PDA

View Full Version : "Дзифт" новият български филм



galencety
09-28-2008, 09:17
Преди няколко дена гледах по телевизията че рекламират нов БГ филм. Веднага го потърсих в замунда и арена но никакъв резултат моля ви ако знаете от каде може да го изтегля пишете. Много искам да го гледам.

darla
09-28-2008, 09:29
i az 4uh za nego,no nqmam predstava kak 6te se razprostranqva.Posledniq bg film,koito gledah be6e "6iva4ki"-predi 4-5 mrseca,do kolkoto si spomnqm go bqha zabranili,ama muja mi go izkopa ot nqkude!

kPuCkA
09-28-2008, 09:35
Мисля, че можеш на кино да го гледаш. Аз наскоро ходих на кино в "Арена" и преди да почне филма, който щях да гледам рекламираха други и този българския беше между тях. Доста интересен ми се стори и ако не го намеря в нета бих отишла на кино да го гледам.

WILD__BOY
09-28-2008, 09:41
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме!

splendour
09-28-2008, 10:15
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме! :? seki si gleda filmite det si iska. az primerno ne xodq na kino.predpo4itam s nqkoq fr da sa 6irim xybavo,a ne na sedalki,i da sly6ame koi ko prikazva okolo nas ili da sa krivim za da vidim filma,t1i kato pred nas sa izcopal nqkoi jiraf.t1i 4e nedei da obijda6.ti kat iska6 xodi na kino

darla
09-28-2008, 10:20
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме! :? seki si gleda filmite det si iska. az primerno ne xodq na kino.predpo4itam s nqkoq fr da sa 6irim xybavo,a ne na sedalki,i da sly6ame koi ko prikazva okolo nas ili da sa krivim za da vidim filma,t1i kato pred nas sa izcopal nqkoi jiraf.t1i 4e nedei da obijda6.ti kat iska6 xodi na kino
+1
i az mislq,4e komentara be6e zloben i ne na mqsto!

slavito007
09-28-2008, 10:43
WILD__BOY, с този коментар събуждаш много противоречиви коментари в много от нас, тъй че само ще ти кажа, че в моя град има 3 кина и от както се помня никое не работи :?
Иначе премиерата на филма не беше ли октомври?

kocko
09-28-2008, 10:55
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме!

еи смръдлива .... я млък като нети харесва племето се махай от бг ве къф ти е толкова проблема

WILD__BOY
09-28-2008, 11:00
салдури като искате да го гледате дома си купувайте филмите на DVD. свидят ви парите, не са ви проблем седалките в киносалоните ;)

Mooo6no
09-28-2008, 11:25
Дай боже повече добри български филми, че в последните години нещо липсват. А този освен, че прилича на висока класа е и в категорията "арт", така че мисля да го гледам на кино.

За незапознатите... перфектният трейлър - http://zazz.bg/play:a7093d16

А Wild_Boy може и да изрази по-грубо мнение, но е прав. Ако не се плати дори за качествен бг филм, то повече няма никаква надежда да имаме каквото и да е кино.

iciniki
09-28-2008, 11:32
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме!

Ей братле, коментарът ти е груб и тъп. ДЗИФТ е един от малкото нови български филми. Мен лично ми харесва.
НЕ СИ МИСЛИ ЧЕ СИ МНОГО ГОТИН КАТО ОБИЖДАШ!!!

vanPersieFan11
09-28-2008, 13:22
тоя филм е страхотен,наистинатрябва да го гледаш :)

GutCandy
09-28-2008, 13:34
Ам някакво ревю,нещо?За какво става въпрос във филма?

Blab
09-28-2008, 13:52
Супер зле сте!
Уайлд бой е прав!
Ако искате да гледате българско кино - гледайте го в салоните, бе!
После защо нямало пари за нови филми...
Явор е прекрасен, прави добри неща, преобладаващият каст(не одобрявам избора на манекенка за главната роля) също.

galencety
09-28-2008, 16:36
много ви глагодаря за отговорите. :-) Също така и на този който малко ме обиди но и той е прав до някъде.

WILD__BOY
09-29-2008, 07:54
Ей братле, коментарът ти е груб и тъп. ДЗИФТ е един от малкото нови български филми. Мен лично ми харесва.
НЕ СИ МИСЛИ ЧЕ СИ МНОГО ГОТИН КАТО ОБИЖДАШ!!!

1. не са малко новите български филми, просто разпространението им куца и както виждаш масите не са запознати с родното ни кино

2. как пък реши, че се мисля за готин точно заради тези си свой действия?


еи смръдлива .... я млък като нети харесва племето се махай от бг ве къф ти е толкова проблема

не ми давай насоки в живота ве псевдо българче


Ам някакво ревю,нещо?За какво става въпрос във филма?

просто напиши дзифт в google
има доста ревюта, както български, така и американски и руски (руските са по-обективно, защото и те са живели във времената на комунизма)


Супер зле сте!
Уайлд бой е прав!
Ако искате да гледате българско кино - гледайте го в салоните, бе!
После защо нямало пари за нови филми...
Явор е прекрасен, прави добри неща, преобладаващият каст(не одобрявам избора на манекенка за главната роля) също.

що? таня илиева играе добре... или поне на мен ми хареса.

Blab
09-29-2008, 10:33
Не съм се завела да го гледам още, оставям коментара за играта й за по-натам. И все пак, според мен т'ва е смешна стратегия да се привлече още една група зрители. Лейм...

barbapapas
09-29-2008, 22:46
Всеки нов български филм, който излезе очаквам да е хубав и ми е интересно да го гледам, радвам се, че хората в този бранш имат нови идеи и не се стремят към комерсиалното, но това не винаги се оценява ... Не е уместно новото кино да се сравнява със старото, ясно е, че старото е на светлинни години пред него, но това не означава, че трябва да оплюваме всеки филм, който излезе
А това дали къде трябва да се гледа, разбира се, че е по-добре да се подкрепя бг киното, но който има възможност и в града му ще има премиера

Mooo6no
10-02-2008, 19:43
Гледах филма. Определено му подхожда етикета "арт" филми. На моменти бая брутален, но найстина доста добър, сравнявайки го с чуждите продукции, а за български е повече от ясно... Заслужава си да отиде на кино и да се гледа. :!:

MissBitch
11-21-2008, 17:02
много искам да го гледам но нямам възможност .... живея в Холандия ;(
ще бъда мн доволна ако скоро го има в нета

AnIvAt
11-22-2008, 14:37
Някой има ли информация за новия филм на Андрей Слабаков.Филмът мисля че се казваше Хиндемит. :-o

EarthShaker
11-23-2008, 09:41
еми боклук скапан, дигни си миризливия гъз и отиди го гледай на кино!

деби крадливото племе сме!

еи смръдлива .... я млък като нети харесва племето се махай от бг ве къф ти е толкова проблема

баш на място си е коментара на човека... как ще има качествени филми без самите ние да дадем и 1 стинка ?
стойте си в мишите дупки .

Blab
11-23-2008, 09:48
Някой има ли информация за новия филм на Андрей Слабаков.Филмът мисля че се казваше Хиндемит. :-o
Какво те интересува?:Д
Доколкото знам, около днешна дата тръгва редовно по кината.
Който е имал честта да го гледа по прожекциите из страната, може да сподели повече.

AnIvAt
11-23-2008, 12:46
Точно прожекциите ме интересуваха.Гледах из нета за него обаче не намерих нищо за премиерата.Благодаря много. :)

MoMoXiXi
04-06-2009, 13:35
Извинявам се, че вдигам нагоре толкова стара тема, но някой има ли представа от къде и на каква цена мога да закупя ДВД-то? От интернет разбрах, че е излязло на 21 март, заедно с Капитал, ама...