PDA

View Full Version : Ще умра... ;( (((



(S) AINT
09-26-2008, 22:06
Утре гаджето ми заминава да учи в друг град и мисля че ще се побъркам! :shock: ;( :( Не виждам смисъл в нищо и умирам от страх че ще си намери друга или пък ще ме забрави и ще ме лъже!
Нз кво да направя само за тва си мисля :( все едно светът свършва за мен.. дайте ми съвет кво да правя, или съм ненормална !!!! :?

dreaml1nd_
09-26-2008, 22:09
Ти не си ли онова момиче, чието гадже искаше да се хвърля под влак, щото мн те ревнуваше :? ...

(S) AINT
09-26-2008, 22:14
Ти не си ли онова момиче, чието гадже искаше да се хвърля под влак, щото мн те ревнуваше :? ...

да ;)

Hak0
09-26-2008, 22:16
Значи от думите ти разбирам че си лудо влюбена.Според мен имаш няколко вариянта нека ти ги кажа а ти си реши кой ти харесва.
Значи когато човек заминава на ново място среща нови хора и естествено създава нови приятелства.Ако ти не си до него колкото и силна да е любовта ви разтоянието ще я изгаси повярвай ми.Ако имаш възможност замини с него ако не опитай се да го разубедиш ако и това не е възможно и заминаванео му е наложително ти остава вариянта просто да видиш какво ще се получи.

splendour
09-26-2008, 22:17
ylqlqaaaaaaaaaaa sm1rt,vlakove............ ako v1preki vsi4ko ostanete zaedno zna4i te obi4a ,a ako ne ystiska zna4i ne si e stryval,t1i 4e spok :)

Lord Pimp
09-26-2008, 22:18
Ей голема работа като отиде в др. град!Девойко не свършва нищо ами започва нещо насочи се да гледаш позитивно!Относно това че може да си намери др. е нещо което незнаеш и не можеш да предречеш!Единственото което правят хората в този момент е да си мислят какво ще бъде като замине гаджето ми!Еми така си изгубвате миговете заедно,а ако любовта е силна то нямаш притеснения!Но (винаги има едно но) ти си знаеш най-добре момченцето си!Та съвета ми е да не се терзаеш и здухваш ами си живей живота ходи да го виждаш,чувайте се често(но не и всеки ден (отгатни защо))!!!Нз аз лично така бих направил!Успех

dreaml1nd_
09-26-2008, 22:19
Ти не си ли онова момиче, чието гадже искаше да се хвърля под влак, щото мн те ревнуваше :? ...

да ;)


емм значи мноо те обича пича :) а колко време ше е там :? и колко е далече т'ва от теб?

Scarface_
09-26-2008, 22:23
мхм брато разстояннието не винаги разделя хората...зависи от любовта ви...колко е силна дали си имате доверие и т.н...говорете споделяй му всичко нали сте гаджета...кажи му за това ...иначе има възможност...постоянна комуникация...по често виждане...след като няма доста време в което примерно сте били заедно може времето да го употребяваш за усъвършенстването си...чети повече работи...тренирай нещо демек... покажи му че ставаш "по хубава" не знам каква си така но винаги може да се иска повече и повече ...така и привличането му ще се увеличи ...ти си знаеш се пак това е моя съвет !


ОБИ4АЙТЕ СЕ ! ! ! ВАЖНОТО Е ДА ИМА ЛЮБОВ ! 8) :)

5StaR
09-26-2008, 23:57
гош, вие сте бахти камикадзетата

MostHated
09-27-2008, 07:36
големи злейки сте и 2та така че по добре ви е да сте разделени... да няма смъртни случи от влакове, кораби....

one_in_a_billion
09-27-2008, 07:42
ако любовта ви е истинска никой и нищо няма да ви раздели!вярно,че времето и разстоянието оказват влияние..но любовта си остава и всеки път като се виждате ще я разпалвате и ще става все по-силна и по-силна:))гледай от положителната страна..поне няма да си омръзнете:))

paranoia
09-27-2008, 09:04
paranoia :smt067

BaiToq
09-27-2008, 09:07
Интубирай!Сатурация-160,пулс-390...
:grin:

cHooOpiHka___
09-27-2008, 09:11
samo vremeto 6e pokaje...a 6tom e iskal da s esamoubiva .. zn mn te obi4a i mislq 4 enqma mqsto za pritesnenie v1preki 4e ot li4en opit go zn 4e vr1zka ot raztoqnie ne moje da e vr1zka..pone pri men e taka... a na va svi jelaq uspeh.... =)

BaiToq
09-27-2008, 09:12
гош, вие сте бахти камикадзетата
Хубав аватар :D :grin:

pandelka
09-27-2008, 09:14
Абе да не ти пука.Ако те обича няма да си намери друга..ако пък намери му тегли майната!! 8)

FeNuT
09-27-2008, 09:16
От няколко часа гледам тая тема ама не смея да я отворя.Чак сега го направих...Така....явно и двамата се обичате-единия ревнува другия до лудост,а другия умира от страх от мисълта,че другия може да си хване друга..(оуууу чак и аз се заплетох :D )Вярно е че като отиде в нов град той ще се почувства свободен и може и наистина да си хване друго момиче,макар и да те обича и теб.Тя може да му е нещо като заместител на теб,макар че много грубо звучи.Ако мислиш че има достатъчно акъл да не ти изневери няма за какво да се притесняваш

HONDA
09-27-2008, 09:41
Ае ти ли си по-изпращяла от двама ви или той?! Единия път рева, че не те гледал в очите, другия, че щял да се мята пред влака... Сега изведнъж сърцераздирателнооо "Той си тръгва". Ами сега, какво правим?! Не ти ли е ясно, че той може и да не си намери друга, но 100% ще спи с друга. И да го мислиш по цял ден, и да не го мислиш - това е. ПО-добре не се занимавай с глупости.

natedog
09-27-2008, 09:46
Според мен и двамата трябва да идете на психолог :shock: :shock: :shock: :shock:

mynichka
09-27-2008, 10:00
света не свърша с това , че той заминава

(S) AINT
09-27-2008, 11:34
Според мен и двамата трябва да идете на психолог :shock: :shock: :shock: :shock:

ha ha :D

(S) AINT
09-27-2008, 11:37
Ае ти ли си по-изпращяла от двама ви или той?! Единия път рева, че не те гледал в очите, другия, че щял да се мята пред влака... Сега изведнъж сърцераздирателнооо "Той си тръгва". Ами сега, какво правим?! Не ти ли е ясно, че той може и да не си намери друга, но 100% ще спи с друга. И да го мислиш по цял ден, и да не го мислиш - това е. ПО-добре не се занимавай с глупости.

С тва за спането съм съгласна... :((
дано да не го направи.

HONDA
09-27-2008, 11:40
С тва за спането съм съгласна... :((
дано да не го направи.
Кофти ама ЩЕ го направи. Приеми го или му тегли майната и тва е.

soulfly
09-27-2008, 11:42
Ако мъжете у форума мислите с хуя си, да знаете че в реалния живот някои хора мислят и с главата си. А и извинявайте че ви нарекох мъже, лапета прости.

aka6a_vamp
09-27-2008, 11:42
лелее човек дай по-спокойно ни6то фатално не се е слу4ило....хората имат далеч по-големи проблеми и ако си4ки говореха като теббб.....

HONDA
09-27-2008, 11:45
Ако мъжете у форума мислите с хуя си, да знаете че в реалния живот някои хора мислят и с главата си. А и извинявайте че ви нарекох мъже, лапета прости.
Ми да ти кажа ли като гледам 1во как пишеш и 2ро какво пишеш, не мисля, че си на повече от 14-16.

sextazy_baby
09-27-2008, 11:49
Ако те обича ще е с теб дори и да сте на голямо разстояние...

soulfly
09-27-2008, 12:24
Ако мъжете у форума мислите с хуя си, да знаете че в реалния живот някои хора мислят и с главата си. А и извинявайте че ви нарекох мъже, лапета прости.
Ми да ти кажа ли като гледам 1во как пишеш и 2ро какво пишеш, не мисля, че си на повече от 14-16.
Януари прая 20 разбирачо голям :-x

slun4ice_90
09-27-2008, 13:34
Виж,не можеш и да искаш да контролираш това,което трябва да стане ,ще стане просто.Няма смисъл още от сега да започваш да се измъчваш... :? Ако ви е писано да сте заедно, ще сте заедно...Пък,ако не стане всяко зло за добро! :)

vluben0_hlape
09-27-2008, 13:43
Виж,не можеш и да искаш да контролираш това,което трябва да стане ,ще стане просто.Няма смисъл още от сега да започваш да се измъчваш... :? Ако ви е писано да сте заедно, ще сте заедно...Пък,ако не стане всяко зло за добро! :)
сигласна !!! ак0 ви е писан0 т0й да срещне друга м0же да я срещне и там къдет0 сте двамата .. в смисъл ак0 иска и тук м0же да ги направи сичките глуп0сти к0ит0 м0же да ги направи в друг град ... к0 да ти кажа .. усп0к0йте се и двамата и внимавайте с тея 0пити за сам0убийств0 ..

HONDA
09-27-2008, 19:16
Ако мъжете у форума мислите с хуя си, да знаете че в реалния живот някои хора мислят и с главата си. А и извинявайте че ви нарекох мъже, лапета прости.
Ми да ти кажа ли като гледам 1во как пишеш и 2ро какво пишеш, не мисля, че си на повече от 14-16.
Януари прая 20 разбирачо голям :-x
Момиче съм. Правиш 20, добреее. А правиш лапешки изказвания.

(S) AINT
09-27-2008, 20:57
Мерси за съветите ;(((

anichkaaaa
09-28-2008, 06:10
Въййй ... той искал да се самоубива, ти ще умираш .. Ебах ти странните хора .... :-o

mitakkka
09-28-2008, 08:17
Въййй ... той искал да се самоубива, ти ще умираш .. Ебах ти странните хора .... :-o
Ех тази красива блондинка бе -кеф ми е да ти чета постовете-но по темата :-D - ми самоубиват се и на тяхно място се пръкват нови двама -а дано по-свестни, че този свят върви към все по-лошо :-o

(S) AINT
09-28-2008, 13:42
Въййй ... той искал да се самоубива, ти ще умираш .. Ебах ти странните хора .... :-o

Нали знаеш, че на чужд гръб и сто тояги са малко! :o :( Не съм го казала в буквалния смисъл че ще умирам защото няма как да стане, но пък болката е тройно по-голяма! :[ Не виждам кво странно има в това!?

П.П - В този форум имате големия навик да се правите на много умни (някои хора) и да говорите глупости... :-o :?

ThePowerOfLove
09-28-2008, 13:49
Еми ще се виждате когато можете, ще се чувате, ще си чатите... Няма да е както преди,но ако държите един на друг ще останете заедно :) Както казаха преди мен - остава ти само да видиш как ще се развият нещата...

BubbleSS
09-28-2008, 14:06
Чети това http://members.lovingyou.com/forumdisplay.php?s=&forumid=19, на мен ми помага понякога. Ама само ако знаеш инглиш.

ImmortalForever
09-28-2008, 14:19
Моме..време е за брачен консултант! ;-)

snejana67
09-28-2008, 16:42
:? :? тъкмо ще се провери колко истински се обичате

MayKyTy
09-28-2008, 16:56
спокойно, всички ще умрете (аз няма щото съм имортал) :grin:

soul1199
09-28-2008, 17:03
ostavi taka ne6ata,kakvoto e pisano 6e stane!

anichkaaaa
09-28-2008, 17:07
Въййй ... той искал да се самоубива, ти ще умираш .. Ебах ти странните хора .... :-o

Нали знаеш, че на чужд гръб и сто тояги са малко! :o :( Не съм го казала в буквалния смисъл че ще умирам защото няма как да стане, но пък болката е тройно по-голяма! :[ Не виждам кво странно има в това!?

П.П - В този форум имате големия навик да се правите на много умни (някои хора) и да говорите глупости... :-o :?

Така е .. Свиквай мацкааа няма как 8-) А пък и не мисля , че са глупости , при положение , че ти самата беше казала, че той иска да се самоубива така че .. не знам за какви глупости говориш :) Колкото до темата ти - Казаха и преди малко ,че той ще спи с друга, и аз подкрепям това мнение :) Не само , защото ме дразниш , а защото от опит знам , че е така :?

vesssiii
09-28-2008, 17:14
Добре аз не мога да разбера к'во от т'ва,че заминава за друг град.Еми много ясно,че ще отиде да учи.Все пак явно това е най-доброто за него.Или,ако искаш да не учи?Ако наистина те обича няма да те зареже,макар че предполагам ще хвърля погледи и на други момичета,защото все пак нови хора,ново място.А ако намери някоя друга значи така е трябвало.Или както се казва "Когато една врата се затвори,се отварят две нови".Така че наслаждавай се на миговете,в които сте заедно и т'ва е . :}

(S) AINT
09-28-2008, 20:49
Добре аз не мога да разбера к'во от т'ва,че заминава за друг град.Еми много ясно,че ще отиде да учи.Все пак явно това е най-доброто за него.Или,ако искаш да не учи?Ако наистина те обича няма да те зареже,макар че предполагам ще хвърля погледи и на други момичета,защото все пак нови хора,ново място.А ако намери някоя друга значи така е трябвало.Или както се казва "Когато една врата се затвори,се отварят две нови".Така че наслаждавай се на миговете,в които сте заедно и т'ва е . :}

Мн си права.

Радвам се че дразня някои хора и тук :oops: :razz: