PDA

View Full Version : Намерих идеалното за мен момче, но ...



sadsad
09-27-2008, 12:48
Значи...ходя с едно момче от една година и седем месеца.Знам, че съм аз тази която създава повечето проблеми във връзката ни.От доста време вече отношенията ни куцат, имаше и хубави дни и моменти...В четвъртък се скарахме и вчера се държа някяк си...как да кажа...Ние сме от едно училище и миналата учебна година ме целуваше и прегръщаше в училище(нямам предвид да сме се натискали и мляскали в коридорите)и вчера ми вика да не ме целува в училище, защото го пише в правилника ли незнам си къде..след училище отидох до тях...бяхме у тях и пак не се държеше добре...той гледа много да не псува вече...но вчера много псуваше и аз му казах, че ако не спре ще го целувам и той не спираше, а като посягах да го целувам по вратлето и се дърпаше...като станеше нещо и все едно ми се нервеше.Имаше един период, когато като направеше нещо, което знае, че няма да ми хареса...идваше до нас..извиняваше ми се..дори е плакал пред мен...а сега като направи нещо....нищо.Вече като се караме се обиждаме...псуваме се....посягаме си дори...казва ми, че няма да говори с мен сериозно, каза ми и че много ме обича и иска всичко да е наред, но незнам дали ние ще сме си същите...а аз си искам хубавите моменти и дни.....искам си моето момче, а сега ... :( :( :(

Lysander
09-27-2008, 13:53
Посяга ти, псува те и се дърпа и ти твърдиш, че е идеалното момче. :? Да ти имам представите.

slun4ice_90
09-27-2008, 13:57
Значи...ходя с едно момче от една година и седем месеца.Знам, че съм аз тази която създава повечето проблеми във връзката ни.От доста време вече отношенията ни куцат, имаше и хубави дни и моменти...В четвъртък се скарахме и вчера се държа някяк си...как да кажа...Ние сме от едно училище и миналата учебна година ме целуваше и прегръщаше в училище(нямам предвид да сме се натискали и мляскали в коридорите)и вчера ми вика да не ме целува в училище, защото го пише в правилника ли незнам си къде..след училище отидох до тях...бяхме у тях и пак не се държеше добре...той гледа много да не псува вече...но вчера много псуваше и аз му казах, че ако не спре ще го целувам и той не спираше, а като посягах да го целувам по вратлето и се дърпаше...като станеше нещо и все едно ми се нервеше.Имаше един период, когато като направеше нещо, което знае, че няма да ми хареса...идваше до нас..извиняваше ми се..дори е плакал пред мен...а сега като направи нещо....нищо.Вече като се караме се обиждаме...псуваме се....посягаме си дори...казва ми, че няма да говори с мен сериозно, каза ми и че много ме обича и иска всичко да е наред, но незнам дали ние ще сме си същите...а аз си искам хубавите моменти и дни.....искам си моето момче, а сега ... :( :( :( Не мисля,че той е ИДЕАЛНОТО момче....Питай го какво предизвиква в него тази агресия към теб.И защо се държи така?И една забележка:Не позволявай да се държат с теб все едно си някаква вещ!Имам в предвид това,че казваш,че те псува и такива неща.... :?

BaiToq
09-27-2008, 13:59
Значи...ходя с едно момче от една година и седем месеца.Знам, че съм аз тази която създава повечето проблеми във връзката ни.От доста време вече отношенията ни куцат, имаше и хубави дни и моменти...В четвъртък се скарахме и вчера се държа някяк си...как да кажа...Ние сме от едно училище и миналата учебна година ме целуваше и прегръщаше в училище(нямам предвид да сме се натискали и мляскали в коридорите)и вчера ми вика да не ме целува в училище, защото го пише в правилника ли незнам си къде..след училище отидох до тях...бяхме у тях и пак не се държеше добре...той гледа много да не псува вече...но вчера много псуваше и аз му казах, че ако не спре ще го целувам и той не спираше, а като посягах да го целувам по вратлето и се дърпаше...като станеше нещо и все едно ми се нервеше.Имаше един период, когато като направеше нещо, което знае, че няма да ми хареса...идваше до нас..извиняваше ми се..дори е плакал пред мен...а сега като направи нещо....нищо.Вече като се караме се обиждаме...псуваме се....посягаме
си дори...казва ми, че няма да говори с мен сериозно, каза ми и че много ме обича и иска всичко да е наред, но незнам дали ние ще сме си същите...а аз си искам хубавите моменти и дни.....искам си моето момче, а сега ... :( :( :(
:-o :-o :-o
Вие сте феномен,да ви Ева!

sadsad
09-27-2008, 13:59
Посяга ти, псува те и се дърпа и ти твърдиш, че е идеалното момче. :? Да ти имам представите.
Това, че ми посегна, се го заслужих....аз съм му посягала повече пъти....после ми се извинява много......гледаше да ми е добре...дори и друг път да е имало такива изяви..се е извинявал...за псуването....някои нещо си ги заслужавам...разбира се и двамата прекаляваме...но това не е той....просто не е той...моето момче не правеше така.....да идеалния е......тези неща които се случват сега...все едно не ги прави той ...толкова съм го лъгала.....заслужавам да ми прави гадно..знам си го това...няма да казвам за какви нещо съм лъгала...знайте, че са от най-малките...до големи лъжи(не съм изневерявала), но знам и че ме обича.....просто това не е той... :(

sadsad
09-27-2008, 14:03
АЗ съм черната овца във връзката и знам, че заслужавам много гадно да ми прави.Много съм го наранявала, монякога прекаляваме, както той така и аз, но си го заслужавам, но поне да поговорим...как да го накарам....нещата стоят по някакъв начин дено...направо незнам честно...Знам, че ме обича и аз него също.Не искам без него. :(

ImmortalForever
09-27-2008, 14:22
Значи...ходя с едно момче от една година и седем месеца

Ето го отговора на проблема ти :) Втръснали сте си.. ;)

darla
09-27-2008, 14:36
Za6to puk ada sa si vtrusnali?Az sum s muja mi ot 3god,no ne sme si omruznali i se durji s men taka,kakto i v na4aloto.
po temata-ti sama kaza,4e pove4eto skandali i problemi sa po tvoq vina.Moje na mom4eto prosto da mu e pissnalo da te turpi i da mu e ve4e vse taq...nz,taka predpolagam :)

sadsad
09-27-2008, 14:45
Za6to puk ada sa si vtrusnali?Az sum s muja mi ot 3god,no ne sme si omruznali i se durji s men taka,kakto i v na4aloto.
po temata-ti sama kaza,4e pove4eto skandali i problemi sa po tvoq vina.Moje na mom4eto prosto da mu e pissnalo da te turpi i da mu e ve4e vse taq...nz,taka predpolagam :)
Да ти кажа и това може да е....но той ми каза, че много ме обича и иска нещата да се оправят, ако му е все тая...нека просто ми го каже...

darla
09-27-2008, 14:52
Ami,mila,neznam dr kakva moje da e pri4inata,za men tazi e nai-obqsnimata,ne mislq v nikakav slu4ai,4e se durji taka,za6toto si mu omruznala,moje bi suznatelno ili nesuznatelno si go naranila s ne6to i sega prosto e v moment na...otdrupvane..nz...no 6tom se obi4ate mislq,4e mogat da se naredqt ne6tata.Ne natiskai ne6tata,ne se opitvai d napravi6 4udesa,prosto se druj kakto obiknoveno i iz4akai perioda da otmine...v dulgite vruzki ima takiva momenti na zati6ie ot ediniq ili drugiq partnior...iskreno se nadqvam skoro pak da se 6tastlivi i v normalno vzaimootno6eniq :-)

Erica1
09-27-2008, 14:53
Може би сте си умръзнали, така мисля аз ...

v3rSaNd37
09-29-2008, 19:25
abe, vii ste mn stranni s16testva... :?

Scarface_
09-29-2008, 21:46
не слушай глупости ! ! ! познато ми е ... а й вие женските можете да изкарате извън релси лесно един човек...гледай по-малко да го ядосваш...а иначе като идете у тях го вържи за леглото,или с белезници ... и го изнасили ...примерно завързан да му седнеш анално ... си е напрао ... и като се възбуди на макс може го питаш каквото искаш и да го караш да ти обещава каквото и да е било... трудно би ти отказал ///ще е достатъчно доволен ,ако се представиш добре ... не го изпускай :)

Schnitzer
09-29-2008, 22:36
Вината може би е в тем щом сама си казваш че създаваш всичките проблеми.Трябва да правиш повечко компромиси и да не се сърдиш за щяло и нещяло защото в един момент на него ще му писне постоянно да се карате и нататък се сещаш...

{P}{ViK$s$}{P}
09-30-2008, 05:48
emi na mom4eto mu e pisnalo postoqnno da mu pravi6 problemi :-x i kvo o4akva6 ti da mu pili6 na glavata i toi samo da mal4i kato putka :neutral: prosto nqma kak da stane v edin moment prosto trqbva da izpusne6 parata 6toto stava lo6o posle, aa i pravi pove4e kompromisi ne badi inat i otstapvai, postavi se malko ti na negovoto mqsto :P

uBu4k0
09-30-2008, 06:24
не слушай глупости ! ! ! познато ми е ... а й вие женските можете да изкарате извън релси лесно един човек...гледай по-малко да го ядосваш...а иначе като идете у тях го вържи за леглото,или с белезници ... и го изнасили ...примерно завързан да му седнеш анално ... си е напрао ... и като се възбуди на макс може го питаш каквото искаш и да го караш да ти обещава каквото и да е било... трудно би ти отказал ///ще е достатъчно доволен ,ако се представиш добре ... не го изпускай :)

Тов а е отговора!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

midle
09-30-2008, 10:34
Пристъпи на наркомания...провери го...но така или иначе не виждам смисъл да си с него

krem4et0
09-30-2008, 10:54
Za6to puk ada sa si vtrusnali?Az sum s muja mi ot 3god,no ne sme si omruznali i se durji s men taka,kakto i v na4aloto.
po temata-ti sama kaza,4e pove4eto skandali i problemi sa po tvoq vina.Moje na mom4eto prosto da mu e pissnalo da te turpi i da mu e ve4e vse taq...nz,taka predpolagam :)


И аз съм с моя от 4 години, а копнежът ни 1 към друг е по-силен откогато и да било.......
Че промяна има-има, но за всяко нещо си има причина. не знам на по колко години сте, но сигурно сте тийнейджъри на по 16-17 и е НОРМАЛНО такива неща да се случат. Докато ние жените сме пооформили някакво поведение до към 17-18, то при момчетата между 9 и 11 клес се вижда коренна разлика. въпреки, че не контъктувам с 11-то кластници много, мога да ви кажа, че разликата е от небето до земята за 2 години. При момичетата тези неща в този период не са така очевидни. Ако твоят човек е да кажем 11 клес, той не е същият като 9-ти. И ти не си същата разбира се, но той се променя по-рязко, докато при нас нещата почват от по-рано и са по-плавни. Тук не говоря само за тяло. Говоря за цялостно поведение, мислене, ценности. Може би в последните месеци изживява подобен скок, а това провокира нервните му изблици, моментите на безразличие, скандалите и грубите думи. Разбира се мога сега да пиша абсолютни глупости и вие да сте 8 клас. Промените при мъжете обаче са по-резки...все едно изпадат изведнъж в месечно нерасположение :)

amerikanec
09-30-2008, 13:19
Знаеш ли ,кое ми е най-смешното в тези историй на любовта,винаги и непременно се споменават месеци и години!!Ех,че любов

sasha_90
09-30-2008, 17:28
Е,очевидно не е "идеалното момче".А пък и такива момчета не съществуват!

MiMcHeToOo
09-30-2008, 17:43
Минало, заминало. Трябва да си казваш чао-чао с момчето, видяло се е. Хич не си мисли, че нещата ще се оправят ... Сори, че съм толкова директна, но т'ва си е истината :?

Scarface_
09-30-2008, 17:58
евала за мнението на кремчето ! ! !