PDA

View Full Version : Искам да му го върна



venere
09-27-2008, 12:11
Значи, с едно момче тръгнахме 2 седмици преди да свърши лятната ваканция и уж поне по неговите думи и по държанието му,беше различен от другите момчета,смисъл че е сериозен и това няма да е поредната връзка за 2 седмици а ще е нешо по-сериозно,ама той е в един град,аз уча в друг и когато започна годината той не ми вдига телефона,каза че не можел да ми бъде верен там,ако искам да ходим,но няма да ми е верен,и оттогава не ми вдига телефона,а само обешщава да излезем,за да поговорим...искам по някакъв начин да направя нещо, за да му го върна, защотото все пак той още от самото начало е знаел че няма да е нищо сериозно,искам да направя нещо, за да му го върна, да му стане и него поне малко тъпо ... моля ви помагайте с идеи :) Благодаря предварително ! :)

Andreev
09-27-2008, 12:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

misspurple
09-27-2008, 12:27
Ако искаш да изглеждаш като пораснал,голям и вече знаещ какво иска човек в очите му,и в очите на другите,си стой на дупето,и забрави,че съществува..по този начин,като не му обръщаш внимание ще покажеш,че не ти пука,което ще го влуди повече от всички други методи,които искаш да приложиш.Ако почнеш да му правиш номера,според мен,ще е жалко,ще покажеш,че си наранена,че ти пука за него,и той пак ще ти се подиграе,защото така правят момчетата.Ако се правиш,че той за теб не е значел ,и не значи нищо,ще го накажеш по -жестоко.Успех!

one_in_a_billion
09-27-2008, 12:31
Начина не е да му го върнеш...нищо градивно не излиза оттова..разбирам те-той е постъпил като пълен негодник,каквито са всички момчета всъщност...но от личен опит ти казвам няма смисъл:) аз след като тръгнах с 1 момче да му го върна уж... се оказа,че това е голямата ми любов, но накрая познай на мен ми се върна тъпкано :-P

vluben0_hlape
09-27-2008, 12:31
подкрепям горното мнение , к0гат0 един мъй п0чувства че не е на първ0 мяст0 в сърцет0 и главата на дадената г0сп0жица направ0 п0лудява ... така че ст0й си мирн0 и пр0ст0 г0 забрави ..

aka6a_vamp
09-27-2008, 12:35
изчукай се с най-добрия му приетел :lol:

vluben0_hlape
09-27-2008, 12:38
на дали т0ва е решение

slun4ice_90
09-27-2008, 13:51
Значи, с едно момче тръгнахме 2 седмици преди да свърши лятната ваканция и уж поне по неговите думи и по държанието му,беше различен от другите момчета,смисъл че е сериозен и това няма да е поредната връзка за 2 седмици а ще е нешо по-сериозно,ама той е в един град,аз уча в друг и когато започна годината той не ми вдига телефона,каза че не можел да ми бъде верен там,ако искам да ходим,но няма да ми е верен,и оттогава не ми вдига телефона,а само обешщава да излезем,за да поговорим...искам по някакъв начин да направя нещо, за да му го върна, защотото все пак той още от самото начало е знаел че няма да е нищо сериозно,искам да направя нещо, за да му го върна, да му стане и него поне малко тъпо ... моля ви помагайте с идеи :) Благодаря предварително ! :) :shock: Потресаваща "любовна драма"......Мотае те яко,осъзнай се....Какъв е смисъла да си уж с него а той да ти изневерява и да те прави за смях??Смятам,че заслужаваш нещо по-добро! :-)

Gold_Angel
09-27-2008, 13:56
Ще станеш за смях, ако решиш да му го връщаш толкова открито и толковая скоро - някой път ще ти падне и ще му го върнеш тогава... а за сега просто преглътни :P

BaiToq
09-27-2008, 14:05
Съблечи се гола и
викни БТВ да те снимат.

mArMaLaDkA
09-27-2008, 14:25
подкрепям горното мнение , к0гат0 един мъй п0чувства че не е на първ0 мяст0 в сърцет0 и главата на дадената г0сп0жица направ0 п0лудява ... така че ст0й си мирн0 и пр0ст0 г0 забрави ..

Буквата "о" е на четвъртия ред отдолу нагоре точно под копчето за цифрата 9. 8-)

Към авторката:Нямаш какво да му връщаш.Човека ти е казал още отначалото,че няма да се получи,защото най-вероятно в града,в който учи,ще хареса някоя друга.Доколкото разбирам Вие не сте били много време заедно,карате го повече на телефонни обаждания.Така че..какво да му връщаш?Да бяхте заедно повече от 2-3 години и той изведнъж да зареже нещата,ама то... :? Просто е било някаква лятна авантюра,а ти си го приела по-сериозно.Каквото и да правиш няма как да нараниш човек,на който не му пука за теб(извинявай за грубия израз).Ако отвръщаш с безразличие,както те посъветваха,също ме съмнява да му стане "тъпо" един вид.Най-много да си отдъхне,че си проумяла нещата и си спряла да го търсиш.

Erica1
09-27-2008, 15:42
:D

venere
09-27-2008, 16:12
ами да, обаче държанието му показваше съсвсем друго,че не е само "летеб флирт" , а и той сам каза в началото че като е с 1 момиче е само с нея... постоянно за всичко се съобразяваше с мен, за излизания.. за приятелите му.. за всичко ..

pinky_shine
09-27-2008, 16:17
Не мисля, че му дреме за теб, дори ни най-малко и квото и да правиш едва ли ще го заинтригуваш..

Nefarian
09-27-2008, 16:20
изчукай се с най-добрия му приетел :lol:
+1

pandelka
09-27-2008, 16:26
Отмъщението не е начина!!!

S_L_A_D_U_R_K_A
09-27-2008, 17:59
Не се натоварвай излишно, стига с тези отмъщения, това са детски работи, ако има нещо да му се връща, то не си ти тази, която ще го направи. :)

Re5peC7
09-27-2008, 18:02
пък ти на колко години беше? :?

little_elf
09-27-2008, 18:07
Щом е бил с теб само заради флирта,едва вече го интересуваш,каквото и да направиш.Просто забрави за него и не се тормози с мисли за отмъщение.

NEsumdani
09-27-2008, 18:16
изчукай го и после му кажи че си хиф позитивна ... и чакай изражението му :shock: това ше ти е достатъчно :D

Escarina
09-27-2008, 20:47
И като му го върнеш, кво? Много важна ли ще се почувстваш? :D