PDA

View Full Version : Тя, момчето и аз...



BlackRainbow__
09-27-2008, 22:21
Еми с 2 думи...най-добрата ми приятелка харесва 1 момче (супер свестен, а у) и имаха някфа игра, обаче той днес ми писа и започна да се държи много странно :-o вика ми "искам те тебе" тфа онова и аз не знам как да реагирам...режа го, отменям темата, но не знам дори как да й кажа...знам че ще й стане много гадно :( моля ви дайте съвет, кво да правя :?

п.с. преди време аз му бях метнала око първа и й бях споменала че е супер сладък и т.н., но той й писа по скайп на нея и оттам тръгна играта им...

lolip0p
09-27-2008, 23:10
ами тя попита ли те нещо,дали ще се разсърдиш ако тръгнат някви танива..все пак щом е знаела ,че изпитваш нещо към него.Чесна казано ако ей така изведнъж я смени с най-добрата й приятелка(ти) много ясно,че ще и стани кофти.Питай я дали изпитва силни чувства към него,защото все пак не си заслужава да си развалте приятелството заради едно момче,с което може и дабъдеш 1 месец само примерно :)

lolip0p
09-27-2008, 23:12
а ти извинявай сега харесваш ли го ,че не разбрах :)

258
09-27-2008, 23:14
1во: Кажи й! :x
2ро: Ако ти каже,че го харесва,не се занимаваи с него!

258
09-27-2008, 23:15
а ти извинявай сега харесваш ли го ,че не разбрах :)
Да,кажи ни :-o

BlackRainbow__
09-27-2008, 23:17
не...смисъл, хубаво момче е, не отричам, супер свестен, но не е да имам чувства и глупости..
аз й казах той кфо ми говори и тя се смее, ма знам че вътрешно й е гадно...дори и показах че го режа :( направо ми е супер тъпо че съм намесена и че става така

258
09-27-2008, 23:20
не...смисъл, хубаво момче е, не отричам, супер свестен, но не е да имам чувства и глупости..
аз й казах той кфо ми говори и тя се смее, ма знам че вътрешно й е гадно...дори и показах че го режа :( направо ми е супер тъпо че съм намесена и че става така
Ми за тва че си и казала - Браво! :)
Нормално е да и е гадно,но не си ти виновна.Ще и мине. ;)
С него по добре не се занимавай повече (щом не го харесваш)