PDA

View Full Version : Презентация



love_you_baby__
09-26-2008, 19:11
Ohh za purva godina 6te pravim prezentacii..i v ponedelnik trqbva da kajem kakva 6te e temata :? az i ideq si nqmam za kakvo da bude..po to4no poprincip za kakvo moje da se pravq prezentaciqta PLS HELP ME

todor92
09-26-2008, 19:17
Prezentacii za nqkoq li4nost/planetite/zabavna matematika/nqkoi urok po daden predmet/za jivota/istoriq i t.n

Zahal4ity
09-26-2008, 19:23
ся съм 7 клас, в 6 клас за края на годината "да покажем какво сме научили през учебната година" и ние трябваше да правим презентации, дадоха ни тема "любим певец, певица, група" , може да направиш презентация на себе си, на приятелите си, на класа си (това също е мн интересно) .....

LipSoFAnAnGel
09-26-2008, 19:28
Можеш да направиш презентация на всичко :) АЗ например миналата година като имахме да правим ми бееше за България :)

gorska
09-26-2008, 19:57
Ъъх, как ги мразя тия презентации напоследък! По всеки предмет - направи ми за тва, направи ми онова, ама непрекъснато! Се презентации искат тия учители. :D Става супер досадно. И като ти кажат: след два дни ще я представите пред класа - радост вкъщи, мани, мани. :-D

А иначе: извод, до който съм стигнала аз.. вследстие на дългогодишния си опит.. 8) : трябва да се съобразиш с това да ли ще правиш презентацията сам/а или с други хора. Ако сте много по-добре да изберете някакво общо обединяващо заглавие, а всеки сам да си говори са някакъв обект, малка част от него. (пример: любимите ни животни - и всеки зи взима по едно животинче, показва снимките там на слайдшоуто, разказва ала-бала..) Ако си сам е по-лесно. (но и по-притеснително, щото ако се изложиш ще си си сам виновен.. :D ) Може да си избереш всякаква тема.. стига да не се получи прекалено дълго и досадно. Екология, например: моята мечта. :P Но ако си мислиш, че тези - по-обширните теми можеш да ги разделиш на части и с останала част от групата да разкажете по нещичко и ще ти е по-лесно, окей. Аз лично съм на другата страна. Не бих могла да поделя темата за любимата си група, да кажем, с други хора. За т'ва трябва мн организация.. и отговорност от страна на всички.

Obsession
09-26-2008, 21:04
Аз миналата година правих за града си - Русе :) Друго момиче направи за Ню Йорк. Добра идея е за любим изпълнител/актьор/филм и т.н., някои правиха за игри, пирамидите в Египет, за някакъв парфюм, госпожата предлагаше за пиърсинг/татуировки, за езика на тялото, чудесата на света, има много неща, избери това, което наистина харесваш, тема, която ти е позната и приятна :) Успех!

love_you_baby__
09-27-2008, 15:17
Nqkoi slu4aino da moje da mi prati nekakva prezentaciq da vidq kakvo predstavlqva..ako ima nqkoi neka pi6e :(

love_you_baby__
09-27-2008, 15:52
A nqkoi moje li da mi dade link kum programa za pravene na prezentacii :?

gorska
09-27-2008, 16:20
Програмата , която ти трябва е Microsoft Powerpoint. Пробвай от тук:
http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displayLang=en Честно казано, това е сигурно единственото нещо, което не съм сваляла от нета ( а си го записах целия офис пакет от някакъв диск) така че не съм сигурна за линка. Ако не стане, виж другаде.
И по-ведро, драга!
Пиши ми лично за скайп. :)