PDA

View Full Version : Имам проблем с usb връзката на Sony Ericsson K750



FireAndIce
09-27-2008, 21:31
Случва ми се доста често.Включвам usb - то,а програмата - Sony Ericsson PC Suite , не се включва.Изписва ми "No device connected".Тоест нищо не става :( Не е от входа,защото го сменях,а и като го включа,телефона започва да се зарежда. :(
Aко някой може да ми помогне ще съм му много благодарна. :)

slavito007
09-27-2008, 22:16
В какъв режим го включваш? Препоръчвам ти да ръгнеш кабела направо в тела, после в компа и телефона като те попита в кой режим искаш, да му дадеш "Прехвърляне на файлове", защото така няма нужда да се отваря програмата на Сони Ериксон, и без това се бави много.
Но не съм сигурен дали твоя тел прави такива неща.

Bobysoft
09-27-2008, 23:02
Значи ако не разбираш много - My Phone Explorer е добра програма и е специално за SE. Иначе може да пробваш и float's mobile agent.
Но не знам какво искаш да направиш. Ако искаш да теглиш или записваш файлове в картата с памет, можеш направо да я отвориш с windows explorer.
Само трябва да свържеш телефона. Но ако не става, трябва да инсталираш този драйвер. http://download.opendrivers.com/showfile.php?file=TDNCa1lTMWhibVF0Ylc5aWFXeGxMM052 Ym5rdFpYSnBZM056YjI0dlZ6Z3dNRjlUYVdkdVpXUmZWVk5DWD BSeWFYWmxjbk11WlhobD0= , а ако не стане http://www.opendrivers.com/freedownload/230214/sony-ericsson-w800i-usb-driver-windos-me-2000-xp-download.html

П.С. И не усуквай много кабела като го слагаш и махаш от телефона. А моя го счупих (като се изнервих че не прави връзка дори като го натискам и натиснах с всичка сила; сега го залоствм между рафтовете на бюрото си с кибритени кутийки). :grin:

П.П.С. > И защо float's mobile agent(агент) ми излиза float's mobile глупака??! От форума ли е или от мой вирус?

Schnitzer
09-30-2008, 00:43
По принцип на телефона не му тряаа софтуер да си префърляш файлове.А и има един такъв М2->ЮСБ адаптер в които си слагаш картата и директно в ЮСБ то.Така все едно вкарваш флашка в компа. ;) Ама тоя адаптер го дават ако си купуваш нова М2 карта.