PDA

View Full Version : Полови белези



stoqn899
09-26-2008, 19:51
Здравейте, сигурно ще изглеждам много глупав с тази тема ,но за мен е сериозен проблем ,който ме кара да се комплексирам от време на време.Значи на 18 години съм ,но нямам нито брада,нито мустак -общо взето се чуствам зле защото имам чуството едва ли не че не съм карал пубертет и съм недоразвит(ся ще кажете да не се притеснявам) .Направо не издържам така постоянно ме базикат че съм изглеждал на 13 ,че мъжете в дискотеката ме сваляли щото така съм изглеждал като гей..и общо взето не се притеснявах ,ама не издържам вече и репих да споделя с хора които не познавам(така явно ми е по лесно) и ако може да ми дадете някакъв съвет какво да направя..дали да не приема някакви лекарства..там тестостерон нз и аз какво. :( Благодаря ви за "вниманието" и отговорите надявам се.

hottie
09-26-2008, 19:55
АМи не съм много компетентна в това отношение, но това което ми идва на ум е да си изледваш хормоните.
Но разбира се това става след като се консултираш с лекар. Но със сигурност те съветвам да посетиш лекар за твое спокойствие. Допитай се към джи пи- то , който ще те оптрати на подходящ специалист.

MakeMeLaugh
09-26-2008, 21:24
Изследвай си хормоните.

Или почни да се бръснеш на коттра често за да започне да пониква брадата.

И да ти кажа... сега е модерно да си без косми. За 1 момиче, мисля, че ще му епо-комфортно без косми.
Кво ги слушаш ония там охлюви ;)

Я се стегни! Това може да ти е само в плюс, но не и в минус ;)

snike
09-26-2008, 21:38
da naistina da nepriqtni tezi kosmi sega vseki gleda da gi maha s kakvoto mu hrumne taka 4e tova ti e nai malkia problem :wink: a za hormonite po dobre se izsledvai

hottie
09-27-2008, 09:44
Според мен проблема не опира до космите, ами до това какво се случва с тялото му. Мисля, че е хубаво все пак да се провери.

stoqn899
09-27-2008, 10:23
ясно ама аз направо нз как да отида при лекар..като умирам от срам общо взето ,ама трябва да събера решимост...и да отида ,а вече ако имам някво нарушено ниво на определен хормон ,приемът му дали би решил проблема..някой по запознат ?!?!

Evanescencefan
09-27-2008, 10:51
ясно ама аз направо нз как да отида при лекар..като умирам от срам общо взето ,ама трябва да събера решимост...и да отида ,а вече ако имам някво нарушено ниво на определен хормон ,приемът му дали би решил проблема..някой по запознат ?!?! Да,ще реши проблема.Айде бягай при чичо доктор. :)

GotTheLife
09-27-2008, 11:44
щом си мязал на гей, и да си с брада пак ще мязаш :) тъй че се радвай че си гладичък :P

Thuglife
09-27-2008, 20:59
ясно ама аз направо нз как да отида при лекар..като умирам от срам общо взето ,ама трябва да събера решимост...и да отида ,а вече ако имам някво нарушено ниво на определен хормон ,приемът му дали би решил проблема..някой по запознат ?!?!

Виж ся лек :) значи имам един авер той е на 26 години и има съвсе малко брада ..бръсне се на 10 дена веднъж :) ама е готин пичага и пръска пичките от ..знаеш какво :) за това може би след време ще изглеждаш по младолик и ще си вървежен до 50 години :)

snejana67
09-28-2008, 11:01
:)погледни нещата от друг ъгъл-отърваш се от досадното бруснене :-D :-D

balon4eee
09-28-2008, 11:06
Хормоните ти не са в ред .... :( Изследвай се . Иначе аз като момиче казвам , че повече ми харесват момчета без косми :D

SINDEL
09-28-2008, 19:44
Аз пък мразя мъже без косми. Не е мъжествено наистина :?

tubito
09-29-2008, 10:14
imama fr koito se brasne ot 6 klas i togava be6e celiq obrasal a az 4ak sega v 10 klas zapo4nax malko po malko da se brasna po 1 pat na 2 sedmici i mi pisna ve4e da se brasna a ina4e da majestveno e da se ima6 kosmi no vse pak pove4eto ve4e si gi maxat a tvoite gi nqma bez da gi maxa6 radvai se :)

daniel27
09-29-2008, 17:59
pi4 , kato stane6 na 30 godini 6ti zavijdat horata 6tot izglejda6 kato 20

mn jeni haresvat maje bez kosmi :)

batkodoki
09-29-2008, 20:09
Здравейте, сигурно ще изглеждам много глупав с тази тема ,но за мен е сериозен проблем ,който ме кара да се комплексирам от време на време.Значи на 18 години съм ,но нямам нито брада,нито мустак -общо взето се чуствам зле защото имам чуството едва ли не че не съм карал пубертет и съм недоразвит(ся ще кажете да не се притеснявам) .Направо не издържам така постоянно ме базикат че съм изглеждал на 13 ,че мъжете в дискотеката ме сваляли щото така съм изглеждал като гей..и общо взето не се притеснявах ,ама не издържам вече и репих да споделя с хора които не познавам(така явно ми е по лесно) и ако може да ми дадете някакъв съвет какво да направя..дали да не приема някакви лекарства..там тестостерон нз и аз какво. :( Благодаря ви за "вниманието" и отговорите надявам се.

ако тестисисите и пенисът ти са в границите на нормата за 18 годишен, ако отношението ръст/маса е релевантно на възрастта както и отношението крайници/торс - няма за какво да се тревожиш!

биологичната еволюция на вида не е спряла заради някои перверзни момински мечти ;) и всяко следващо поколение е статистически значимо все по обезкосмено, все по плоскостъпо и с все по малки уши...нормално е...

redbul2
09-30-2008, 07:54
Не си дал ръст и тегло за да се прецени какво е телосложението ти.Как е по краката?Там има ли окосмяване?

stoqn899
09-30-2008, 09:56
ами 185 някъде тегло 63-65 .. има навсякъде другаде

redbul2
09-30-2008, 15:44
Ами отлично.Щом имаш по тялото,ти си идеалния случай.Един проблем по-малко.За брадата спестяваш много време и нерви,в това число пари за самобръсначки. :D Всяка мацка,която сваляш ще види че си като всички мъже.От теб зависи как се държиш в дискотеката и за какъв ще те помислят.Ходи на фитнес да натрупаш мускули.Ще имаш по-атлетично тяло и десетина косъма по лицето ти няма да са фатални,че ги нямаш.Все пак можеш да измериш хормона.

Sigrina
09-30-2008, 16:32
Здравейте, сигурно ще изглеждам много глупав с тази тема ,но за мен е сериозен проблем ,който ме кара да се комплексирам от време на време.Значи на 18 години съм ,но нямам нито брада,нито мустак -общо взето се чуствам зле защото имам чуството едва ли не че не съм карал пубертет и съм недоразвит(ся ще кажете да не се притеснявам) .Направо не издържам така постоянно ме базикат че съм изглеждал на 13 ,че мъжете в дискотеката ме сваляли щото така съм изглеждал като гей..и общо взето не се притеснявах ,ама не издържам вече и репих да споделя с хора които не познавам(така явно ми е по лесно) и ако може да ми дадете някакъв съвет какво да направя..дали да не приема някакви лекарства..там тестостерон нз и аз какво. :( Благодаря ви за "вниманието" и отговорите надявам се.


Майчице мила...
Ти изобщо ли не се усещаш какво правиш. "Решимост" НЕ СЕ СЪБИРА! Казва се РЕШИТЕЛНОСТ!
Тц, тц... Какви ли не правописни грешки бях виждала, ама и да бъркаш думите, това вече е върха...

А по темата, the_hottie ти е дал/а най-добрия съвет според мен :)
Айде успех и си оправи правописа :Ь

stoqn899
09-30-2008, 17:58
Izvinqvam se za otklonenieto no predniq post me podrazni.moga samo da kaja 4e Reshimost i Reshitelnost sa sinonimi...kakto i da e
ina4e po temata -znam che e po dobre da nqmam okosmqvane po liceto ama rabotata e 4e nqkaksi izglejdam kato malko mom4ence i taka byda vyzprieman ot momi4etata ( izvinqvaite za latinicata)

krissky
10-01-2008, 11:22
братле изобщо не тряяя ти пука .... кво ти пука кво мислят другите , като си знайж че ти не си такъв, не обръщай внимание кво ти казват другите . а относно за брада и мустаци недей барза са браснеж ся мои да няаж брада , а само мъхчета, по нататъка толкова ща марзи са бръснеж :)

Sigrina
10-01-2008, 12:52
Izvinqvam se za otklonenieto no predniq post me podrazni.moga samo da kaja 4e Reshimost i Reshitelnost sa sinonimi...kakto i da e
ina4e po temata -znam che e po dobre da nqmam okosmqvane po liceto ama rabotata e 4e nqkaksi izglejdam kato malko mom4ence i taka byda vyzprieman ot momi4etata ( izvinqvaite za latinicata)

В българския език няма дума решимост бе човек :D