PDA

View Full Version : ИВЕЛИНА ХРИСТОВА



Nadelina
09-27-2008, 09:18
Lubopitno mi e dali nqkoi ot foruma e uspql da se dokosne do sposobnostite na Ivelina Hristova, dali nqkoi e govoril s neq, poseshtaval q e ili si e pisal s neq. Kakvi sa vpechatleniata, kakvo e mnenieto vi za neq? Razkajete, mnogo shte mi byde interesno da procheta, ako ima takiva.

LiveFlower
09-27-2008, 09:26
a be hora...samo ne mi kazvai,4e si i izpratila sms s vupros :lol:

beibichkata
09-27-2008, 10:03
Mda... Az izpratih SMS s v1pros :oops: Obache ne s1jalqvam :) Pisah i dali operaciqta, koqto mi predstoeshe shte mine dobre, dali shte ima uslojneniq... Dali shte iam problemi v daskaloto taq godina i dali skoro shte sreshna golqqqqmata si luibov :-D Emiii tq mi otgovori, che operaciqta shte mine dobre i bez uslojneniq - Taka i stana :-| Kaza mi, che nqma da iam problemi v daskaloto i che luibovta me ochakva drugata godina :smt011 :smt050 :smt056 :smt055 :smt057 :smt054 :smt046 :smt053 :smt049 :smt007 =P~ :-) :-({|= :-({|= :-({|= Probvaite nqma da s1jelqvate.. Az lichno mislq, che naistina poznava, a ne e nqkoq ot drugite "plemennichki na Vanga" :P :-D :grin:

i'm so excited!
09-27-2008, 10:16
то оставаше и да ти каже, че сърцето ти няма да издържи по време на операцията и че ше те изритат от даскало:)

CTAMAT
09-27-2008, 10:23
Това са тъпи нагласени работи.

3ff3k7a
09-27-2008, 10:31
beibichkata, как да и пиша смс? смисъл на какъв номер ?

ReBEELdE
09-27-2008, 15:22
Moga da kaja e palna prostotiq dve priatelki pra6tali smsi i dvete polu4ili ednakvi poslaniq ... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

WILD__BOY
09-27-2008, 15:38
май само аз не знам за кво става въпрос

GetNasty
09-27-2008, 20:23
кви са тез смс-и бе хора? ;)

preichetoy
09-27-2008, 20:36
Епппа и аз тва се чудя...

emchetyyy
09-27-2008, 21:53
май само аз не знам за кво става въпроси аз нямам представа .. ква е тая и кви смс-и :-o :-o :-o :-o

6emet4e
09-27-2008, 21:57
ох и да има някаква дарба,тя как точно се изразява със смс-ите?! :( да те види,нещо да те пипне,да ти гледа на ръка,аве как ще да е,ама по телефона?! вярвате ли си найстина....

Nadelina
09-28-2008, 08:09
Az i pisah sms dali sym namerila lubovta na jivota si ili koga shte q namerq, kaza mi, che myja, koito e do men v momenta e choveka, s koito shte byda cql jivot i toi e tozi, koito me dopylva. A kak e usetila, che imam gadje? A kak e usetila, che e seriozno tova gadje? Mojeshe da sym nqkoq, deto e taino vlubena v nqkoi i se chudi dali shte go obicha cql jivot i shte si strada ili druga e neinata sydba. Zamislete se. Drugia sms, koito i pisah beshe zashto e nujna tazi korespondecia, chrez tezi smsi, prosto e stranna i ni vzima parite, Vanga ne go e pravela. Otgovora i beshe, che imenno chrez tezi smsi moje da obshtuva s mnogo poveche hora i da im pomaga, a po tozi nachin da osavarshenstva i darbata si. Takyv otgovor nqma kak da polucha, ako e naglaseno. Pyk i e vseizvesten emaila i, koito go dava navsqkyde, shtom nqkoi ne iska da prati sms, da prati email, ako iska da govori s neq za neshto. Znaete li, che e spasila ot smyrtta myj, koito e bolen ot SPIN. Stranno e, no e fakt! Osven tova imenno Vanga e bila tazi, koqto e znaela predvaritelno, che tova momiche edin den shte pomaga na mnogo hora i nqma da shtadi silite si i nqma da misli za sebe si nikoga na pyrvo mqsto.

hahavteen
09-28-2008, 10:06
Не че не вярвам че има хора с такива способности но не мисля че чрез смс става нещо... Как по-точно ти усеща енергията след като няма никакъв контакт с тебе? Лично аз не бих пратила смс или мейл или каквото и да било друго... :-o

TheGirlNextDoor
09-28-2008, 10:10
изпратете смс на номер 1234 стс текст 'глдан ли съм' и незабавно ще получите своя уникален отговор на въпроса...
2 и 40 с ДДС

вие луди ли сте бе хора :shock: :shock: изпращаш смс и оп оп някои ви предсказва бъдещето срещу 2 лева :-s
..очудвам се от наивността на някой хора #-o #-o #-o ..ама докът има балъци се ще е така ](*,) ](*,) ](*,)

8992
09-28-2008, 10:20
оооооооо колко сте глъмави :-x как по точно ще ти предскаже бъдещето нали като изпратиш смс-а след по малко от минута получаваш "отговора" тва е нелепо мноо яко се прецаквате на всичкото отгоре някой си вярват :?

hardball
09-28-2008, 10:21
След темата "Александра" реших, че и това ще е някакъв магазин за конфекция...

beibichkata
09-28-2008, 10:25
beibichkata, как да и пиша смс? смисъл на какъв номер ?



Ami... To po princip po planeta go izl1chvat, am ti prashtat i sms s otgovor :P 191901 e nomera :)

beibichkata
09-28-2008, 10:29
оооооооо колко сте глъмави :-x как по точно ще ти предскаже бъдещето нали като изпратиш смс-а след по малко от минута получаваш "отговора" тва е нелепо мноо яко се прецаквате на всичкото отгоре някой си вярват :?


Ispratil li si za da znaesh sled kolko vreme ti prashtat otgovora??? :o Na men lichno mi go izpratiha sled 3 chasa ::: A i + tfa nali nie gi davame parite, ne vie... O:)

BulgariaZaBulgarite
09-28-2008, 10:30
Нали ти беше ясновидка, ма?

Nadelina
09-28-2008, 11:00
Нали ти беше ясновидка, ма?
Az sym, MA!

Nadelina
09-28-2008, 11:01
оооооооо колко сте глъмави :-x как по точно ще ти предскаже бъдещето нали като изпратиш смс-а след по малко от минута получаваш "отговора" тва е нелепо мноо яко се прецаквате на всичкото отгоре някой си вярват :?


Ispratil li si za da znaesh sled kolko vreme ti prashtat otgovora??? :o Na men lichno mi go izpratiha sled 3 chasa ::: A i + tfa nali nie gi davame parite, ne vie... O:)
Na men kato pratih kam 9 vecherta i chak na sutrinta poluchih otgovor.

GetNasty
09-28-2008, 12:40
аз пък вярвам, че има талант и се надявам парите, които дадох за смс-а да си заслужават.

8992
09-28-2008, 13:08
ок де не ме разтрелвайте :x са ме предизвикахте и аз да пратя смс номер 1234 с къф текст ай обяснете ми :shock: :D

Shadow_Walker
09-28-2008, 13:32
аз пък вярвам, че жената има способности и все пак не бих си давал парите за глупости :]

EVIL_G
10-23-2008, 21:55
Не че не вярвам че има хора с такива способности но не мисля че чрез смс става нещо... Как по-точно ти усеща енергията след като няма никакъв контакт с тебе? Лично аз не бих пратила смс или мейл или каквото и да било друго... :-oНапример по име и рожденна дата ,това е ДНК- то на човек!

nicolepcd
10-24-2008, 15:46
Като гледах "Ясновидци" тя ми беше любимката... не знам до колко вярно предсказва чрез тия СМС-и, но ми се струва странно да са толко скъпи... :-o Пък и като гледам на тези, които е пращала... все положителни отговори е дала 8-) И какъв й е имейла, тъй като никъде не съм го виждала? :D

summergir1
10-24-2008, 15:49
според мен това с смс-ите е пълна глупост
една приятелка е пратила 3 :-o
Ивелина има талант, обаче предполагам че тя е само рекламно лице, а има други хора които отговарят , т.е. предполагат какъв би бил най-възможния отговор от това на колко години си и дали си момче и момиче, което се подразбира от името... логично :neutral:

Riot
10-24-2008, 16:35
ne me zanimavai s gluposti

fashion4etyy
10-24-2008, 16:38
Lubopitno mi e dali nqkoi ot foruma e uspql da se dokosne do sposobnostite na Ivelina Hristova, dali nqkoi e govoril s neq, poseshtaval q e ili si e pisal s neq. Kakvi sa vpechatleniata, kakvo e mnenieto vi za neq? Razkajete, mnogo shte mi byde interesno da procheta, ako ima takiva.

измама и лъжа! не вярвам в такива работи..но бях за онази Вера мн хубаво момиче :oops:

Adelina
10-25-2008, 01:29
то оставаше и да ти каже, че сърцето ти няма да издържи по време на операцията и че ше те изритат от даскало:)
хаххахаххаха именно! :razz: а до авторката... мила тея неща и аз можех д ати ги кажа и то немаше да се набутваш с пари 'ем... ц ц ц дяте дятееее вервай й на тая шарлатанка от такива като тебе си живее добре и си поддържа имиджа (ако въобще боклук като тая може да има имидж...)

Lucho
10-25-2008, 06:02
"Ясновидци" е нагласено!
Един човек, който има тази дарба едва ли би ходил по такива предавания :?
Абсолютно ! 99.95 % от това шоу мога да го спечеля "на тото" дет' се вика :)

mimetyloveniki
09-09-2009, 17:00
здравейте на всички! аз съм писала на ивелина христова смс и то не един път,но незнам дали имам причина да и вярвам! всеки път ми казва,разлини неща и всъщност незнам на кое да вярвам! в началото ми казваше че ще се омъжа за сегашния ми приятел,че той ме обича ии ще бъдем щастливи,а на следващия ден ми казва че той не е за мен и че за мен имало друг късмет! казвала е неща който се сбъдват,но и много такива които не са се сбъднали! незнам на какво да вярвам,познава ли всъщност? помня че я питах кога ще взема велосипед защото ми трябваше и тя ми каза че след 2 месеца а всъщност успях да го взема след 2дни! незнам какво да кажа вие преценете,аз лично започвам да се уверявам че всичко е нагласено и дори и да има найстина някаква дарба защо всеки път има такава разлика в отговорите й за едно и също нещо! :? :? :? :x

Nam3less3
09-09-2009, 18:18
Боже... само от сайта и си личи, че е измамница. Хората и вярват, защото се самозаблуждават за това, което тя им казва, или просто им "предсказва" това, което искат да чуят. Не бъдете толкова лесни! То всеки 2ри може да е "ясновидец" като нея, просто е добър психолог. Живейте в реалността и не си самовнушавайте.

GossipGirl89
09-09-2009, 18:26
здравейте на всички! аз съм писала на ивелина христова смс и то не един път,но незнам дали имам причина да и вярвам! всеки път ми казва,разлини неща и всъщност незнам на кое да вярвам! в началото ми казваше че ще се омъжа за сегашния ми приятел,че той ме обича ии ще бъдем щастливи,а на следващия ден ми казва че той не е за мен и че за мен имало друг късмет! казвала е неща който се сбъдват,но и много такива които не са се сбъднали! незнам на какво да вярвам,познава ли всъщност? помня че я питах кога ще взема велосипед защото ми трябваше и тя ми каза че след 2 месеца а всъщност успях да го взема след 2дни! незнам какво да кажа вие преценете,аз лично започвам да се уверявам че всичко е нагласено и дори и да има найстина някаква дарба защо всеки път има такава разлика в отговорите й за едно и също нещо! :? :? :? :x

Е това не ти ли е достатъчно да прецениш дали казва истината? :D Щом всеки ден ти разправя различни неща какво има изобщо да вярваш... Само си даваш парите :)

А колкото до авторката и постът, в който пита откъде видиш ли "ясновидката" ще знае, че си има гадже и т.н. ами много просто - НАЛУЧКВА! :) Недейте да се лъжете на тия глупости... Ако беше толкова добра и наистина имаше някаква дарба едва ли щеше да припечелва от смси...

Nam3less3
09-09-2009, 18:29
Ако беше толкова добра и наистина имаше някаква дарба едва ли щеше да припечелва от смси... [/b]Всичко това е измислено от хората, просто бизнес, казват ти каквото искаш да чуеш. Ако беше "истинска ясновидка", то хората с такива дарби ги имат за други цели, а не за да ти "предсказват" за кой ще се омъжиш. Не съществува такова нещо, никой не може да ви предскаже неща, които зависят от вас.

DisturbiaV
09-09-2009, 18:41
Не вярвам в такива неща попринцип.Дежа ву-та съм имала милиони пъти и 1 път ми прещтракна и баща ми си беше загубил ключовете и от нз къде ми дойде да кажа под седалката на колата и там бяха,но съм сигурна,че просто налучках без да искам.Любопитна съм обаче ако и пратя имейл какво ще каже.Та някой знае ли го.

Nam3less3
09-09-2009, 18:45
Не вярвам в такива неща попринцип.Дежа ву-та съм имала милиони пъти и 1 път ми прещтракна и баща ми си беше загубил ключовете и от нз къде ми дойде да кажа под седалката на колата и там бяха,но съм сигурна,че просто налучках без да искам.Любопитна съм обаче ако и пратя имейл какво ще каже.Та някой знае ли го.Има хора, които по-добре могат да ти го обяснят от нея. Е, може и да е чела за тези неща и да ги разбира, може и пък да не ги знае изобщо. И в нета да потърсиш, сигурно е обяснено вероятно правилно все някъде.

DisturbiaV
09-09-2009, 18:48
Не вярвам в такива неща попринцип.Дежа ву-та съм имала милиони пъти и 1 път ми прещтракна и баща ми си беше загубил ключовете и от нз къде ми дойде да кажа под седалката на колата и там бяха,но съм сигурна,че просто налучках без да искам.Любопитна съм обаче ако и пратя имейл какво ще каже.Та някой знае ли го.Има хора, които по-добре могат да ти го обяснят от нея. Е, може и да е чела за тези неща и да ги разбира, може и пък да не ги знае изобщо. И в нета да потърсиш, сигурно е обяснено вероятно правилно все някъде.

За кво приказваш бе. 8-) нищо не ти схванах

Nam3less3
09-09-2009, 18:51
Не вярвам в такива неща попринцип.Дежа ву-та съм имала милиони пъти и 1 път ми прещтракна и баща ми си беше загубил ключовете и от нз къде ми дойде да кажа под седалката на колата и там бяха,но съм сигурна,че просто налучках без да искам.Любопитна съм обаче ако и пратя имейл какво ще каже.Та някой знае ли го.Има хора, които по-добре могат да ти го обяснят от нея. Е, може и да е чела за тези неща и да ги разбира, може и пък да не ги знае изобщо. И в нета да потърсиш, сигурно е обяснено вероятно правилно все някъде.

За кво приказваш бе. 8-) нищо не ти схванахНали искаше да и пращаш мейл да я питаш за това дежа ву как ще ти го обясни, за това говоря.

DisturbiaV
09-09-2009, 19:00
не,въпросът ми няма да е за това.Много хора си имат дежа вю-та,така че...пък и кво ще ми каже "добре дошла в клуба" ли 8-)

Nam3less3
09-09-2009, 19:06
не,въпросът ми няма да е за това.Много хора си имат дежа вю-та,така че...пък и кво ще ми каже "добре дошла в клуба" ли 8-)Първо питай нея нещо, после пусни тема във форума със същия въпрос, и сравни отговорите :D

DisturbiaV
09-10-2009, 11:25
ае бе кажете имейл,че ще ми изтече чакрата и ще отида в 9-тата планета 8-)

LiLGrizzly
09-10-2009, 11:52
Със всяка година.. със всяко ново поколение .. ставаме се по-прости ! :?

BlueAvalanche
09-10-2009, 12:07
Трее да си много тъпа гадулка да вярваш на тия глупости, и ако мислите, че тая отговаря на всеки по отделно се лъжете...

LaffyTaffy
09-10-2009, 17:01
Ako ste se subydili i ne znaete s koi krak da stanete,izpratete kratuk SMS s tekst "KRAK" na kratuk nomer 1122.
:razz: :razz: :razz: :razz:

xxxbrokenhearthxxx
09-23-2011, 12:58
Ako ste se subydili i ne znaete s koi krak da stanete,izpratete kratuk SMS s tekst "KRAK" na kratuk nomer 1122.
:razz: :razz: :razz: :razz:
Никога не трябва да стъпваш първо с левия крак след сън, защото няма да ти върви през целия ден. :D
Иначе ако искате да узнаете бъдещето си изпратете смс с текст IVЕ5, име, години и въпрос на номер 191901 и до 24 часа ще получите отговора който се надявате да чуете :)

4o4ina
09-23-2011, 16:42
Това са тъпи нагласени работи.