PDA

View Full Version : Съвет моля...



baby_join_me_in_dead
09-27-2008, 19:00
Значи искам да ми препоръчате някой добър фдт до 20-30 лв
преди използвах 1 на avon но не съм доволна използвала съм и ето този

http://concord.dir.bg/e-shop/images/makiage/brr1.jpg

ValzZi
09-27-2008, 19:02
на Импала (Impala) също са много добри и са под 5 лева :)

LiloTa
09-27-2008, 19:06
на Импала (Impala) също са много добри и са под 5 лева :)

и аз имам на Импала и съм много доволна,защото на ,ене естествения ми тен е малко по тъмен и ми е много трудно да си намирам близки до моа тен фдт и пудри :(

LovEsIckk
09-27-2008, 20:45
Бе за мен тия на Импала са пълни буклуци,пробвала съм ги,но просто седят като маска :? Аз съм се спряла на един на Avon вече 3 опаковка ползвам и съм много доволна ! :)

unfaithful1234
09-27-2008, 20:52
Aз ползвам анти-бактериална пудра на Манхатън,11 лв е и съм мн доволна :)

slim__shadygirl
09-27-2008, 21:26
Az polzvam na vichy i sam mn dovolna.Izob6to ne si li4i i mn prikriva :grin:

girl91
09-27-2008, 21:28
Бе за мен тия на Импала са пълни буклуци,пробвала съм ги,но просто седят като маска :? Аз съм се спряла на един на Avon вече 3 опаковка ползвам и съм много доволна ! :)

Кой на Avon използваш?

LovEsIckk
09-27-2008, 21:32
Ми Avon Personal Match се води.. иначе в новата брушура го няма :/ и си поръчах някъв друг и другата седмица трябва да го получа :)

sweatkiss
09-28-2008, 07:38
Az pak sam nai dovolna ot Dior ,za6oto tezi na impala kakto kazaha po nazad sedqt kato maska...Vqrno na dior sa po skapi ,no parite si zaslujavat... :)

sweetsunshine
09-28-2008, 15:01
Абе вие нормални ли сте да си купувате някви фдт за 5 лв...Изобщо бърка ли ви на кво ще ви заприлича кожата послее??? :shock: Значи на Clinique са много хубави.Майка ми има фдт и пудра и аз понякога ползвам пудрата и,но много рядко.Та много са хубави и има всякакви тонове и не са чак толкова скъпи-40-50 лв.Предпочитам да дам толкова за един хубав фдт отколкото след тва да се оплаква,че кожата ми не прилича на нищо... 8)

LadyCarameL
09-28-2008, 15:14
Абе вие нормални ли сте да си купувате някви фдт за 5 лв...Изобщо бърка ли ви на кво ще ви заприлича кожата послее??? :shock: Значи на Clinique са много хубави.Майка ми има фдт и пудра и аз понякога ползвам пудрата и,но много рядко.Та много са хубави и има всякакви тонове и не са чак толкова скъпи-40-50 лв.Предпочитам да дам толкова за един хубав фдт отколкото след тва да се оплаква,че кожата ми не прилича на нищо... 8)
Айц айц тука мн се изхвърли .. И къде е разликата между фдт от 5 и 40 лв освен в цената? 8-)

LovEsIckk
09-28-2008, 15:18
Скъпите фдт седят по естествено,а по ефтините седят като маска.Но това в никъв случай не значи ,че ако използваш скъп фдт той не вреди на кожата ти.Напротив..Дали ще използваш от 50 лв или от 5 или от 10 или от 20 ..вреда има ;]

adizitk1
09-28-2008, 15:33
Аз си търся коректор,който да не си личи,така че и аз чакам с нетърпения отговорите,след малко тряа да ходя да си купувам. :)

LadyCarameL
09-28-2008, 17:13
Моя е на Гоудън Роуз;] Доволна съм особено като съчетая с пудра...мм 8-)
А че и от тоя на Ейвълин съм чувала добри отзиви и като свърши моя ще си взема такъв. :)

sweetsunshine
09-29-2008, 21:10
Абе вие нормални ли сте да си купувате някви фдт за 5 лв...Изобщо бърка ли ви на кво ще ви заприлича кожата послее??? :shock: Значи на Clinique са много хубави.Майка ми има фдт и пудра и аз понякога ползвам пудрата и,но много рядко.Та много са хубави и има всякакви тонове и не са чак толкова скъпи-40-50 лв.Предпочитам да дам толкова за един хубав фдт отколкото след тва да се оплаква,че кожата ми не прилича на нищо... 8)
Айц айц тука мн се изхвърли .. И къде е разликата между фдт от 5 и 40 лв освен в цената? 8-)
Разликата не е само в цената!Седи по естествено,знаеш,че марката е хубава, няма да вреди чак толкова много на кожата(+ това фдт попринцип не е хубаво да се носи през целия ден,а само вечер или ако е през деня 6 часа максимум,все пак порите се запушват).А и попринцип фдт е направен за ЖЕНИ над 25-30-35 годишна възраст всички са различни.А сега като гледам някакви на моята възраст 13-14-15 със един тон некачествен фдт,които седи като маска и е различен цвят на кожата.От всеки грим има вреда,но ако си купиш хубава козметика ще съхраниш кожата си хубава за по-дълго(е винаги зависи и от начина на употреба).