PDA

View Full Version : Възмутена съм от Хай Клуб!



MoOnLiGhT_ShAdOw
09-27-2008, 08:50
Някой чете ли последния брой? Аз - да, макар че от години не си го купувам. И по-добре! А някой забеляза ли, че на страниците, които бяха отделени за интервю с Таря Турунен половината снимки бяха на Шарон от Within Temptation? Без да се споменава и 1 думичка за нея/тях в статията. Най-големият шаш беше, когато под снимка на Within Temptation пишеше: "Таря с бившите си колеги от Nightwish". Не бих казала, че съм особен фен и на двете групи, но простотията, която постоянно прелива от онова списание, понякога ме изкарва извън нерви.

Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса за статията и като цяло общо впечатление от Хай клуб.

Bianca
09-27-2008, 08:56
Лелееее, световен апокалипсис! Като не ти харесва, не си купувай, бре!
Аз така правя, а и не само аз. :-o
Всички тези списания са тъпи, като се почне от: Хай клуб, Блясък, Слава, Браво, Всичко за жената и всички други простотии, за които се сетиш..
Едниствено харесвам маааалко Joy.

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-27-2008, 09:05
Не го купувам. :? Написала съм го.
Чела съм и Joy - не бях впечатлена.

krisiiiiito
09-27-2008, 09:09
Чела съм и Joy - не бях впечатлена.

и аз.. те всички са такива ..тъпи списания в които няма и грам нещо което да е интересно и истина! :o

3ff3k7a
09-27-2008, 09:37
предлагам да се самообесиш или да изчезнеш безследно 8-)

Една вечер вратата звъни, звънецът чука. отварям - нинджа :D

Едит: и на мен ми направи впечатление оня ден като си разгръщах хай клуба...снимката с within temptation... и аз се нанервих ама..кво да правим...

Evanescencefan
09-27-2008, 09:44
Малко кофти.Е,но аз ги харесвам и двете!

LiveFlower
09-27-2008, 09:48
lele male... :lol:

Nadelina
09-27-2008, 10:41
Edinstvenoto spisanie, koeto mi haresva e Cosmopolitan. Drugite sa pylni bozi.

XcwetiX
09-27-2008, 10:43
Ами да забелязах...ама тай като не сам им фен и не обарнах внимание ..само видях,че Таря се е променила много :D :D :D :D

skaty
09-27-2008, 10:43
Хай Клуб съкс 8-)

hottie
09-27-2008, 10:51
Можеш да пишеш до списанието :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-27-2008, 10:57
Можеш да пишеш до списанието :)
Писах. Ама като ги познавам, едва ли биха и прочели писмо, чиито автор не им праща цветя и рози. :-D

z1n4i7y
09-27-2008, 11:07
Ами аз за това не се заглеждам по статиите :P На мене в хай клуб ми харесват само плакатите

Swinkenhoffer
09-27-2008, 11:11
Edinstvenoto spisanie, koeto mi haresva e Cosmopolitan. Drugite sa pylni bozi.
Така е!

http://stone.blog.bg/photos/24879/original/cosmo.JPG

preichetoy
09-27-2008, 11:13
Хмм, мисля, че това беше краят на света... :-o Или поне предисвестие за него... От край време се знае, че българските списания не струват... Добре известното ни немско Браво е поне 7 пъти по дебело, има някакви подаръци, вярно тъпо е и в повечето случаи и подаръците са тъпи, но по бива от нашето, имам предвид, че който си го интереусват тези неща, ще бъде удовлетворен... Пъъък в Хай Клуба редовно пишат за чалга певиците и другите малко интересуващи ни индивиди... и такам... просто не знам какво си очаквала...

sim00n.light.shadow
09-27-2008, 12:01
Да, аз не четах последния брой,ама в последните 2, които си купих имаше за чалги певици и пр. Даже бяха публикували писмо на една читателка дето беше казала, че е разочарована, че списанието пуска толкова много за чалга певиците, нали си имали нов фолк и тн. Бях съгласна с момичето. Хай-клуба е мн. тъпо. БРАВО по-става.

sim00n.light.shadow
09-27-2008, 12:05
а да не говорим че във всички пишат за Токио хотел. Billy пръднал - списанието отразява! Tommy кихнал - списанието пак е там.

Romance
09-27-2008, 12:05
Предлагам да ги съдим!

Rowdy
09-27-2008, 12:18
аве тва списание не го ли четат само 10-14 годишни объркани :oops:

Romance
09-27-2008, 12:21
аве тва списание не го ли четат само 10-14 годишни объркани :oops:
Тия на кви ти приличат..

LiLGrizzly
09-27-2008, 12:29
Edinstvenoto spisanie, koeto mi haresva e Cosmopolitan. Drugite sa pylni bozi.
Така е!

http://stone.blog.bg/photos/24879/original/cosmo.JPG
:lol: da zema i az da si go kupuvam ve4e.. to ebasi interesnoto se okaza :D

Rowdy
09-27-2008, 12:32
номер едно е хахах и най-якото обяснение като попиташ за нещо е " четох го в космополитън". Имам чувството,ч е тва списания едва ли не казва на някои момчиенца как да живеят 8-)

Drift
09-27-2008, 15:35
Еми това си е супер клюкарско списание.....За тях важното е рейтинга пък какво пишат или кои снимки слагат изобщо не ги интересува

MiLeNcHeToO
09-27-2008, 17:11
Edinstvenoto spisanie, koeto mi haresva e Cosmopolitan. Drugite sa pylni bozi.

+1

Danielle
09-27-2008, 17:38
Хай Клуб съкс 8-)
:razz:

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-27-2008, 18:30
аве тва списание не го ли четат само 10-14 годишни объркани :oops:
Тия на кви ти приличат..

Да те видим какво ще правиш даскало, когато ти се очертава 60-и-кусур-годишната бабичка по немски пак да прави опити да затъпи мозъчето ти с бавните си реакции... 8-)
Между другото, на 17 съм - на 14 спрях да си го купувам.

FelisDirus
09-27-2008, 18:50
пхахахахах, тва ми звучи по-зле от вестник шок. ама вестникът поне за тоалетна хартия става, а със "списанието" и гъза не можеш да си изтриеш, щото страниците са гланцирани

ноу комент..

BlackaTBW
09-27-2008, 22:36
пор, ще ме запалиш по тоя Космополитън, то наистина изглежда доста интересно :lol:

Аз пък много се радвах на списание Дъмбо, но взеха да представят Дисни героите в лоша светлина и спрях да си го купувам в 1ви клас (абе то аз и тогава започнах да си го купувам) :-D

И какво толкова се шокираш, че са объркали снимките, те да не мислиш, че някога са знаели кои са Nightwish и кои Within Temptation? Нищо чудно и напълно еднакви да им изглеждат 8-)

ScionOfStorm
09-28-2008, 10:32
ех, заебете тея неща, Мики Маус преди 8-9 години каква яка работа си беше... :(

ама сега хем го вдигнаха като цена, хем май са го попреебали...даеба.

MadHatter
09-28-2008, 10:41
Oh, noes, what are you going to doooo? We be so doomed, my love, oh! My heart can bear this grief no more! :shock:

ScionOfStorm
09-28-2008, 10:48
Ти к'во, дабълпостинг ли ще реализираш из нета, бобе мой :Д

минах от сухари на ориз със сирене!

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-28-2008, 12:26
ех, заебете тея неща, Мики Маус преди 8-9 години каква яка работа си беше... :(

ама сега хем го вдигнаха като цена, хем май са го попреебали...даеба.

Ами... така е, всъщност. Цената е 3,50, имаш някаква играчка, която ще се разпадне още щом я бутнеш, а хартията е тънка и не изглежда особено качествена. И броят и кориците за страници, т.е. реалното от списанието е 38 стр., не 40. :? Комиксите не са същите - мязат на комерсиализирани, а и не се съмнявам да ги повтарят, защото съм ставала свидетел на такова. :? Все пак, аз си карам на старата колекцийка и съм си напълно доволна. :-D

BlackaTBW
09-28-2008, 18:03
ех, заебете тея неща, Мики Маус преди 8-9 години каква яка работа си беше... :(

ама сега хем го вдигнаха като цена, хем май са го попреебали...даеба.

Абе Том и Джери беше къде-къде по-интересно, ама ся виж го кво е (ако още го издават де, последно го бях мярнала преди 2 години)
Имаше и Гарфийлд, и Бамсе, ама сигурно вече никой не ги помни. Сега само Принцеси и Барбита и разни там тъпи супер герои, пуу.

SunShinePearl
09-28-2008, 18:25
ами аз си взех последния брой ест заради плата на Джоуви иначе хай клуб не ме кефи особенно,единствено харесвам малко браво и мн космо :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-28-2008, 19:01
ами аз си взех последния брой ест заради плата на Джоуви иначе хай клуб не ме кефи особенно,единствено харесвам малко браво и мн космо :)

Аз го измуфтих от съученичката. 8-) Слава Богу, тя не ги слуша. ;)
Ех, че спам му дръпнах в тая тема...

babity
09-28-2008, 19:33
Пфффф, Космото си е яко. Не, че пишат няк'ви нечувани и невиждани неща ама самият стил, на който са написани статиите на мен лично ми допада. Развлекателно е. (тази скоба я отварям по повод на моята тема от преди време в един друг раздел, в която ставаше дума как статия от космо ме накарала изведнъж да се видя отстрани и да си намеря всички грешки в любовта, та... да поясня, че тогава прекалявах със Сексът и градът и затова така стана :razz: ) Колкото до Хай Клуб... винаги съм мислела, че е загуба на време и пари, никога не съм го купувала.

Mirelchetoo14
09-28-2008, 19:42
Чела съм и Joy - не бях впечатлена.

и аз.. те всички са такива ..тъпи списания в които няма и грам нещо което да е интересно и истина! :o

Да.. и само копират материал от предишни броеве и пишат всеки месец всички за едно и също нещо. Само ЕЛ има адски интересни и смислени статии, ама пък е много скъпо :?

TheCookie
09-28-2008, 20:06
Аз си го купих единствено заради плаката на High School Musical ии странното беше че единият от героите във филма..който трябваше да присъства и на плаката беше заменен с друуг :( :?

Pooky
09-28-2008, 21:17
И кво от тва?Тряя да се гръмнеме са щото са объркали снимките!

sexy_sladuranka___
09-29-2008, 11:03
Чела съм и Joy - не бях впечатлена.

и аз.. те всички са такива ..тъпи списания в които няма и грам нещо което да е интересно и истина! :o
Незнам но на мен Joy ми е много интересен . Главно го купувам защото има много идеи за грим и свежи прически , а и статиите ми са интересни .

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-29-2008, 17:53
Чела съм и Joy - не бях впечатлена.

и аз.. те всички са такива ..тъпи списания в които няма и грам нещо което да е интересно и истина! :o
Незнам но на мен Joy ми е много интересен . Главно го купувам защото има много идеи за грим и свежи прически , а и статиите ми са интересни .

Купувала съм си 1 брой на Джой (миналия септември) и най-голямата тема там е "Съвети как да го (гаджето, мъжа - бел. авт. 8-)) въртиш на пръста си". :?

HeartOfRaven
09-29-2008, 18:15
Веднъж си го купих заради някакъв плакат на група ама се нагледах на супер много глупости и клюки и от тогава не съм си повторила грешката. :? А това за Тария е мега тъпо, ама какво може да се очаква !?

TheUnforgiven666
09-30-2008, 14:23
Това списание почна да ме дразни много отдавна и вече не го чета. Имаше всякакви тъпи статии за некви чалга певички, Токио Хотел и общо взето почнаха да пишат само едни исъщи статии...Не стават!