PDA

View Full Version : Косопад,но защо?



unfaithful1234
09-26-2008, 18:26
Знам,че има много теми за косопада,но мисля,че случаят ми е малко по-различен.Вече от 1 месец използвам травитаминол...Маската,пред полагам,я знаете.Има и газ...Та,пада ми косата...повече отколкото преди.Изправям я не цялата,само в краищата и и няма нищо...с нищо не я третирам :( Защо е така?Трябва ли да спра да слагам газ в маската? :( А това ще намали ли ефекта й върху косата? :(

Sensuality
09-26-2008, 18:34
Може и да е от маската,която си правиш :-o
Иначе на ден е нормално да ти падат от 60 до 80 косъма,на тяхното място порастват нови не се плаши,е все пак нз колко коса ти пада де,но мисля,че няма място за тревога :)

unfaithful1234
09-26-2008, 18:38
Може и да е от маската,която си правиш :-o
Иначе на ден е нормално да ти падат от 60 до 80 косъма,на тяхното място порастват нови не се плаши,е все пак нз колко коса ти пада де,но мисля,че няма място за тревога :)
не са повече от 30,но все пак...преди не ми е падала коса :(

Sensuality
09-26-2008, 18:40
Може и да е от маската,която си правиш :-o
Иначе на ден е нормално да ти падат от 60 до 80 косъма,на тяхното място порастват нови не се плаши,е все пак нз колко коса ти пада де,но мисля,че няма място за тревога :)
не са повече от 30,но все пак...преди не ми е падала коса :(

щом не са повече от 30 спокойно :) Иначе съветвам те да спреш да си правиш тая маска,може да я смениш с някоя друга :)

Vilsy
09-26-2008, 19:08
ne mislq,che e ot maskata a e ot sezona.I na men mi pada kosa ot 1 mesec,no zabelqzvam,che pokarvat kusi kosumcheta.No za vseki sluchaj spri vremenno s maskata.

pavl3
09-26-2008, 19:12
Знам,че има много теми за косопада,но мисля,че случаят ми е малко по-различен.Вече от 1 месец използвам травитаминол...Маската,пред полагам,я знаете.Има и газ...Та,пада ми косата...повече отколкото преди.Изправям я не цялата,само в краищата и и няма нищо...с нищо не я третирам :( Защо е така?Трябва ли да спра да слагам газ в маската? :( А това ще намали ли ефекта й върху косата? :( За вагина ли става въпрос ?

unfaithful1234
09-26-2008, 19:19
Знам,че има много теми за косопада,но мисля,че случаят ми е малко по-различен.Вече от 1 месец използвам травитаминол...Маската,пред полагам,я знаете.Има и газ...Та,пада ми косата...повече отколкото преди.Изправям я не цялата,само в краищата и и няма нищо...с нищо не я третирам :( Защо е така?Трябва ли да спра да слагам газ в маската? :( А това ще намали ли ефекта й върху косата? :( За вагина ли става въпрос ?
моляяя?! :lol:

slim__shadygirl
09-26-2008, 19:21
ne mislq,che e ot maskata a e ot sezona.
:P

mishmula
09-26-2008, 20:43
Вземи си шампоан и маска на "Денис" с костен мозък

ElisaDay
09-26-2008, 21:05
Мойта коса,например пада доста.. но не съм оплешивяла :-D Просто се сменя .. нормално е (:
Пяна слагаш ли често? Лак?След като я изправяш? Балсам използваш ли?

Прочети си хубаво какво пише на опаковката на маската.. да не би да има нещо, което пък да предизвиква косопад :shock: Въпреки, че жестоко ме съмнява, тъй като е за растеж.. но на теб може да ти действа по друг начин :shock:

Можеш и да пробваш друг вариант .. спри с маската и ако все още си пада се успокой :-D Не е нищо опасно (:

unfaithful1234
09-26-2008, 21:52
Мойта коса,например пада доста.. но не съм оплешивяла :-D Просто се сменя .. нормално е (:
Пяна слагаш ли често? Лак?След като я изправяш? Балсам използваш ли?

Прочети си хубаво какво пише на опаковката на маската.. да не би да има нещо, което пък да предизвиква косопад :shock: Въпреки, че жестоко ме съмнява, тъй като е за растеж.. но на теб може да ти действа по друг начин :shock:

Можеш и да пробваш друг вариант .. спри с маската и ако все още си пада се успокой :-D Не е нищо опасно (:
не слагам нито пяна,нито лак.Слагам на Лореал балсамче и кристали... :) И я изправям само в краищата на мн ниска температура и и няма нищо иначе.А маската е с травитаминола,приготвя се вкъщи.Има мас,газ,ракия,оцет и травитаминол :)

little_elf
09-26-2008, 22:04
Най-вероятно е от сезона.Забелязвам,че и моята от 2-3 седмици пада повече от преди,въпреки че доста рядко я изправям(най-много 2 пъти в месеца) и не я третирам с пяна или лак.

glupacheE
09-27-2008, 10:12
моята коса също капе ...от сезона е според мен :)

i'm so excited!
09-27-2008, 10:28
тази маска я прави максимум 2 пъти в месеца!.

p0ps
09-27-2008, 11:24
Да опр. е от сезона сега се сменя /или нещо такова/ косата, защото и моята също капе както и на половината момичета от класа ми :P :P

unfaithful1234
09-27-2008, 16:24
тази маска я прави максимум 2 пъти в месеца!.
aма в темата,която е специално за травитаминола пише че трябва да се прави 2 пъти в седмицата... :shock:

mishmula
09-27-2008, 16:26
тази маска я прави максимум 2 пъти в месеца!.
aма в темата,която е специално за травитаминола пише че трябва да се прави 2 пъти в седмицата... :shock:


И аз знам, че се прави 2 пъти в месеца.

LovelyGirl
09-27-2008, 20:29
От сезона е.

И моята мн капе,направо бях почнала да се плаша,защото страшно мн капеше :(
Но сега използвам тоник за коса на Билка и косата ми стана мн по-мека от него и косопада спря почти изцяло. :)

babylove
09-28-2008, 10:16
Az sym chuvala, che ako kosata e nacyftqla pada poveche. Ami ako e nacyftqla otidi i se postriji i q poosveji. A moje i da smenish maskata. :)

unfaithful1234
09-28-2008, 15:17
Az sym chuvala, che ako kosata e nacyftqla pada poveche. Ami ako e nacyftqla otidi i se postriji i q poosveji. A moje i da smenish maskata. :)
преди една седмица бях на фризиор,нямам цъвтежи :(

mynichka
09-28-2008, 17:02
на мен пък не ми пада коса :P

unfaithful1234
09-28-2008, 17:07
на мен пък не ми пада коса :P
браво! 8-)