PDA

View Full Version : Отслабнах много...



deni15
09-27-2008, 19:50
Знам че може да има такива теми но търсачката нещо ми праи въртели.Еми .. аз никога не съм била мноого дебела нито пък мното слаба.Закръгленичка съм си по принцип...към пролетта бях 160см/51кг и исках да сваля поне 1-2кг за лятото ;д и след около месец по моя преценка си бях перфектна.Проблема е че заминах за чужбина за около 2 месеца а там (в япония) климата е супер гаден и храната е супер различна.Те не ядат хляб а без това аз немога.Не успях да свикна с тея условия и се върнах тук в бг страшно отслабнала.А и гръдната ми обиколка спадна с няколко сантиметра :-# Тия 2 месеца за мен бяха няква диета.Първите седмици вкъщи ядях като "свиня" сякаш не съм виждала българска храна но после нямах вече такъв апетит както преди.Е не че съм си изгубила апетита ...имам си го ама просто немога да се напъна да ям повече а и незнам какво точно да ям.И немога да си кача обратно килограмите :( Помогнете с нещо...Какво да ям да напълнея...да ми дадете някаква диетка ама за напълняване хахах.Ам между другото сега незнам дали и 42 кг имам.Не мога да се гледам така :(

Boyd
09-27-2008, 19:53
Набивай повече въглехидрати, т.е. повече калории отколкото са ти нужни, за да качваш килограми, но не е препоръчително, защото се качва мазнина, по-добре тренирай заедно с това.

При сваляне и при качване на килограми е една процедурата.

deni15
09-27-2008, 20:05
Ам .. за тренирането... аз ходя на фитнес и там правят сичко възможно който трябва да свали а който трябва да качи и резултатите накрая са добри.Надявам се и от там да ми помогнат с нещо

dominate_
09-27-2008, 20:56
Може да взимаш протейни и тем подобни глупости.От тях се палнее.Ама се консултирай с някой ! :)

MakeMeLaugh
09-27-2008, 20:58
160 см и 42 кг.. качи маааксимум 3-4 килограма и ще си бонбон!! ;)

8)

24white24
09-27-2008, 21:13
Намери си добър високо въглехиздратен хранителен режим, така, ще ядеш точните храни и ще качиш перфектинте за теб килограми ;)

Omen
09-28-2008, 09:40
ooo! sega moje6 da qde6 kolkoto si iska6 p1rjeni kartofki,hamburgeri i snickers . no za da ne ka4i6 pove4e ot neobhodimoto trqbva ili da po4ne6 da trenira6 ne6to ili da hodi6 na fitnes ...btw boinite izkustva sa mn dobri za tiq . a ti kak to4no otslabna ????

pOiSoN_kIsS_94
09-28-2008, 11:30
ха...гледай сега зимата да не качиш повече от 3-4кг :P :P според мен така си добре :)

24white24
09-28-2008, 12:50
ooo! sega moje6 da qde6 kolkoto si iska6 p1rjeni kartofki,hamburgeri i snickers . no za da ne ka4i6 pove4e ot neobhodimoto trqbva ili da po4ne6 da trenira6 ne6to ili da hodi6 na fitnes ...btw boinite izkustva sa mn dobri za tiq . a ti kak to4no otslabna ????И с тези мазни храни ще качи мазнини и после пак ще трябва да чисти, а ако хапва правилни храни ще е по-друг начин, не казвам да не си позволява хамбургери и пържени картофи и тн. но не и това да са и основни храни ;)

H8_mE
09-28-2008, 14:00
Докато при отслабването важи правилото "Изразходвай повече калории,от колкото приемаш",при надебеляването трябва да важи точно обратното "Изразходвай по-малко и приемай повече калории".Сега надебеляването е най-добре да става постепенно,започни да ядеш по-мазни храни,с повече въглехидрати,но не чак в нездравословно количество.Постепенно увеличавай количеството на храната.По принцип се надебелява най-вече,когато се преяжда,когато се яде без да си гладен и когато се прекалява с определено количество храна.Но нито един от всичките начини не е здравословен.Храни се редовно,когато си гладна,като всеки път увеличаваш количеството на храната.Защото според мен за да отслабнеш толкова много сигурно си яла много малко количество.А за интересуващите,една от които съм аз,ще е добре наистина да кажеш какво по-точно си яла и по колко за да отслабнеш толкова.?

cHooOpiHka___
09-28-2008, 14:41
sho0o0oko ......,mmmn sho0o0oko.... :-)