PDA

View Full Version : какво може да е



h0lh0l
09-27-2008, 13:49
От някъде 2 месеца отдолу ме сърби(задник и интимни части). Хигиената си я спазвам(веднъж на ден се мия отдолу само с вода тъй като отначало си мислех че е от интимния гел). Често се мажа с крем Здраве или леко се измивам с вода, колкот да престане сърбенето. Гледала съм се отдолу с огледалце, ама няма нищо, освен че съм леко зачервена. И аз нз кво да си мисля че е. Сърби ме и от чешенето(просто не се издъжа на моменти) май имам 1-2 ранички отдолу.. Чудя се какво може да е. Гъбички, хемороиди.. ама се си мисля да не е някакви пъпки или знам ли. Не водя полов живот(на 15 съм) и спазвам хигиена. Срам ме е да кажа на майка ми.. според вас какво да правя.

F sym

hottie
09-27-2008, 13:52
Не може да гадаем. Може да са хиляди неща. Отиди на гинеколог.

hild
09-27-2008, 16:13
преодолей срама и кажи на майка ти

glupacheE
09-27-2008, 16:22
няма нищо срамно да кажеш да майка си - с нея всичко трябва да споделш -- и отидете да добър генеколог

darla
09-27-2008, 16:35
Не може да гадаем. Може да са хиляди неща. Отиди на гинеколог.
+1
A kak e vuzmojno da turpi6 tova 2 meseca?az na 2riq den sum posetila ginekolog ili pone po tel sumse konsultirala s nego!

sunshineee
09-27-2008, 21:39
няма нищо срамно да кажеш да майка си - с нея всичко трябва да споделш -- и отидете да добър генеколог

+1 :)

batkodoki
09-27-2008, 21:42
От някъде 2 месеца отдолу ме сърби(задник и интимни части). Хигиената си я спазвам(веднъж на ден се мия отдолу само с вода тъй като отначало си мислех че е от интимния гел). Често се мажа с крем Здраве или леко се измивам с вода, колкот да престане сърбенето. Гледала съм се отдолу с огледалце, ама няма нищо, освен че съм леко зачервена. И аз нз кво да си мисля че е. Сърби ме и от чешенето(просто не се издъжа на моменти) май имам 1-2 ранички отдолу.. Чудя се какво може да е. Гъбички, хемороиди.. ама се си мисля да не е някакви пъпки или знам ли. Не водя полов живот(на 15 съм) и спазвам хигиена. Срам ме е да кажа на майка ми.. според вас какво да правя.

F sym

възможно е да е микоза, но много по-вероятно е да е реакция на бельо, перилен препарат, превръзка или козметика - без да се забравя че вс те самите могат да доведат до микоза т.е. "гъбички".

редовния път е ОПЛ->талон, дерматолог.
поправката става с мазилце локално понякога + хап вътрешно

daniel27
09-29-2008, 21:52
ako ima6 samo p1p4ici i za4ervena koja moje da sa hlamidii .ama tva samo ginekolog moje da ti kaji sas sigornost .


6tom ne iska6 da kazva6 na maikati otiva6 na lekar .....

golemiqt_problem
10-31-2008, 13:43
аллл и аз съм така от няколко дена ! 3-4 точно по същия начин ! :( :( :( :( и аз не мога да кажа на майка ми........ по мн причини/...