледи :P

FeNuT
09-27-2008, 07:16
А да те питам, къде се срещате най-често?
А иначе му показвай че го харесваш, не бъди много нахална и му уреяй любовни погледи :P

да не вземе да се сдуха от тея любовни погледи и да си глътне езика...... :D Ако е печен сам ще се хвълри в необятното и непознатото,а в този случай мисля че ще спечели от това. :D

soul1199
09-27-2008, 07:20
Важна е идеята.Накарай някой/я негов/а познат/а да те запознае.Поискай номер ,за да звъннеш някога за кафе и дай твоя ( може той да реши да звънне ) Разбери къде излиза и се засечи някога случайно с него.Седни при него и си поговорете .... Така започват нещата понякога :)++++1

glymo14
09-27-2008, 07:22
А да те питам, къде се срещате най-често?
А иначе му показвай че го харесваш, не бъди много нахална и му уреяй любовни погледи :P

да не вземе да се сдуха от тея любовни погледи и да си глътне езика...... :D Ако е печен сам ще се хвълри в необятното и непознатото,а в този случай мисля че ще спечели от това. :D
:razz:

Иначе допълнение по темата, може да бъде откровенна.Отиди при него и признай всичко което чувствш към него, невярвам да те отхвърли, няма нищо по добро от чеснтноста.

П.П: За всички които мислят че ако неходиш на купони си задръстен, много се лъжат, познавяам много големи точни пичове, които необичат да ходят много на купони , не пия , пушат, и се събират с компанийката си, абе пичове кво друго мога да кажа

BaiToq
09-27-2008, 08:29
Съблечи се гола.

cHooOpiHka___
09-27-2008, 09:03
izvinqvai.. am ti kolko temi 6e pusne6 ve4e...eedna mislq 4e ti e dostat14na..moito momi4e.. ni6to li4no.. :-P