PDA

View Full Version : Защо Накой Жени се оплакват



MELON
09-26-2008, 17:29
Защо жените се оплакват от цикала си ТАКА НЯМА ДА МОГАТ ДА ГО НАКАРАТ ДА СПРЕ и има едно момиче в класа то ми говори че вчера и дошъл цикала , аз я изгледах като ..... Та кажете ми момичета момчета :
ЗАЩО ЖЕНИТЕ СЕ ОПЛАКВАТ ОТ ЦИКАЛА СИ КАТО НЕ МОГАТ ДА ГО СпръТ(ако темата е безмислена да я заключат(нямам нищо против))

Rebirthing
09-26-2008, 17:39
Мило мое дете, първо се научи да пишеш правилно 8-) второ пожелавам ти един ден да се събудиш с вагина и да имаш цикъл, да те боли стомаха и понякога да те преследва мисълта "Закъснява ми,дали не съм бременна?" :lol: и впрочем цикъла не може да се спре :lol:

mysterious93
09-26-2008, 17:43
ako e bilo taka...тъпо е..имахме едно момиче в класа,никойне се интересуваше но тя трябваше да си каже че има(не че я е боляло корема или нещо такова)и сички се дразнеха..ние кво..трябваше да й следим цикъла ли?беше като да срещнеш случаен човек на центъра и просто да му кажеш че си неразположена...нали..никак в смисъл?но ся ако искаш секс от нея,или пък в часовете по физическо..нали тря да дадеш няква причина що не искаш :D

Nadelina
09-26-2008, 18:11
Ne mojesh da si predstavish kakvo e useshtaneto da ne mojesh da pravish sex, da te boli korema, gyrdite, da ti e vkisnato i otgore na tova da ti teche neshto ujasno, zaradi koeto v nqkoi sluchai da tichash do toaletnata prez 2 chasa, zashtoto moje da se izcapash.

i'm so excited!
09-26-2008, 18:12
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|

aniezina
09-26-2008, 18:18
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|на теб поне е само 2-3 пъти в годината, на мен ми е всеки път, но за щастие трае само първия ден, а продължителността на кръвотечението ми като цяло е 3-4 дни. И въпреки, че ние изтърпяваме това всеки месец, преживваме и раждането(изкарване на нещо което мъж е набъкал там) отново ние жените сме неблагодарните и слабите.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-26-2008, 18:23
Ne mojesh da si predstavish kakvo e useshtaneto da ne mojesh da pravish sex, da te boli korema, gyrdite, da ti e vkisnato i otgore na tova da ti teche neshto ujasno, zaradi koeto v nqkoi sluchai da tichash do toaletnata prez 2 chasa, zashtoto moje da se izcapash.
emi nz na men ne mi pre4i az si rugam tampon i zabravqm v daskalo..... kat se eba ne mi pre4i daje mi e po qko i ne me boli po4ti nikoga kat mi idva 8) 8) 8) 8) 8)

Nadelina
09-26-2008, 18:27
Ne mojesh da si predstavish kakvo e useshtaneto da ne mojesh da pravish sex, da te boli korema, gyrdite, da ti e vkisnato i otgore na tova da ti teche neshto ujasno, zaradi koeto v nqkoi sluchai da tichash do toaletnata prez 2 chasa, zashtoto moje da se izcapash.
emi nz na men ne mi pre4i az si rugam tampon i zabravqm v daskalo..... kat se e** ne mi pre4i daje mi e po qko i ne me boli po4ti nikoga kat mi idva 8) 8) 8) 8) 8)
Az sashto polzvam tamponi, ama ima dni, v koito mi se nalaga da gi smenqm prez 2 chasa i ne e priatno. A pyk da pravq sex po vreme na cikala mi e dosta gnusno.

splendour
09-26-2008, 18:57
mi az boh go kazala samo ako 6te imam izgoda ot tova.primerno po fizi4esko
ina4e cikala moje da se spre-prosto se operira6 i ti maxai matkata i qi4nicite...

key_of_hell
09-26-2008, 19:24
Kato za na4alo 6te kaja 4e jenite sme suzdadeni za da mrunkame i za da se oplakvame ot vsi4ko, v prirodata ni e, a kolkoto i da ne si priznavate mujete na vas vi haresva!Taka ina4e osven bezumnata bolka i istinsko nerazpolojenie osnovnata pri4ina e 4e osven kurvava gadust cikula predstavlqva i moment v koito hormonite bu6uvat i estrogena vzima vruh, za tova jenite v tozi period stavat o6te po-dosadni i 4esto mn revlivi!

hottie
09-26-2008, 19:42
Аз пък се радвам като ми идва :) Не можете да си представите колко е гадно да не ти дойде и после въпреки всичко пак си подута, чувстваш се кофти, вие ти се свят, изнервена си. Постоянно си в едно ПМС! Поне при мен де ;)

Escarina
09-26-2008, 19:55
mi az boh go kazala samo ako 6te imam izgoda ot tova.primerno po fizi4esko
ina4e cikala moje da se spre-prosto se operira6 i ti maxai matkata i qi4nicite...

И после просто ти се ебава майката на хормоналния баланс.

key_of_hell
09-26-2008, 20:08
mi az boh go kazala samo ako 6te imam izgoda ot tova.primerno po fizi4esko
ina4e cikala moje da se spre-prosto se operira6 i ti maxai matkata i qi4nicite...

Boje! :? Tova izkazvane ne e mn priqtno m/u drugoto daje e ujasno!

literbebe
09-26-2008, 20:12
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|

Направо ми взе думите от устата :D

SpOrTs_GiRl
09-26-2008, 21:19
Мило мое дете, първо се научи да пишеш правилно 8-) второ пожелавам ти един ден да се събудиш с вагина и да имаш цикъл, да те боли стомаха и понякога да те преследва мисълта "Закъснява ми,дали не съм бременна?" :lol: и впрочем цикъла не може да се спре :lol:

SpOrTs_GiRl
09-26-2008, 21:21
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|

Направо ми взе думите от устата :D
Мхм .. ми тууу ..

ra4ence
09-26-2008, 21:41
Може би ви казва профилактично-да си знаете да не й се репчите. Защото по това време ставаме доста нервни,дори и за най-малкото повечето момичета правим проблем :)

splendour
09-26-2008, 22:21
mi az boh go kazala samo ako 6te imam izgoda ot tova.primerno po fizi4esko
ina4e cikala moje da se spre-prosto se operira6 i ti maxai matkata i qi4nicite...

Boje! :? Tova izkazvane ne e mn priqtno m/u drugoto daje e ujasno! no e fakt.........ima i takiva moz1ci
Jus7__Me da prava s i no nqkoi ne se zamislqt za tva ili prosto ne im pyka.
da ne govorim 4e osven vsi4ko drygo vse pak organite ti gyvqt ravnovesie i koi znai k1v b1rko4 stava v telata im :?

albb
09-27-2008, 09:16
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|на теб поне е само 2-3 пъти в годината, на мен ми е всеки път, но за щастие трае само първия ден, а продължителността на кръвотечението ми като цяло е 3-4 дни. И въпреки, че ние изтърпяваме това всеки месец, преживваме и раждането(изкарване на нещо което мъж е набъкал там) отново ние жените сме неблагодарните и слабите.
+1 то тая болка в помечето случаи ми разкатава фамилията :( :x

hottie
09-27-2008, 09:50
На мен пък ми е страшно глупаво да слушам жени да се оплакват, че им идва. Едно е да се оплачеш, че те боли - друго е да се оплакваш, че все ти идва.
Така сме си ние - и благодарение на това може да даваме живот. Да - изпитваме болка като раждаме, но имаме шансът да носим едно прекрасно същество в нас. Такава е природата! Малко по-позитивно трябва да се гледа на нещата.
До колкото до болката има и начини да не боли толкова много. Някоя пробвала ли е префемин?
Болките също може да са страшно силни и при налиличието на киста(не винаги). Тези неща трябва да се следят.

i'm so excited!
09-27-2008, 10:23
всеки месец да се тъпча с лекарства? не,мерси.
последния път не знам колко спазмалгона съм изпила, минава ми за 2-3 часа и айййде наново.ефект нъцки

L0LiPoP
09-27-2008, 10:42
Ем аз веднъж изпих едно листче Нурофен в рамките на 6 часа, обаче нямаше никакъв ефенкт... :?

nINkS
10-13-2008, 09:07
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|



+ 1 i'm so excited! RULEZZ :D

sasha_90
10-13-2008, 09:18
И на теб няма да ти е приятно.

Wrathchild
10-13-2008, 10:00
mi az boh go kazala samo ako 6te imam izgoda ot tova.primerno po fizi4esko
ina4e cikala moje da se spre-prosto se operira6 i ti maxai matkata i qi4nicite...После като поискаш деца и да не ревеш пак обаче... ама каква умница форумна си имаме...
Лолипоп, първо не е листче, а е блистер. Второ, думата е ефект.
Аз също пия всеки месец аулин или нурофен... действа, ама докато подейства е нещо ужасно. Иначе съм съгласна с i'm so excited!, по-добре от начина, по който го е описала в първия си пост, аз просто не мога...

sh3_1s_7h3_0n3
10-13-2008, 10:14
Защото чувството е гадно. Особено първите няколко дни. Имаш чувството, че шуртиш от къде ли не. Да не говорим и понякога колко зверски боли. А каква кривотия мога да стана, като съм в такова неразположение... :o

kat4enceto
10-13-2008, 11:07
Ем аз веднъж изпих едно листче Нурофен в рамките на 6 часа, обаче нямаше никакъв ефенкт... :?как не си натровила бе моми4е ?!?! :shock: :shock:

Mr_Crowley
10-13-2008, 14:18
Мани бе! Нещо дето му тече кръв една седмица и не умира...това не е човек!!!

s_E_x_Y_y_Y
10-13-2008, 14:51
да найстина ако и ти испитваше тая болка всеки месец нямаше да си на мнение че всички се оплакват ,а да не говорим недайси боже да не ми дойде че стаа по зле и ставам по -изнервена и ми минават какви ли не главата ама Бог ме е създал такава какво да се прави...

mynichka
10-13-2008, 15:11
защото е гадноо :P

SunShinePearl
10-13-2008, 15:16
хах аз нямам никви болки ама МРАЗЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯ го тоя смотан цикъл от момента в който ми дойде МРАЗЯ го,НЕНАВИЖДАМ го :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x затова искам да съм момче и най-кофтито е че уж тря да раждаме бахти смотаното няма да родя
смятам да си осиновя(знам че звучи децко ама неискам и тва е,може да ми кажете че след време ще си променя мнението може и да е така,ама това само времето ще покаже)

jghgh
10-13-2008, 16:49
Аз не се оплаквам 8)
Мда, скъпа, ти си корава пичка ... :-D

На i'm so excited! мнението й е абсолютно точно! Ад са тия дни...



когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла

Ем как да не се оплакваме?!

Първия ден на мен ми минава АДСКИ отвратително, случи ми се веднъж да не мога да се видя с баща ми от болки и дори леко си поциврих О.О Не спира дейба, седиш си само на гъза цял ден... непрекъснато усещаш този ТЕК м/у краката ти, като пикаеш пикаеш едва ли не червено, омазан си и колкото и да си чист не ти е много комфортно :? В допълнение с това на кво мяза тоалетната след като си я ползвал ти се доплаква (не че я цапам, просто виждам колко червена й е станала водата!)) .. И тез люспици, абе не ми се обяснява, гнусна и отвратителна история! Мен гърдите не ме болят слава богу, ама корема ме съдира направо. Адски е раздразнителен и си подбирам храната даже. :D
Деба и мензиса...

Добре че при мен тези гадории са само 1вия ден. После само се плюнчи кажи-речи.

bunit0
10-13-2008, 18:39
не знам при другите как е,но аз лично имам 2-3 пъти в годината, когато цикълът ми ми ебава майката, така ме боли корем, че ми иде да си отскубна кичур от главата , усещам една тежест в таза, все едно са ме разпрали, избягвам да си докосвам циците дори за секунда, кожата ми е постоянно изтръпнала, пъпчасвам като изрод и целия свят се наговаря да ме дразни.
когато на теб почнат да ти се откъсват парчета месо отвътре и ти излизат през пичката и усещаш благо шуртене между краката си, ела да си говорим пак защо момичетата се оплакват от цикъла.
съжалявам,ако ви е струва гнусно, но е самата истина. :|на теб поне е само 2-3 пъти в годината, на мен ми е всеки път, но за щастие трае само първия ден, а продължителността на кръвотечението ми като цяло е 3-4 дни. И въпреки, че ние изтърпяваме това всеки месец, преживваме и раждането(изкарване на нещо което мъж е набъкал там) отново ние жените сме неблагодарните и слабите.
+1 то тая болка в помечето случаи ми разкатава фамилията :( :x
ujas e :lol: :lol:
no ne s eoplakvam 8-) 8-) 8-)