PDA

View Full Version : И какво правя сега!??!?!



MartiSSima
09-26-2008, 17:01
Такаа сигурно колегите и колежките от форума може малко да ме пооплюят ама не ми пука просто търся МНЕНИЕ а не съвет относно моя въпрос който е: преди 2 месеца се разделих с бившия ми приятел просто защото абсолютно неразбирателство от това с колко захар си пия кафето до това в кое кафе ше идем или кой филм ще гледаме...а да не намесвам темата за приятелите защото според него мойте приятели са тъпи дебили,плужеци и т.н.Само красоти както и да е разделих се с него сега съм с друго момче с което всичко е наред и се разбираме чудесно н бившият ми не спира да ме търси и да ми прави проблеми с кой излизам, постоянно sms-и, обаждания и т.н Обижда приятеля ми...Опитвам се да не го отразявам но в един момент нервите ми направо се опънаха до краен предел.И в момента продължава да ме тормози...Дайте някаква идея какво да правя...
За тези който искат да знаят аз съм на 20 години... :oops: дърта мадама съм...

anonimen12
09-26-2008, 17:06
даа и аз имах подобен проблем в началото на връзката си с приятелката ми - нейния бивш и звънеше постоянно и я тормозеше
решението на проблема е новия ти приятел да вдигне един път телефона и да си поговори малко с натрапника

точния разговор беше

-ало
ало (аз)
-кой си ти бе?
- а ти кой си бе, ае чао бе!!! (аз)

с най-дебелия си глас и супер надъхано му го казах и оттогава не се е обаждал !
успех, от един дърт младеж над 20 ...

MartiSSima
09-26-2008, 17:08
anonimen12
Ако знаеш колко се радвам че има още един дърт младеж като мен тука...
Абе какво да ти кажа просто полужението е трагично...Иде ми да го убия ще каже той за приятеля ми че бил РЪБ е басси ужаса... :-x :-x :-x

anonimen12
09-26-2008, 17:17
знам как е при теб, но какво да се прави има момчета (не мъже) които не се държат мъжки! да тормозиш някого след като всичк ое приключило не е постъпка на сериозен човек. ако обичаш някого, дай му свобода (не знам кой го е казал но е така) едва ли те обича, щом не ти дава да продължиш напред...
просто нека новия ти приятел му покаже че не се прави така, и той ще спре надявам се

HONDA
09-26-2008, 17:21
Просто не му обръщай внимание. ПОмоли го тактично да те остави на мира. Дано излезе човек и да не те притеснява повече. Ако пък продължи и ти е толкова досадно и неприятно, можеш да си смениш номера. Предполагам няма да ти се цъфне пред вратата с куп обвинения и обиди за новия ти приятел.

MartiSSima
09-26-2008, 17:21
Да де ама малко ми е неудобно да пойскам да той да го отреже в смисал голямо момиче съм мога и сама ама... е много кофти.Най - кофтито е че бившия ми не е малко над 25 годишен а прави ебати цирка...че ми праща и снимки на него и някакво момиче с цел да ревнувам...ЦИРК

Luda_do_poluda
09-26-2008, 17:24
Идеята двамата да си поговорят сериозно по мъжки е много добра ,но по твоите думи бившият ти никак не е мъж ,а още дете ...Просто не е пораснал достатъчно умствено или е някой смахнат глезльо,който не знае какво иска нито от теб - нито от живота.

pet_14
09-26-2008, 17:24
Казваш му ,че сега си си намерила друг по-добър(ако изпитваш чувства към тва новото момче) и че ен искаш вече да те търси,поне докато не спре да изпитва някви чувства към теб....
Ако така не стане,почваш грубата....Просто казваш ,че не искаш по никакъв начин да общуваш с него и си готова ... ;) Успех

flubeny_zagybeny
09-26-2008, 17:25
точния разговор беше

-ало
ало (аз)
-кой си ти бе?
- а ти кой си бе, ае чао бе!!! (аз)

...




тва ма разби :razz:

MartiSSima
09-26-2008, 17:29
Чесно казано наглостта му граници няма...незнам може би не се е родил втори такъв.Ти му казваш недей ела то пак ела...абе полужението е ... Опитвам се да го карам спокойната ама незнам до кога...Мерси за мненията :-)

dreaml1nd_
09-26-2008, 17:48
Да т'ва да вдигне гаджето ти е много добър вариянт :-P да му тегли 1 и да фаща пътя тая напаст :lol:

Bubbly
09-26-2008, 18:12
Ама не разбирам като ти пречи защо още комуникираш с него? Изтриваш номера му, блокираш го в скайп, като се видите, се правиш, че не го познаваш и готово. Не вярвам да прибегне до насилие...

bonbon4e1
09-26-2008, 18:17
Да т'ва да вдигне гаджето ти е много добър вариянт :-P да му тегли 1 и да фаща пътя тая напаст :lol: като не разбира от дума аиде една маина и готоо то с животните така са нещата и само тфа е начина :D :D

soul1199
09-26-2008, 18:46
даа и аз имах подобен проблем в началото на връзката си с приятелката ми - нейния бивш и звънеше постоянно и я тормозеше
решението на проблема е новия ти приятел да вдигне един път телефона и да си поговори малко с натрапника

точния разговор беше

-ало
ало (аз)
-кой си ти бе?
- а ти кой си бе, ае чао бе!!! (аз)

с най-дебелия си глас и супер надъхано му го казах и оттогава не се е обаждал ! успех, от един дърт младеж над 20 ...mn dobro! 8-)

darla
09-26-2008, 18:52
i az sum ZA predlojenieto na Anonimen21 , biv6iq ti ne razbira li,4e e banalen i jaluk?!moje da mu go kaje6 nqkoi put

snejana67
09-26-2008, 18:53
:D не му обръщаи внимание все едно ,че не съществува :D

BaiToq
09-26-2008, 19:04
Такаа сигурно колегите и колежките от форума може малко да ме пооплюят ама не ми пука просто търся МНЕНИЕ а не съвет относно моя въпрос който е: преди 2 месеца се разделих с бившия ми приятел просто защото абсолютно неразбирателство от това с колко захар си пия кафето до това в кое кафе ше идем или кой филм ще гледаме...а да не намесвам темата за приятелите защото според него мойте приятели са тъпи дебили,плужеци и т.н.Само красоти както и да е разделих се с него сега съм с друго момче с което всичко е наред и се разбираме чудесно н бившият ми не спира да ме търси и да ми прави проблеми с кой излизам, постоянно sms-и, обаждания и т.н Обижда приятеля ми...Опитвам се да не го отразявам но в един момент нервите ми направо се опънаха до краен предел.И в момента продължава да ме тормози...Дайте някаква идея какво да правя...
За тези който искат да знаят аз съм на 20 години... :oops: дърта мадама съм...
Гръмни му 1 в главата :grin: :o

S_L_A_D_U_R_K_A
09-26-2008, 19:54
Пиши му смс
"Ако имаш поне малко възпитание и уважение към мен спри да ме притесняваш. Пътищата ни се разделиха, щастлива съм с другия. Не ме търси" или нещо такова, незнаеш ли как да го поставиш на място 8)

MartiSSima
09-26-2008, 21:19
Щом пиша тука значи полужението е отчайващо.Аз с него в скайп не комуникирам ... той ми пише смс-и, аз не отговарям, звъняла съм му точно 3-4 пъти с молба да ме остави да дишам спокойно, разбираме се че всичко ще е наред и няма да ме закача до следващия момент в който ни види заедно, както преди 30 мин. Видя ни и последва смс... Незнам за първи път ми се случва някой така глупаво да се държи.Някой ми каза да му обесня, ама как да му обесня като той смята , че неговото мнение винаги е НАЙ - ПРАВИЛНОТО а другите нищо не разбират и той е най великия...?!Как се говори с такъв човек?!