PDA

View Full Version : Има ли смисъл от нещо,което няма да е никога същото?!



one_in_a_billion
09-27-2008, 07:36
Обичах го страшно много повече от себе си...но се разделихме,защото нещата много се промениха самия той стана друг човек макар,че твърдеше че ме обича...борих се супер много да бъдем отново заедно...но дори да стане знам,че неговото не е любов..още не се е осъзнал и му хвърчи мозъка..знам че ако сме заедно ще съм най-нещастната и пак ще се разделим,защото няма да е същото,но понякога ми става супер тъжно и умирам за него...гледам да съм силна,но докога?!писна ми само да ме разиграва и да излиза с номера,че аз съм виновна за всичко и като се оправя ще сме заедно..никой нормален човек няма да издържи толкова месеци на това побърках се и мисля да се откажа...има ли смисъл,когато няма значение?!:((

FeNuT
09-27-2008, 07:47
Явно е че ти не го искаш обратно при теб.Но ти липсва това да сте заедно......той обаче според мен не постъпва правилно като обвинава теб-доколкото разбирам грешката е в него.Или той не го осъзнава,или не иска да я признае.

mishmula
09-27-2008, 07:49
Обичах го страшно много повече от себе си...но се разделихме,защото нещата много се промениха самия той стана друг човек макар,че твърдеше че ме обича...борих се супер много да бъдем отново заедно...но дори да стане знам,че неговото не е любов..още не се е осъзнал и му хвърчи мозъка..знам че ако сме заедно ще съм най-нещастната и пак ще се разделим,защото няма да е същото,но понякога ми става супер тъжно и умирам за него...гледам да съм силна,но докога?!писна ми само да ме разиграва и да излиза с номера,че аз съм виновна за всичко и като се оправя ще сме заедно..никой нормален човек няма да издържи толкова месеци на това побърках се и мисля да се откажа...има ли смисъл,когато няма значение?!:((

Позната история :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BaiToq
09-27-2008, 08:25
Естествено,че няма смисъл.

paranoia
09-27-2008, 08:56
Nqma smisul,v momenta sum v podobno polojenie,prosto toi ne te zaslujava...she se osuznae se nqkoga ma she e kusno,a ako naistina te obicha she se osuznae burzo ;],no ti ne go priemai obratno

pandelka
09-27-2008, 09:28
Откажи се и продължи напред! :)

aHeJlua
09-27-2008, 09:41
Естествено,че няма смисъл.

+1 :?

HONDA
09-27-2008, 09:47
Откажи се от този мазохизъм. Няма смисъл да си с него, щом постоянно ще те наранява.

mynichka
09-27-2008, 09:54
Стига ..няма смисъл да страдаш заради него ..това, че те обвинява и не си виновна ..откажи се и продължи напред с усмивка :) А той се някога ще разбере какво е изгубил :lol:

sextazy_baby
09-27-2008, 11:58
Откажи се и продължи напред! :)

sextazy_baby
09-27-2008, 11:58
Откажи се и продължи напред! :)

vluben0_hlape
09-27-2008, 12:05
хей мн0г0 е лесн0 всички да кажем пр0дължи на пре 0стави г0 и тем п0д0бни .. не е лесн0 да 0ставиш т0ку така няк0й .. съгласна съм че не би трябвал0 да пр0дължаваш п0 т0зи начин н0 миличка разбирам че ти е трудн0 .. н0рмалн0 е да ти липсва , н0 трябва да разбереш че наистина не ти липсва т0й а връзката ви и че да си с нег0 е станал0 нещ0 кат0 навик .. ак0 успееш да г0 разбереш т0ва и да п0вярваш че е така ще ти бъде лесн0 да направиш следващата крачка и да пр0дължиш напер сама ... н0 ще ти 0тнеме време ...

Hak0
09-27-2008, 12:06
Еми еи тва ви е проблема на жените . Незнаете какво искате.Абе жена щом знаеш че той не те обича какво аджаба тарсиш още с него.Единствен ли е има според мен поне още 3 милиарда екземпляра се някой ще си харесаш ;). Айде стига си ревала тегли му майната и напред.

MoHuTo
09-27-2008, 12:22
И аз съм в същото положение, все аз съм му виновна за всичко.. писна ми, само се караме и събираме и докога така нз.. като в омагьосан кръг съм и няма отърване :(

one_in_a_billion
09-27-2008, 12:34
хей мн0г0 е лесн0 всички да кажем пр0дължи на пре 0стави г0 и тем п0д0бни .. не е лесн0 да 0ставиш т0ку така няк0й .. съгласна съм че не би трябвал0 да пр0дължаваш п0 т0зи начин н0 миличка разбирам че ти е трудн0 .. н0рмалн0 е да ти липсва , н0 трябва да разбереш че наистина не ти липсва т0й а връзката ви и че да си с нег0 е станал0 нещ0 кат0 навик .. ак0 успееш да г0 разбереш т0ва и да п0вярваш че е така ще ти бъде лесн0 да направиш следващата крачка и да пр0дължиш напер сама ... н0 ще ти 0тнеме време ... Благодаря на всички,които искат да помогнат... всъщност аз това съм го осъзнала...липсва ми нашия малък свят,който си бяхме изградили заедно... липсва ми всичко,което е било,но ако го бях срещнала сега... и е такъв,какъвто се показва в момента не бих се влюбила...Лошото е,че след него не мога да погледна друг и мисля,че няма и да мога:(

vluben0_hlape
09-27-2008, 12:41
хей мн0г0 е лесн0 всички да кажем пр0дължи на пре 0стави г0 и тем п0д0бни .. не е лесн0 да 0ставиш т0ку така няк0й .. съгласна съм че не би трябвал0 да пр0дължаваш п0 т0зи начин н0 миличка разбирам че ти е трудн0 .. н0рмалн0 е да ти липсва , н0 трябва да разбереш че наистина не ти липсва т0й а връзката ви и че да си с нег0 е станал0 нещ0 кат0 навик .. ак0 успееш да г0 разбереш т0ва и да п0вярваш че е така ще ти бъде лесн0 да направиш следващата крачка и да пр0дължиш напер сама ... н0 ще ти 0тнеме време ... Благодаря на всички,които искат да помогнат... всъщност аз това съм го осъзнала...липсва ми нашия малък свят,който си бяхме изградили заедно... липсва ми всичко,което е било,но ако го бях срещнала сега... и е такъв,какъвто се показва в момента не бих се влюбила...Лошото е,че след него не мога да погледна друг и мисля,че няма и да мога:(

о0о0о миличка т0ва съм г0 казвала ама сигурн0 10 пъти .. м0ля те , накрая се п0явява един п0 д0бър и се смееш на глуп0стите си и така всеки път /.. сега сигурн0 си мислиш че е глуп0ст тва дет0 ти казвам че няма да има вт0ри кат0 нег0 едн0 друг0 ... 0бещавам ти че ще се появи ..

one_in_a_billion
09-27-2008, 12:44
Едва ли повече от половин година вече е така разликата е,че вече не го показвам както преди,а го тая в себе си никой не знае че ми е гадно:)

aka6a_vamp
09-27-2008, 12:47
ооо идея няма6 колко ми е познато...ами прсто трябва да бъде6 силна,стяга6 се и продължава6!

NaNa_SladuRana
09-27-2008, 13:18
ujasno mnogo sujelqvam,che pisha na latinica i molq da me izvinite
Poznato mi e,shtom znaesh che shte si neshtasna s nego zashto go iskash?! I az bqh v sushtata situaciq kato teb no edin nov i mnogo skup za men priqtel mi pomogna,no za d amoje nqkoi da ti pomogne trqbva purvo da si pomognesh sam.Gledala li si reklamata na coca-cola?vnikni v smisala i i shte me razberesh :)

slun4ice_90
09-27-2008, 13:44
Обичах го страшно много повече от себе си...но се разделихме,защото нещата много се промениха самия той стана друг човек макар,че твърдеше че ме обича...борих се супер много да бъдем отново заедно...но дори да стане знам,че неговото не е любов..още не се е осъзнал и му хвърчи мозъка..знам че ако сме заедно ще съм най-нещастната и пак ще се разделим,защото няма да е същото,но понякога ми става супер тъжно и умирам за него...гледам да съм силна,но докога?!писна ми само да ме разиграва и да излиза с номера,че аз съм виновна за всичко и като се оправя ще сме заедно..никой нормален човек няма да издържи толкова месеци на това побърках се и мисля да се откажа...има ли смисъл,когато няма значение?!:(( Няма смисъл...поне в твоя случай..Струва ми се,че той си играе с теб.... :-o Разбери какво точно цели!

asslikethat
09-27-2008, 14:38
mejdu dr i az sam v nqkfa takava situaciq... skasah go zashtoto neshtata ne vurvqha sq toi iska otnovo da bude s men no az prosto nemoga da sam pak s nego makar i da mi lipsva ponqkoga .... no mislq che e po dobre taka ... :(

Erica1
09-27-2008, 18:22
Няма смисъл.

Re5peC7
09-27-2008, 18:37
няма начин :( опитай се да го забравиш и се отдръпни от него, а той ако те обича няма да те остави туко така :) Успех

one_in_a_billion
09-28-2008, 17:41
Всъщност да всички сте прави..няма смисъл-няма какво да седя и да страдам за миналото вместо да изживея пълноценно настоящето и да изградя 1 добро бъдеще за себе си:) надявам се да успея...не е лесно както като го пиш,но ще направя всичко възможно :oops: