PDA

View Full Version : какво е изневяра?



aka6a_vamp
09-27-2008, 13:00
Тъй като по надолу има теми за изневярата и забелязвам,че всеки си обяснява по разли4ен на4и какво е изневярата.Е питам ви за вас какво е тя,какво приемате като изневяра?
Наречете ме старомодна ако искате,но за мен и целувката също си е изневяра..както се казва:целувката понякога зна4и пове4е от секса :(

misspurple
09-27-2008, 13:17
За мен изневярата не е само физическа.Когато двама човека са заедно и дават един на друг всичко необходимо нещата са добре.В един момент,може да липсва комуникация и всеки да я търси под различни форми -чатове,запознанства,флирто ве,излизане с други.В друг момент може да липсва секса,целувките и тези неща,които пак се набавят от някъде.И в двата случая за мен това е изневярата:липсата на нещо,което е необходимо,при което двата парньори си го набавят от други хора.

snejana67
09-27-2008, 13:18
за мен една целувка също е изневяра :(

mitakkka
09-27-2008, 13:44
Целувката е изневяра

Gold_Angel
09-27-2008, 13:52
За мен изневярата не е само физическа.Когато двама човека са заедно и дават един на друг всичко необходимо нещата са добре.В един момент,може да липсва комуникация и всеки да я търси под различни форми -чатове,запознанства,флирто ве,излизане с други.В друг момент може да липсва секса,целувките и тези неща,които пак се набавят от някъде.И в двата случая за мен това е изневярата:липсата на нещо,което е необходимо,при което двата парньори си го набавят от други хора.

Напълно съм съгласна....

Magi4eska_Kiss
09-27-2008, 13:53
за мен една целувка също е изневяра :(
+1

Lysander
09-27-2008, 13:58
а опипването изневяра ли е? 8-)

Barbie
09-27-2008, 13:59
За мен всичко, което преминава границата на невинното приятелство, е изневяра. Целувка, дума, поглед, мисъл... Айде, да не кажа изневяра, но е един вид предателство. Вярвам в абсолютната близост, честност и вярност между двама души. Естествено, говоря за връзка, която има перспектива да се развива и задълбочава и която и двете страни приемат насериозно. Когато бях на 15-16 не възприемах нещата толкова крайно, но сега, когато евентуално обмислям бъдещето си с човека до мен, държа да мога да му имам абсолютно и пълно доверие и да знам, че съм само аз дори и в мислите му, както той е в моите.

BaiToq
09-27-2008, 14:00
Изневяра е да праскаш наред
всички,без твойта :D
Ама може и нея.

mishenceto92
09-27-2008, 14:23
За мен всичко, което преминава границата на невинното приятелство, е изневяра. Целувка, дума, поглед, мисъл... Айде, да не кажа изневяра, но е един вид предателство. Вярвам в абсолютната близост, честност и вярност между двама души.
Абсолютно съм съгласна :)

marjesa
09-27-2008, 14:32
За мен изневярата е тогава , когато се обяснява в любов кокто на мен така и на друга. А целувката или секса да изневяра са но аз лично ги прощавам .. след като е потърсил наслада при друга значи нещо ни куца .. или кварталните идиоти го надъхват да бъде мъж и да ходи с повече от една :?

misspurple
09-27-2008, 15:08
а опипването изневяра ли е? 8-)
Въпроса е защо ти е нужно да опипваш други? Можеш да си опипваш твоето момиче :) Да речем тя да не ти дава да я пипаш..разбирам.Ама при положение,че можеш,тогава какъв е проблема..не,чее говоря само за опипването.А за всичко като цяло...като можеш да го получиш от твоя човек,тогава си стой при него.Ако не можеш да си само с един човек-прав ти път..нали? :D

GregoryHouse
09-27-2008, 15:10
Изневяра е да предадеш човека до себе си...ама тука всеки нз защо го свързва със интимни неща само...достатъчно е и без да се целуваш и ебеш , само с приказки да изневериш...ретардед ли сте бе...мислете малко...

darla
09-27-2008, 15:12
За мен изневярата не е само физическа.Когато двама човека са заедно и дават един на друг всичко необходимо нещата са добре.В един момент,може да липсва комуникация и всеки да я търси под различни форми -чатове,запознанства,флирто ве,излизане с други.В друг момент може да липсва секса,целувките и тези неща,които пак се набавят от някъде.И в двата случая за мен това е изневярата:липсата на нещо,което е необходимо,при което двата парньори си го набавят от други хора.

+1
kato zapo4ne6 ot bezobiden "hitur" pogled kum treto lice,mine6 prez svalki(nikoga ne sa bezobidni)laski,dori i prosto fantaziq s treti 4ovek za men si e iznevqra!

Erica1
09-27-2008, 15:22
За мен също целувката е изневяра.

sextazy_baby
09-27-2008, 16:08
За мен изневярата е предателство,независимо каква е тя

slun4ice_90
09-27-2008, 16:17
Вечната тема.Всеки човек различно си я обяснява...За мен тя е:Когато предаваш човека,който обичаш с действия и мисли отправени към друг човек! :-P

partychild
09-27-2008, 16:59
За мен изневярата е предателство,независимо каква е тя ... celuvka,misyl za druga,sex i mnogo drugi neshta :?

BlindedAngel
09-27-2008, 17:01
За мен лично изневяра е от целувка и нагоре...Аз лично флиртувам с други момичета ( да не кажа постояно ),но това го правя за да не си омръзнем с гаджето ( или поне аз ).Обичам си я много но това че съм прегръщал приятелка или че някоя докато танцуваме в диското реши да ми се понатисне малко не го смятам за изневяра :)

casanova_bg
09-27-2008, 17:27
За мен всичко, което преминава границата на невинното приятелство, е изневяра. Целувка, дума, поглед, мисъл... Айде, да не кажа изневяра, но е един вид предателство. Вярвам в абсолютната близост, честност и вярност между двама души.



+1

love_enrique
09-27-2008, 18:45
За мен също целувката е изневяра.

Зависи от обстоятелствата,но за мен не е!Особено ако се случи само веднъж :oops:

6emet4e
09-27-2008, 21:04
За мен всичко, което преминава границата на невинното приятелство, е изневяра. Целувка, дума, поглед, мисъл... Айде, да не кажа изневяра, но е един вид предателство. Вярвам в абсолютната близост, честност и вярност между двама души.
+1

mozyk
09-27-2008, 23:39
С ДВЕ ДУМИ. ИЗНЕВЯРАТА Е ПРЕДАТЕЛСТВО. МОЖЕ ДА БЪДЕ САМО ФЛИРТ ТОЕСТ ФИЗИЧЕСКО , МОЖЕ И ДА БЪДЕ И ЕМОЦИОНАЛНО, КАТО СПРЕШ ДА Я/ГО ОБИЧАШ... МОЖЕ И ДВЕТЕ.

midle
09-28-2008, 08:52
честно казано за мен дори увличането по друг е изневяра , но какво да се прави...не мога да ревнувам или да се чувствам гузен за това , човешко е по добре да не задържаш желанията си...

Neftochimic
09-28-2008, 10:20
всичко което смяташ за изневяра, е изневяра :grin: 8-)

Whyniser
09-28-2008, 10:27
Вечната тема.Всеки човек различно си я обяснява...За мен тя е:Когато предаваш човека,който обичаш с действия и мисли отправени към друг човек! :-P
И аз така викам 8-)

Dyckaa
09-28-2008, 12:51
За мен всичко, което преминава границата на невинното приятелство, е изневяра. Целувка, дума, поглед, мисъл... Айде, да не кажа изневяра, но е един вид предателство. Вярвам в абсолютната близост, честност и вярност между двама души.

Напълно съм съгласна с казанотоо !! :(

aka6a_vamp
09-28-2008, 13:28
Изневяра е да предадеш човека до себе си...ама тука всеки нз защо го свързва със интимни неща само...достатъчно е и без да се целуваш и ебеш , само с приказки да изневериш...ретардед ли сте бе...мислете малко...
ехее спокойно де,просто всеки има своето мнение и гледна точка...

Lacey_66
09-28-2008, 13:42
за мен една целувка също е изневяра :(

+1 :-)

crazygirl13
09-29-2008, 07:08
зА мЕн сЪщО еДнА цЕлУвКа е ИзНевЯрА!

Scarface_
09-29-2008, 07:11
всичко ,което правиш с друг човек ,което наранянва приятеля ти :) въпреки че може и да не го наранява :D :)

anichkaaaa
09-29-2008, 07:13
зА мЕн сЪщО еДнА цЕлУвКа е ИзНевЯрА!

МоЛя Те нЕдеЙ дА ПишЕш ТакА ДраЗнеЩо Е !!!! 8-)

Scarface_
09-29-2008, 07:15
п0- Ф3шАн Е 8)