PDA

View Full Version : Той ме обича...а аз него не :(



pandelka
09-27-2008, 16:10
Значи...аз съм момиче на 17[с някои се познаваме :Д] и искам да разкажа една моя история...Запознах се с едно момче в една дискотека и незнам как и кога стана,обаче той взе,че се влюби в мене.В началото си мислех че малко преувеличава и че неможе да ме обича,обаче вече 4-5 месеца той постоянно ми повтаря,че неможе без мене,даже ми е казвал че иска да прекара целия си живот с мене..и някакви такива неща.А аз немога да му кажа че искам да ме остави,защото ми е ужасно гадно за него,знам какво е да страдаш от несподелена любов...Пишеме си по скайпа и се държа мило с него,обаче немога да му дам това,което иска.Аз си имам приятел и не съм сигурна,че го обичам,обаче определено искам да съм с него,свикнах с него и ми е добре.Но незнам какво да правя с другото момче...Искам някак си да спре да ме обича,без да се налага аз да го отрязвам по най-долния начин и без да го карам да страда,защото ми е също и мн добър приятел и винаги ми помага и т.н но го обичам само като приятел.И искам да остана с момчето с което съм сега.На мен нищо не ми пречи сега да съм с приятеля си,обаче като си помисля как се чувства другия... Какво да направя?Може би след известно време нещата могат да се променят,но за сега не искам да имам нищо повече с него .. !! бихте ли ми дали съвет?

pinky_shine
09-27-2008, 16:22
Еми гледай да го избягваш, ама по възможност без той да се усети, може като влизаш в скайп да се слагаш на инкогнито, ама в никъв случей ако си на линия и той ти пише ти да не му отг.Ако знаеш къде той ходи много често, гледай и ти да не си постоянно там.И така може би като не те вижда толкова често ще му е по-лесно да те забрави нз и аз.. Дано да си ми разбрала мисълта.

slim__shadygirl
09-27-2008, 17:10
Po-dobre mu kaji direktno,4e iska6 da si prosto fr s nego.S dosega6tnite si deistviq samo mu dava6 naprazni nadejdi. :)

pandelka
09-27-2008, 17:18
хаха аз имам приятел ма незнам да ли го обичам пък другия има голем чеп и кво станало на края ебала се с двамата.... нормал...

Ако ще се праиш на умен поне го направи на друго място .. пфф :x

S_L_A_D_U_R_K_A
09-27-2008, 17:51
Не бягай от проблемите, кажи му го, по-добре за него е да му го кажеш, а не да се надява. Кажи му, че много държиш на него и го уважаваш, но само като приятел. Така по-лесно ще те забрави, отколкото да се заблуждава, че може да стане нещо и гледай поне докато мине известно време да го избягваш. Успех :)

hgfh
09-27-2008, 17:52
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?

little_elf
09-27-2008, 17:53
Аз съм на мнение,че най-добре е да му кажеш в прав текст,че не изпитваш нищо към него.Вярно,че ще го заболи,но по-добре сега отколкото да няма представа за истинските ти чувства към него и да продължава да си въобразява ,че нещо може да се получи.

NEsumdani
09-27-2008, 18:04
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?
определно заслужава ... се пак и ти си виновна за това че толкос време го баламосваш а не си му казала още в началото :) А между другото той знае ли че имаш приятел :shock:

pandelka
09-27-2008, 18:06
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?
определно заслужава ... се пак и ти си виновна за това че толкос време го баламосваш а не си му казала още в началото :) А между другото той знае ли че имаш приятел :shock:

Еми знае.. :oops:

Re5peC7
09-27-2008, 18:11
Кажи на момчето и без тва друго не може да се направи. Не му давай напразни надежди, щом не можеш да му дадеш онова което иска :-k

EniTyYy
09-27-2008, 18:19
тва е много гадно :-k :-#

FeNuT
09-27-2008, 18:22
Значи....истината най-много боли,но е най-добре да я кажеш.Кажи му че искаш да си останете приятели.Ще му стане много гадно,но ти все пак си имаш приятел,нали?Ще трябва да се примири с това....Кажи му,че искаш да си останете приятели,виждайте се,ходете на дискотека,на кафе,но пази границата приятелство-любов.Успех

NEsumdani
09-27-2008, 18:36
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?
определно заслужава ... се пак и ти си виновна за това че толкос време го баламосваш а не си му казала още в началото :) А между другото той знае ли че имаш приятел :shock:

Еми знае.. :oops:

Е тогава за кфо те преследва бахти .... :shock: трябва малко достойнсто да има :?

Re5peC7
09-27-2008, 18:41
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?
определно заслужава ... се пак и ти си виновна за това че толкос време го баламосваш а не си му казала още в началото :) А между другото той знае ли че имаш приятел :shock:

Еми знае.. :oops:

Е тогава за кфо те преследва бахти .... :shock: трябва малко достойнсто да има :?

кой е казал че я преследва :? аз разбрах че и е приятно да излизат заедно и да си пишат в скайп например :-o

led_i_ogyn
09-27-2008, 18:46
Много повече ще го боли като си мисли,че има шанс с тебе...Ако знае,че си имаш приятел и твоите намерения са чисто приятелски значи това вече не е твой проблем.Ако не знае обаче,по-добре му кажи как стоят нещата защото според мен ще го боли повече с празни надежди!

NEsumdani
09-27-2008, 18:46
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

pinky_shine
09-27-2008, 18:52
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?

Написах го, понеже останах с впечатлението, че той знае за отношенията й с приятеля й, според мен няма кво да му казва в прав текст.

Re5peC7
09-27-2008, 18:55
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

преследване знаеш ли какво е?

NEsumdani
09-27-2008, 19:00
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

преследване знаеш ли какво е?

Целият съм в слух :) вади тълковния речник и почвай

Re5peC7
09-27-2008, 19:03
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

преследване знаеш ли какво е?

Целият съм в слух :) вади тълковния речник и почвай

хаха не съм от тези :) ти си знаеш

anichkaaaa
09-27-2008, 19:04
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

преследване знаеш ли какво е?

Добре ве , постави се на нейното място .. Ти не искаш да си с някой, обаче в същото време този някоий не спира да ти пише, да ти повтаря че те обича, че не може без теб и тн ! С една дума ВМАНИАЧЕН Е !!! Ти няма ли да се чувстваш преследван/а ?! ( Сори ама не ти знам пола 8-) )

NEsumdani
09-27-2008, 19:07
е това 4-5 месеца повтаряне на "обичам те ... не мога без теб .. " и т.н. какво е ?! :)

преследване знаеш ли какво е?

Добре ве , постави се на нейното място .. Ти не искаш да си с някой, обаче в същото време този някоий не спира да ти пише, да ти повтаря че те обича, че не може без теб и тн ! С една дума ВМАНИАЧЕН Е !!! Ти няма ли да се чувстваш преследван/а ?! ( Сори ама не ти знам пола 8-) )

ето го от тълковния речник :) няма 2 мнения по това ... момчето е маниак :)

Re5peC7
09-27-2008, 19:09
...без да го карам да страда,защото ми е също и мн добър приятел и винаги ми помага и т.н но го обичам само като приятел...

при тея чувства по-скоро май се чувства гузна не преследвана, реакцията на едно преследвано момиче май би била друга

П.С. момче съм :)

vesssiii
09-27-2008, 19:09
М и аз мисля,че не е добра идея да го избягваш,защото колкото повече го избягваш той толкова повече ще иска да те вижда и ще търси начини да те вижда [ поне така си мисля аз ]. Най-добре ще е да му кажеш,че изпитваш към него приятелска обич и искаш да сте само приятели,защото той сега си дава напразни надежди и после,когато си мисли,че изпитваш нещо към него,като му кажеш,че греши ще го боли много повече,защото ще те е заобичал повече.За т'ва че по-добре му кажи сега,а не да чакаш после. :}

Re5peC7
09-27-2008, 19:10
маниак защото е влюбен в нея и е решил да бъде по-настоятелен и решителен от обикновенното ли? А и е нейна грешката след като не може да му обясни как седят точно нещата :)

anichkaaaa
09-27-2008, 19:11
...без да го карам да страда,защото ми е също и мн добър приятел и винаги ми помага и т.н но го обичам само като приятел...

при тея чувства по-скоро май се чувства гузна не преследвана, реакцията на едно преследвано момиче май би била друга

П.С. момче съм :)

Тии пък откъде знаеш как се чувства ТЯ ?! 8-)

Re5peC7
09-27-2008, 19:13
хахаха Приятно ми е Ванчо Врачката :D ми така си мисля просто... от това което прочетох... изказвам мнение.. моля ви не ме убивайте :cry:

anichkaaaa
09-27-2008, 19:15
хахаха Приятно ми е Ванчо Врачката :D ми така си мисля просто... от това което прочетох... изказвам мнение.. моля ви не ме убивайте :cry:

Няма да те убивам ве :shock: :D

hgfh
09-27-2008, 22:05
незнам как бих постъпила на твое място .. дори незнам защо пиша.. но момчето определено заслужава да му обясниш според мен това с отбягването не е добра идея
успех :)
а пък на този нищо не му рабрах :shock: не му се връзвай :? търси внимание
:?

Написах го, понеже останах с впечатлението, че той знае за отношенията й с приятеля й, според мен няма кво да му казва в прав текст.

е аз не споря всеки си има мнение .. и аз си го изказах .. пък и ако тя иска да си останат приятели както написа няма да стане начина с отбягването защото тогава и като приятел ще го загуби затова е най добре да говори с него пък и не само заради това просто всеки чoвек заслужава поне oбяснение

Suncho
09-27-2008, 22:19
Значи...аз съм момиче на 17[с някои се познаваме :Д] и искам да разкажа една моя история...Запознах се с едно момче в една дискотека и незнам как и кога стана,обаче той взе,че се влюби в мене.В началото си мислех че малко преувеличава и че неможе да ме обича,обаче вече 4-5 месеца той постоянно ми повтаря,че неможе без мене,даже ми е казвал че иска да прекара целия си живот с мене..и някакви такива неща.А аз немога да му кажа че искам да ме остави,защото ми е ужасно гадно за него,знам какво е да страдаш от несподелена любов...Пишеме си по скайпа и се държа мило с него,обаче немога да му дам това,което иска.Аз си имам приятел и не съм сигурна,че го обичам,обаче определено искам да съм с него,свикнах с него и ми е добре.Но незнам какво да правя с другото момче...Искам някак си да спре да ме обича,без да се налага аз да го отрязвам по най-долния начин и без да го карам да страда,защото ми е също и мн добър приятел и винаги ми помага и т.н но го обичам само като приятел.И искам да остана с момчето с което съм сега.На мен нищо не ми пречи сега да съм с приятеля си,обаче като си помисля как се чувства другия... Какво да направя?Може би след известно време нещата могат да се променят,но за сега не искам да имам нищо повече с него .. !! бихте ли ми дали съвет?
Слушай трябва да забравиш колко добри приятели сте били и какво прави той за теб от момента в който той се е влюбил това пиятелство е отишло на заден план.Трябва да спреш да се държиш толкова мило защото той и ти нямате нужда от такова държание,той в момента едва ли разбира от приятелската ти любов само думата "любов" му е в главата .Не му обяснявай че искате да си останете такива приятели щото вече не сте,просто останете приятели и се надявай той да си намери приятелка :) Успех!

258
09-27-2008, 22:55
Имам същия проблем и то не с 1 момче... :-s Казах му,че не може да има нищо между нас,че не го харесвам по този начин...ама кой ли ме слуша? :-o Днес дори ми каза че ме обича (е поне беше по скайп 8-) ) и се измъкнах с 1 емотиконка "изумление" Ако някой може да каже нещо,което е сигурен че действа (от личен опит) ще съм много благодарна... :-o

pandelka
09-28-2008, 09:46
Аз в никакъв случай не мисля,че най-доброто решение е да го отбягвам..просто не искам... приятна ми е компанията му..мн ми е близък..знам че сигурно съм му дала напразни надежди,но какво да направя..той знае много добре че си имам приятел,който обичам,но въпреки това продължава да ми повтаря колко ме обича,как искал да съм негова и всякакви такива подобни неща.
Не знам просто какво да правя.Или трябва да спра да се виждам с него или нз дали има някакъв друг начин.Просто обаче ще ми бъде много гадно да стигам до такива мерки понеже ще го нараня страшно много! :?

mynichka
09-28-2008, 09:48
Аз съм на мнение,че най-добре е да му кажеш в прав текст,че не изпитваш нищо към него.Вярно,че ще го заболи,но по-добре сега отколкото да няма представа за истинските ти чувства към него и да продължава да си въобразява ,че нещо може да се получи.
+1

slun4ice_90
09-28-2008, 13:53
Значи...аз съм момиче на 17[с някои се познаваме :Д] и искам да разкажа една моя история...Запознах се с едно момче в една дискотека и незнам как и кога стана,обаче той взе,че се влюби в мене.В началото си мислех че малко преувеличава и че неможе да ме обича,обаче вече 4-5 месеца той постоянно ми повтаря,че неможе без мене,даже ми е казвал че иска да прекара целия си живот с мене..и някакви такива неща.А аз немога да му кажа че искам да ме остави,защото ми е ужасно гадно за него,знам какво е да страдаш от несподелена любов...Пишеме си по скайпа и се държа мило с него,обаче немога да му дам това,което иска.Аз си имам приятел и не съм сигурна,че го обичам,обаче определено искам да съм с него,свикнах с него и ми е добре.Но незнам какво да правя с другото момче...Искам някак си да спре да ме обича,без да се налага аз да го отрязвам по най-долния начин и без да го карам да страда,защото ми е също и мн добър приятел и винаги ми помага и т.н но го обичам само като приятел.И искам да остана с момчето с което съм сега.На мен нищо не ми пречи сега да съм с приятеля си,обаче като си помисля как се чувства другия... Какво да направя?Може би след известно време нещата могат да се променят,но за сега не искам да имам нищо повече с него .. !! бихте ли ми дали съвет? От всичко написано разбирам,че искаш максимално да предпазиш момчето от това,че ти не можеш да си с него...Хубаво,че си имаш приятел и си щастлива.На другото момче,колкото и да го заболи му кажи малко по-заобиколен начин,че си имаш френд и няма как да си с него....Понякога е по-добре да чуваме истината,колкото и да ни наранява тя.... :? :-) Успех!