PDA

View Full Version : моля за съвет.наистина ми е много нужен...



kiss me baby
09-27-2008, 19:31
Еми историята ми е много дълга,но ще се опитам да я разкажа съвсем кратичко.Преди около година много харесвах едно момче,с което в последствие тръгнахме.Той обаче ме заряза много гадно.Първото момче което ме е оставяло.Много трудно го преживях.Той се държеше просто отвратително с мен,много ме нареждаше и прочие.Прес лятната ваканция бях в друг град и като се върнах той спря да ме убижда.Някак се беше променил.Просто стоеше и ме гледаше безмълвен.Аз обаче минавах покрай него с високо вдигната глава,а щом ме видeше той навеждаше своята.Преди няколко дни ме отблокира от skype и започна да ми прави комплименти,да се държи страшно мило.Така все едно ме харесва.На другата вечер ми каза "не си мисли нищо аз не те харесвам".Днес отново се държи страшно мило и незнам какво да си мисля.Той е малко странен и е много слобен.Държи се ужасно към всички момичета а сега се държи толкова мило към мен и го харесвам толкова много.Дайте ми съвет какво да направя..?

Zveezdichka
09-27-2008, 20:15
Spored men se opitva da te narani oshte poveche, kato te manipulira zdravo.
Moqt suvet: Visoko vdignatata glava da ne e samo kato minavash krai nego. Budi silna. Ostavi go, i produlji napred. Uspeh! :)

gree_girl
09-27-2008, 20:24
Има две възможности:
1. Да е осъзнал глешката си, че те е обиждал и сега да иска да си оправите отношенията, но чисто приятелски и за това ти казва да не си мислиш, че те харесва, за да не ти дава надежди.
2.Да е осъзнал глешката си, че те е обиждал и сега да е осъзнал, че те е изгубил и ... че те харесва още и да иска да си те върне и затова ти прави комплименти. А това, че ти казва че не те харесва може да иска да ти покаже обратното или както сама казваш е странен и да е някаква защитна реакция.
Ако се окаже 2рото и има някаква възможност да стане нещо между вас ... сама помисли имаш ли сили да му простиш и дали той наистина се е променил и дали ако отново те зареже ще имаш сили да преминеш през обидите и болката, защото ако ти казва, че няма да ги има не е гаранция за това, а само начин да те спечели. :)

b0nita_
09-27-2008, 20:24
... s1glasna s1m s Звездичка ... vse pak toi te e naranil i ti nemoje6 da zabravish tova tolkova lesno ... :-D

scoobydors
09-27-2008, 20:27
Може пък да се е променил и да си е спомнил хубавите моменти с теб :) Да е осъзнал че ти си се държала страхотно с него, обичала си го, а той се е държал отвратително. Предполагам се чуства виновен, това можбе да не значи непременно че си е върнал чувствата... ама уважението си остава нали така :)

gryyym
09-27-2008, 20:29
...

zaraaa
09-27-2008, 20:39
Продължи напред, каквото било, било! Не му се хващай на изтърканите комплименти и милото, но същевременно лицемерно държание! Той НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА, А НА ТЕБ ТАКЪВ ЧОВЕК НЕ ТИ Е НУЖЕН, ПОВЯРВАЙ МИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ ГО КАЗВАМ! БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО, НЕ ДОПУСКАЙ ЕДНА И СЪЩА ГРЕШКА 2 ПЪТИ! Успех и само НАПРЕД! :grin: :grin: :grin:

siiska
09-27-2008, 20:42
Продължи напред, каквото било, било! Не му се хващай на изтърканите комплименти и милото, но същевременно лицемерно държание! Той НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА, А НА ТЕБ ТАКЪВ ЧОВЕК НЕ ТИ Е НУЖЕН, ПОВЯРВАЙ МИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ ГО КАЗВАМ! БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО, НЕ ДОПУСКАЙ ЕДНА И СЪЩА ГРЕШКА 2 ПЪТИ! Успех и само НАПРЕД! :grin: :grin: :grin:
+21836812 8)

HONDA
09-27-2008, 21:00
Не му се връзвай! Пък и щом ти е казалм, че не те харесва... Какво очакваш? Държи се мило с теб, а никой, който не е искал да сте двойка ли не го е правил? Просто не си позволявай сама да попаднеш отново в лапите му.

anichkaaaa
09-28-2008, 06:00
Честа промяна на настроенията ... Хммм .. друса ли се ?! :D

HardlyAwakened
09-28-2008, 06:16
Еми историята ми е много дълга,но ще се опитам да я разкажа съвсем кратичко.Преди около година много харесвах едно момче,с което в последствие тръгнахме.Той обаче ме заряза много гадно.Първото момче което ме е оставяло.Много трудно го преживях.Той се държеше просто отвратително с мен,много ме нареждаше и прочие.Прес лятната ваканция бях в друг град и като се върнах той спря да ме убижда.Някак се беше променил.Просто стоеше и ме гледаше безмълвен.Аз обаче минавах покрай него с високо вдигната глава,а щом ме видeше той навеждаше своята.Преди няколко дни ме отблокира от skype и започна да ми прави комплименти,да се държи страшно мило.Така все едно ме харесва.На другата вечер ми каза "не си мисли нищо аз не те харесвам".Днес отново се държи страшно мило и незнам какво да си мисля.Той е малко странен и е много слобен.Държи се ужасно към всички момичета а сега се държи толкова мило към мен и го харесвам толкова много.Дайте ми съвет какво да направя..?

Понеже сте свикнали всички "нежни" половинки да ви охажват постоянно, и някой като ви обиди веднага се оплаквате.. пфф :-x

BaiToq
09-28-2008, 07:04
Продължи напред, каквото било, било! Не му се хващай на изтърканите комплименти и милото, но същевременно лицемерно държание! Той НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА, А НА ТЕБ ТАКЪВ ЧОВЕК НЕ ТИ Е НУЖЕН, ПОВЯРВАЙ МИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ ГО КАЗВАМ! БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО, НЕ ДОПУСКАЙ ЕДНА И СЪЩА ГРЕШКА 2 ПЪТИ! Успех и само НАПРЕД! :grin: :grin: :grin: :)
Бай Тоя е съгласен.
Само не го бийте! :lol: :lol: :lol:

Harum_Scarum
09-28-2008, 07:14
Продължи напред, каквото било, било! Не му се хващай на изтърканите комплименти и милото, но същевременно лицемерно държание! Той НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА, А НА ТЕБ ТАКЪВ ЧОВЕК НЕ ТИ Е НУЖЕН, ПОВЯРВАЙ МИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ ГО КАЗВАМ! БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО, НЕ ДОПУСКАЙ ЕДНА И СЪЩА ГРЕШКА 2 ПЪТИ! Успех и само НАПРЕД! :grin: :grin: :grin: :)
Бай Тоя е съгласен.
Само не го бийте! :lol: :lol: :lol:

Няма го биим ще го кастрииирваме :D

mmm_sweet
09-28-2008, 07:54
#-o Toq e malko lud,kak moje da se durji taka s momi4eta?!Taka de toi se opitva da se po4uvstva6 zle,taka 4e nai dobre spri da se zanimava s nego,dori da go blokne6.Hi4 ne se zalugvai i go mahni ot jivota si

n3ri7ka
09-28-2008, 12:33
и аз съм съгласна с Звездичка :) мила,той не те заслужава щом се е държал така с теб.вярно,може да се е променил,но не е единствен.пожелавам ти да си намериш момче което истински да те обича и да е мил с теб винаги,а не през ден-два :grin:

pinky_shine
09-28-2008, 12:37
Пфф след такива като него остават разбитите сърца, аз не бих тръгнала с него, а ти ако имаш достойнство и проявиш разум би трябвало да направиш същото и все пак успех с избора :)