PDA

View Full Version : Сперма



5e5cuTy
09-28-2008, 09:22
Ако имам сперма по ръцете, за колко време сперматозоидите ще умрат?

zero
09-28-2008, 09:24
Ако имам сперма по ръцете, за колко време сперматозоидите ще умрат?
Дукато се измиеш :lol:

mir4eto93
09-28-2008, 09:25
Ако имам сперма по ръцете, за колко време сперматозоидите ще умрат?
Дукато се измиеш :lol:
:grin:

darla
09-28-2008, 09:26
haha,neka te predupredq ako ima6 sperma po rucete i si gi oblije6-6te zabremenee6!Vnimavai! :lol:

5e5cuTy
09-28-2008, 09:37
Очаквах по-сериозни отговори :?

Sasho1988
09-28-2008, 09:39
Ако имам сперма по ръцете, за колко време сперматозоидите ще умрат?

Сперматозоидите са вечни , никога не умират. 8-) Както каза darla_f внимавай , защото ако не си ги измиеш добре като ядеш и като попаднат в устата ти почти 100% е шанса да забременееш. :razz:

beti_niki
09-28-2008, 09:42
:razz: :razz: :razz:

gazar
09-28-2008, 09:48
Голяма е вероетноста да роди6 през газа.(аКО СЛУ4АИНЕ ТИ попаднат в устата). :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :-P :-P :-P :razz:

mysterious93
09-28-2008, 09:55
мисля че за секунди(но не съм сигурна) :)

assd22
09-28-2008, 10:02
мисля че за секунди(но не съм сигурна) :)при допир с вода, измират веднага миличките :s

mysterious93
09-28-2008, 10:05
мисля че за секунди(но не съм сигурна) :)при допир с вода, измират веднага миличките :s

миличките? :razz: така е по добре :P

assd22
09-28-2008, 10:08
мисля че за секунди(но не съм сигурна) :)при допир с вода, измират веднага миличките :s

миличките? :razz: така е по добре :Pте са ми като деца, но един ден ще бъдат такива :D :D :D :D

5e5cuTy
09-28-2008, 10:25
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :?

assd22
09-28-2008, 10:28
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???

SK0RP10N
09-28-2008, 10:30
Предполагам е станало следното нещо - приятеля и е свършил върху ръцете и след известно време е минала на ръчна

Bellatrix
09-28-2008, 10:43
Предполагам е станало следното нещо - приятеля и е свършил върху ръцете и след известно време е минала на ръчна
И аз с такова впечатление останах. Спокс, шанса да ти стане нещо (под нещо имам предвид бебе) е мнооого малък.

SK0RP10N
09-28-2008, 10:46
Но го има този шанс.
Но ако спермата се е разебала малко, има опасност дете да е уродче, например със синдром на Даун, аутизъм и подобни

5e5cuTy
09-28-2008, 15:18
Благодаря за някои сериозни мнения. Ако някой има какво още да каже нека да пише :(

5e5cuTy
09-28-2008, 18:05
:o

glor4eto_
09-29-2008, 10:51
Скоро четох някъде,че може и до 6 дни да оцелеят,но не помна къде :-o

Ico_
09-29-2008, 11:13
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???
Момичето може и да не знае елементарни неща, но поне пита...А ти хем се правиш на много разбиращ, хем си пълен въздухар...
Спермазадоидите могат да "живеят" на ръката ти едва няколко секунди.За "умния" пич- колкото по-студено е, толкова по-бързо умират!
И попаднали веднъж на ръката ти, няма нещо, което да можеш да направош с тях, че да забременееш...ако щеш си заври ръката до лакета в теб...шанс няма.

scoobydors
09-29-2008, 11:50
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???
Момичето може и да не знае елементарни неща, но поне пита...А ти хем се правиш на много разбиращ, хем си пълен въздухар...
Спермазадоидите могат да "живеят" на ръката ти едва няколко секунди.За "умния" пич- колкото по-студено е, толкова по-бързо умират!
И попаднали веднъж на ръката ти, няма нещо, което да можеш да направош с тях, че да забременееш...ако щеш си заври ръката до лакета в теб...шанс няма.
:razz: :razz: :razz:

Garmy
09-29-2008, 11:51
Мойта сперма пък може да се телепортира... така че мн фнимаайте... някой ако ме ядоса и шсъ изфърла тука ф къщи и тя ш отиде дет не тряа :D

russianmafiaboss
09-30-2008, 03:20
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???
Момичето може и да не знае елементарни неща, но поне пита...А ти хем се правиш на много разбиращ, хем си пълен въздухар...
Спермазадоидите могат да "живеят" на ръката ти едва няколко секунди.За "умния" пич- колкото по-студено е, толкова по-бързо умират!
И попаднали веднъж на ръката ти, няма нещо, което да можеш да направош с тях, че да забременееш...ако щеш си заври ръката до лакета в теб...шанс няма.
ШАНС ВИНАГИ ИМА!!!!!!!!

Bombshell
09-30-2008, 03:33
haha,neka te predupredq ako ima6 sperma po rucete i si gi oblije6-6te zabremenee6!Vnimavai! :lol:
Стига бееее....защо й казаа :(

5e5cuTy
09-30-2008, 13:42
Поради битуващите в този форум невероятни мнения от типа "спермата живее една минута в кислородна среда.." (вероятно се предполага че в женската полова система цари космически вакуум)

:-o :-o :-o

snejana67
09-30-2008, 14:44
:-P веднага умират :P

cnvrs44
09-30-2008, 15:19
Скоро четох някъде,че може и до 6 дни да оцелеят,но не помна къде :-o

Некви мутанти ли да еба....да не са спермотозоиди от прилеп или кон :grin:

Heartache
10-02-2008, 11:23
ПРИ КОНТАКТ С КИСЛОРОД СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ МОГАТ ДА СЪЩЕСТВУВАТ! НО ЗА КОЛКО ВРЕМЕ, НЕ ЗНАМ- СИГУРНО ЗА СЕКУНДИ УМИРАТ!

assd22
10-02-2008, 11:48
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???
Момичето може и да не знае елементарни неща, но поне пита...А ти хем се правиш на много разбиращ, хем си пълен въздухар...
Спермазадоидите могат да "живеят" на ръката ти едва няколко секунди.За "умния" пич- колкото по-студено е, толкова по-бързо умират!
И попаднали веднъж на ръката ти, няма нещо, което да можеш да направош с тях, че да забременееш...ако щеш си заври ръката до лакета в теб...шанс няма.те за тва не са в тялото тестисите и за това единия е по-нагоре, единия, за да не се търкат....глупак :-x

Ico_
10-02-2008, 12:25
ПРИ КОНТАКТ С КИСЛОРОД СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ МОГАТ ДА СЪЩЕСТВУВАТ! НО ЗА КОЛКО ВРЕМЕ, НЕ ЗНАМ- СИГУРНО ЗА СЕКУНДИ УМИРАТ!
Абе няма ли да разберете, че кислорода няма нищо общо...Измират буквално от студ, не от кислород, въглерод, азод или каквото и да е било друго...

MimEnCeTo0o
10-02-2008, 12:34
Все пак се надявам някой да се отнесе сериозно към темата. Все пак това е форум да си помагаме, а не да се подиграваме в темите :? Абе ти глупава ли си? За минута-две умират, даже по-бързо, ако е студено, по-бавно, какво толкова те интересува, искаш да ти свършат на ръцете и д си го туриш в путката ли???
Момичето може и да не знае елементарни неща, но поне пита...А ти хем се правиш на много разбиращ, хем си пълен въздухар...
Спермазадоидите могат да "живеят" на ръката ти едва няколко секунди.За "умния" пич- колкото по-студено е, толкова по-бързо умират!
И попаднали веднъж на ръката ти, няма нещо, което да можеш да направош с тях, че да забременееш...ако щеш си заври ръката до лакета в теб...шанс няма.
ШАНС ВИНАГИ ИМА!!!!!!!!
как ще има шанс :x :x :x не плашете момичето

DekoDenev
10-02-2008, 12:59
kato bruknesh v soada kaustik she umrat :o