PDA

View Full Version : помощт



deni15
09-27-2008, 19:21
Знам че може да има подобни теми но търсачката ми праи проблеми.Еми значи... аз по принцип съм си закръгленичка...никога не съм била много слаба нито пък много дебела.Към пролетта бях 160 и тежах 51 кг и за лятото исках да сваля поне 1-2 кг ;д и към юли без да пазя някакви особени диети бях с перфектното тегло :grin: Проблема е че заминах за чужбина за 2 месеца.Бях в Китай 8) а доста време прекарах и в Япония и тъй тва няма значение,но там хората се хранят с абсолютно различна храна и имат супер гаден климат.Неможах да свикна с тези условия и се върнах много отслабнала.Сега и 42 кг дали имам :( И гръдната ми обиколка спадна с няколко сантиметра ;( Сега нямам такъв апетит както преди...не че съм си изгубила апетита...имам си го но не ям тъй както преди и не мога да ги кача тия килограми.Само не искам да ми споменавате анорексия...не е това.Просто искам да ми препоръчате нещо от което се напълнява по бързо.Какво да ям? Нещо като диета ама за напълняване хахаах :D Искам да си върна килограмите...

j_adore2
09-27-2008, 19:27
Първо - пише се помощ :) И нататък - бързо се напълнява от Храни от рода на пица,мазна баничка,McDonalds, Kfc и др , но това не е изобщо здравословно .. Затова или се храни както си си яла преди или се посъветвай с диетолог и рано или късно ще си върнеш килограмите :) Успех :)

variety
09-27-2008, 20:18
чувала съм, че като вечеряш късно (след 22h.) се напълнява. Даже мисля, че четох за една актриса (не помня коя точно), че трябвало да напълнее бързо за филм и го правела точно така. Дано съм ти в помощ :-)