PDA

View Full Version : как бихте реагирали в следната ситуация?



anonimen12
09-26-2008, 16:33
вие сте влюбени с партньора си, от достатъчно дълго време сте заедно, обичате се наистина и двамата и сте си го доказали. връзката ви е наистина сериозна и сте си представяли сериозни стъпки като заживяване заедно и тн. наистина не можете един без друг...
но един ден се случва така че единия трябва да замине в чужбина. (не за няколко месеца, или година, а за наистина дълго време...)

какво бихте направили? ще се разделите с мисълта че връзка от разстояние не може да има, ще го убедите да не заминава, ще зарежете всичко и ще заминете с него защото го обичате повече от всичко, ще съжалявате че сте го срещнали и всичко е било толкова хубаво...

аз мисля по този въпрос от известно време, надявам се да не се случи никога (въпреки че има шанс един от нас да замине) но просто не знам какво бих направил, без нея не бих могъл да живея защото имам само нея. мъча се отскоро и не мога да измисля за да бъда подготвен евентуално ако това се случи
вие как бихте направили? благодаря ви

DevilWish
09-26-2008, 16:40
Щом толкова се обичате и сте си го доказали и тн според мен е най-добре ако тя замине /или ти/ да я последваш ако имаш тази възможност разбира се =) Успех! =)

Luda_do_poluda
09-26-2008, 16:54
Няма значение дали ти или тя заминавате или оставате.Важното е да сте заедно ,където и да е

anonimen12
09-26-2008, 17:01
абе то е лесно така да се каже (благодаря ви за коментарите) обаче реално е много трудно да се вземе подобно решение да зарежеш всичко тук (роднини, мечти, образование) и да отидеш някъде, не сам разбира се - с човека който наистина е за теб, но пак е много рисковано...
все пак не сме и двамата улегнали хора на по 30 г със образование, а на по 20 и няколко да кажем

Luda_do_poluda
09-26-2008, 17:05
Ами ...мечтите ти с нея ли са свързани или с нещо съвсем друго ?

MartiSSima
09-26-2008, 17:05
Ако знам, че това е ЧОВЕКА ще зарежа всичко и ще замина с него.Мъдрите хора са казали: "Птиченцето каца един път на рамото..."

anonimen12
09-26-2008, 17:12
Ами ...мечтите ти с нея ли са свързани или с нещо съвсем друго ?
разбира се че са свързани с нея, но как да кажа имам си бизнес в българия който искам да развия и да мога да и осигуря всичко което заслужава...
ще трябва да оставя идеите си за развитие и постигнатото до тук, не че е много но не се оплаквам (защото нямам никой на който да го оставя - затова и казах в началото че имам само нея, кофти детство, но това е друга работа)

и аз по-скоро мисля че бих рискувал за да бъда щастлив, защото все пак парите се изкарват някак, но за първи път съм наистина щастлив с нея... разбира се най-добре ще е да не се стига до този момент на сериозен размисъл, защото живота ми би зависил от това :(

Luda_do_poluda
09-26-2008, 17:18
Да ти кажа честно ,според мен е по-добре да я убедиш да остане тя тук.Кажи й ,че ще й осигуриш всичко необходимо,само да остане ,вместо да замине и да се мъчите и двамата или да заминете заедно и да започнете сградата от пода на мазето ....Изживейте мечтите си щастливи заедно :)

lady_starlight
09-26-2008, 17:20
Ами при мен това се случи,не с мен,а със сестра ми,тя замина на далеч и то за неопределено време,сега 5 месеца по-късно и приятеля и е при нея,той така заряза всичко и замина :)

HONDA
09-26-2008, 17:24
Ами ако има шанс и ти да заминеш... защо пък не? ...
Аз лично не бих направила толкова голяма крачка.

anonimen12
09-26-2008, 17:25
благодаря на всички, че отделихте време за проблема ми. надявам се да не се стига до избор, но просто исках да си споделя защото се измъчвам много напоследък. без нея не бих могъл да продължа лесно напред, защото съм сериозен в чувствата си и тя е моят стимул да правя всичко в момента, но пък ако заминем ще е защото преследвам щастието си, но се връщам една крачка назад в развитието си като човек стараещ се да осигури живота си и евентуално на жена си...
но пък ако я убедя, което не искам да правя - не мога да я ограничавам! така ще се измъчва с въпроси дали не е пропуснала нещо, някой шанс. аз ще съм причината да съжалява ако не се развият нещата между нас както в момента си мислим и двамата (все пак хората се променят), аз ще съм виновен че не съм я пуснал да замине и тн...
абе ситуацията е сложна много, просто искам да съм подготвен ако евентуално този момент настъпи

SomeGirl
09-26-2008, 17:41
вие сте влюбени с партньора си, от достатъчно дълго време сте заедно, обичате се наистина и двамата и сте си го доказали. връзката ви е наистина сериозна и сте си представяли сериозни стъпки като заживяване заедно и тн. наистина не можете един без друг...
но един ден се случва така че единия трябва да замине в чужбина. (не за няколко месеца, или година, а за наистина дълго време...)

какво бихте направили? ще се разделите с мисълта че връзка от разстояние не може да има, ще го убедите да не заминава, ще зарежете всичко и ще заминете с него защото го обичате повече от всичко, ще съжалявате че сте го срещнали и всичко е било толкова хубаво...

аз мисля по този въпрос от известно време, надявам се да не се случи никога (въпреки че има шанс един от нас да замине) но просто не знам какво бих направил, без нея не бих могъл да живея защото имам само нея. мъча се отскоро и не мога да измисля за да бъда подготвен евентуално ако това се случи
вие как бихте направили? благодаря ви

na men tova mi se sly4i, samo 4e toi ne moje6e da doide pri men, tai kato po tova vreme bqxme s vizov rejim za UK. sled malko pove4e ot 3g ot kakto se sre6tnaxme i bqxme zaedno i na razstoqnie, ne6tata se opletoxa adski mnogo, zavar6ixa mnogo grozno i bolezneno za men. sega pak iska da se saberem i t.n. no az nqkak si mislq 4e vsi4ko se promeni kakto i nie samite i 4e da, imame 4yvsva edin kam dryg, no moje bi glavno se opitvame da varnem vremeto nazad, da prejiveem vsiko otnovo, da popravim gre6kite si, a tova nikoga nqma da stane.
ne moga da ti dam savet, samo moga da ti kaja 4e tezi sityacii sa mnogo, mnogo obarkva6ti i bolezneni i e preporaitelno da se izbqgvat vrazki na razstoqnie, rano ili kasno se poqvqva nedoverie, karanici i kakvo li o6te ne. trydno e.

punkrock
09-26-2008, 18:03
ще съжалявам, че съм го срещнала и че всичко е било толкова хубаво...

Bubbly
09-26-2008, 18:05
Бих зарязала всичко и бих заминала, защото така или иначе искам да замина на точно определено място. А, ако реши да остане тук и аз трябва да решавам, предполагам, че.... не знам. Ще му мисля, ако някога попадна в такава ситуация. :-D
ПП Интересно ми е защо си се замислил сега. Ти или тя искате да заминавате и къде?

ThereIsNoWayOut
09-26-2008, 18:13
Ако знам, че това е ЧОВЕКА ще зарежа всичко и ще замина с него.Мъдрите хора са казали: "Птиченцето каца един път на рамото..."

soul1199
09-26-2008, 18:50
purvo bih go obedila da ostane,ako ne 6e tragna s nego

soul1199
09-26-2008, 18:50
purvo bih go obedila da ostane,ako ne 6e tragna s nego

fuckingwhore
09-27-2008, 08:04
аз бих тръгнала с него :>

BaiToq
09-27-2008, 08:19
вие сте влюбени с партньора си, от достатъчно дълго време сте заедно, обичате се наистина и двамата и сте си го доказали. връзката ви е наистина сериозна и сте си представяли сериозни стъпки като заживяване заедно и тн. наистина не можете един без друг...
но един ден се случва така че единия трябва да замине в чужбина. (не за няколко месеца, или година, а за наистина дълго време...)

какво бихте направили? ще се разделите с мисълта че връзка от разстояние не може да има, ще го убедите да не заминава, ще зарежете всичко и ще заминете с него защото го обичате повече от всичко, ще съжалявате че сте го срещнали и всичко е било толкова хубаво...

аз мисля по този въпрос от известно време, надявам се да не се случи никога (въпреки че има шанс един от нас да замине) но просто не знам какво бих направил, без нея не бих могъл да живея защото имам само нея. мъча се отскоро и не мога да измисля за да бъда подготвен евентуално ако това се случи
вие как бихте направили? благодаря ви
Бих опитал да я убедя да
остане,защото аз не бих напуснал България.
Ако е невъзможно,не бих я задържал с връзка
от разстояние,бих я оставил да си търси
щастието с друг.

cHooOpiHka___
09-27-2008, 09:05
spored men 6tom taka sedqt ne6tata ttrqbva i ti da zamine6 s neq.. :) uspeh...

pepita87
09-27-2008, 10:46
Ние в момента водим такава връзка от разтояние(които толкова нашумяха напоследък).Не ни е било лесно и на двамата!От доста време правим планове,да сме заедно и вече да не се разделяме,да го няма това разтояние...Сега вече ще го осъществим,надявам се за напред,да не се сблъсквам с дилеми,като тези на автора.Но,ако пък някога това стане,тръгвам с него.Веднъж го направих,оставих всичко и бих го повторила! :) А на теб ти пожелавам никога,да не ти се налага да взимаш подобни решения! :-)