PDA

View Full Version : Как да си го върна?



dobity
09-28-2008, 10:43
Гаджето ми ме скъса преди 2 дена и сега ми е супер гадно, не е там проблема. Скъса ме защото няма време за мене,а ние ходихме само 1 седмица и само 1 път се видяхме, а го обичам страшно много и искам да съм с него... Как да си го върна отново?

dobity
09-28-2008, 10:50
напротив обичам го страшно много...

lo0s3r
09-28-2008, 10:52
"а ние ходихме само 1 седмица и само 1 път се видяхме, а го обичам"

;-)

:-D

marjesa
09-28-2008, 10:52
Ти имаш ли достойнство ?! След като те е скъсал значи няма смисъл да се пробваш пак ... Просто ще изглеждаш жалка :(

vuvs
09-28-2008, 11:12
Ти имаш ли достойнство ?! След като те е скъсал значи няма смисъл да се пробваш пак ... Просто ще изглеждаш жалка :(

+1 8)

dobity
09-28-2008, 11:37
"а ние ходихме само 1 седмица и само 1 път се видяхме, а го обичам"

;-)

:-D ние преди да тръгнеме съм го обичала 1 год.

marjesa
09-28-2008, 11:41
"а ние ходихме само 1 седмица и само 1 път се видяхме, а го обичам"

;-)

:-D ние преди да тръгнеме съм го обичала 1 год.
това в отчаян отговор на болният ти мозък ... Зарежи го след като те е скъсал значи е глупак , който нищо не може да ти предложи .. тц тц лл а ти на колко си на 13 ?!

mitakkka
09-28-2008, 11:44
Децата вече след 1 седмица се обичат-на 1 месец сватба дете след 2 месеца :-D и като си го обичала какво-нищо не значи като не си направила и какво тръгване е това 1 път - то е било виждане тръгване и късане :D Да ти имам неочаквано добрата комбинация
:lol:

HONDA
09-28-2008, 11:46
Ти си го обичала цяла година преди да тръгнете?! :shock: Защо не сте били заедно през тази годиниа? Не мислиш ли, че колкото да нямаш време за някой, ако искаш да го видиш все ще намериш 30тина минути... (Пък за една седмица да ти отдели толкова малко време...) На мен ми се струва, че той изобщо не иска да е с теб и просо не иска да ти го каже в прав текст.

dobity
09-28-2008, 11:54
Ти си го обичала цяла година преди да тръгнете?! :shock: Защо не сте били заедно през тази годиниа? Не мислиш ли, че колкото да нямаш време за някой, ако искаш да го видиш все ще намериш 30тина минути... (Пък за една седмица да ти отдели толкова малко време...) На мен ми се струва, че той изобщо не иска да е с теб и просо не иска да ти го каже в прав текст.

може би си прав :cry: :cry: :cry: :cry:

mynichka
09-28-2008, 11:57
видели сте се 1 път :D :D той е излязал с теб не му е харесало и те е зарязал ..няма как да си го върнеш :D :D

soul1199
09-28-2008, 12:11
видели сте се 1 път :D :D той е излязал с теб не му е харесало и те е зарязал ..няма как да си го върнеш :D :D




HONDA написа:
Ти си го обичала цяла година преди да тръгнете?! Защо не сте били заедно през тази годиниа? Не мислиш ли, че колкото да нямаш време за някой, ако искаш да го видиш все ще намериш 30тина минути... (Пък за една седмица да ти отдели толкова малко време...) На мен ми се струва, че той изобщо не иска да е с теб и просо не иска да ти го каже в прав текст.




suglasna sum i s dvete mneniqstrah go e da si priznae,ili se e obzalojil na bas s nqkoi fr.,ostavi go

scoobydors
09-28-2008, 12:16
видели сте се 1 път :D :D той е излязал с теб не му е харесало и те е зарязал ..няма как да си го върнеш :D :D
8-) :D

pinky_shine
09-28-2008, 12:26
Тва, че няма време за теб най-вероятно е било само извинение, а и да не е било щом наистина няма време за кво му се буташ?

xXxScreamxXx
09-28-2008, 12:41
нито го обичаш нито можеш да си го върнеш

Съглассснаааааа :grin:
за 1 седмица и го обича :lol: .. оой оййй ой ... и 1 път сте се видяли .. абе голяма любов сте явно 8-)

HardlyAwakened
09-28-2008, 14:08
Ти си го обичала цяла година преди да тръгнете?! :shock: Защо не сте били заедно през тази годиниа? Не мислиш ли, че колкото да нямаш време за някой, ако искаш да го видиш все ще намериш 30тина минути... (Пък за една седмица да ти отдели толкова малко време...) На мен ми се струва, че той изобщо не иска да е с теб и просо не иска да ти го каже в прав текст.

може би си прав :cry: :cry: :cry: :cry:

HONDA e женска :D

aka6a_vamp
09-28-2008, 14:14
омг казва6 че го обичаш?лелелле да и аз обичам един клошар дето видях днес,ама той се му6на в кофата.Хора как да си го върна?