PDA

View Full Version : Кирилица



24white24
09-28-2008, 12:55
Виждам, че има правило заглавията да са на кирилица, но не смятате ли, че трябва да се забрани да се пише на латиница, изключително грозно и неподредено седят постовете на латиница с тия 4ки вместо ч и 6ци вместо ш, все пак е български форум и е редно да се пише на български език.

PiruBloodz
09-28-2008, 13:02
И аз съм на това мнение.. Даже преди малко направих забележка, че в азбуката има буквата Ч!

Lucho
09-28-2008, 15:17
Това е дъвкано,дъвкано....не е за първи път,много се коментираше и се пускаха теми,администраторите последният път помня че казаха че до края на годината могло да се въведе....като цяло и аз съм "За" защото е отвратително и грозно да видиш камоли да четеш теми на латиница.... :?

PiruBloodz
09-28-2008, 15:40
Ти за запетая чувал ли си?

NightSky
09-28-2008, 15:43
Темата е обсъждана много пъти. Вече знам, че нищо няма да се направи по въпроса, така че просто не чета постове на латиница.

Lucho
09-28-2008, 16:05
Темата е обсъждана много пъти. Вече знам, че нищо няма да се направи по въпроса, така че просто не чета постове на латиница.Imenno na koito ne mu haresva da ne chete i na men mi e kofti.. ama nqkoi ako kaje kak ste instalirva kirilica na Linux Ubuntu bih go cunkal..
Ползвай АБВ Кирилизатора -http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

24white24
09-28-2008, 17:14
Защо не се сложи във форума един кирализатор така тези които нямат на компютъра да ползват този във форума, честно да ви кажа аз мненията на латинаца ги пропускам ебати мъчението да се мъча да им чета 4ките 6ците и прочее, нека някой админ вземе мнение и да каже кво що ;)

24white24
09-28-2008, 18:43
Темата е обсъждана много пъти. Вече знам, че нищо няма да се направи по въпроса, така че просто не чета постове на латиница.Imenno na koito ne mu haresva da ne chete i na men mi e kofti.. ama nqkoi ako kaje kak ste instalirva kirilica na Linux Ubuntu bih go cunkal..
Ползвай АБВ Кирилизатора -http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php I ot kyv chep.. ? :lol:От такъв, че си българин и пишеш в български форум !

LINKNOT
09-28-2008, 23:20
като цяло и аз съм "За",защото е отвратително и грозно да видиш,камо ли да четеш теми на латиница.... :?

24white24
09-29-2008, 05:00
Ами ако пишеше в турски форум може и да пишеше на турски.

DjBaloon
09-29-2008, 08:42
Закакво да се занимава обслужващия екип на форума (как го казах 8-) ) с въвеждане на това правило при положение че тенденцията от 1-2 години е постепенно само по себе си всеки да почва да пише
Преди 1-2 години на латиница пишеха 90% от посетителите,без правила и т.н.т в момента си е рядкост да се види писане на латиница
Всичко с времето си.. въвеждането на това правило ще трябва да ги принуди да дебнат вски коментар,който не е на кирилица

PiruBloodz
09-29-2008, 12:14
имаше 1 потребител дето всяка буквичка му е различен цвят..

PiruBloodz
09-29-2008, 13:01
така пишеше.. и всяка буква различен цвят.. даже използваше командата

Spider4eto
09-29-2008, 16:48
така пишеше.. и всяка буква различен цвят.. даже използваше командата Бахти за да напише 1 пост сиг му трябват 30 мин

24white24
09-29-2008, 17:20
Ами ако пишеше в турски форум може и да пишеше на турски.НеКа дА Се РаЗбЕрЕм Аз ПиШа На БъЛгАрСкИ нО с ЛаТиНскИ БуКвИ. ПоВеЧе Ме ДрЗнЯт ПиСачИ каТо ТоЗи ТеКсТ От КоЛкОтО latinicata.Добре де като можеш да пишеш на кирилица, защо пишеш на латиница ?

Bianca
10-04-2008, 07:38
Това е дъвкано,дъвкано....не е за първи път,много се коментираше и се пускаха теми,администраторите последният път помня че казаха че до края на годината могло да се въведе....като цяло и аз съм "За" защото е отвратително и грозно да видиш камоли да четеш теми на латиница.... :?
Ти вярно много си се мазнел на администрацията, обаче! :shock:

Redo
10-04-2008, 08:48
Това е дъвкано,дъвкано....не е за първи път,много се коментираше и се пускаха теми,администраторите последният път помня че казаха че до края на годината могло да се въведе....като цяло и аз съм "За" защото е отвратително и грозно да видиш камоли да четеш теми на латиница.... :?
Ти вярно много си се мазнел на администрацията, обаче! :shock:

Аз съм твърдо ЗА ! Омръзнало ми е да чета постове на лигави пубертети с латински букви.Относно Hit 2 Fit коментара ти,еми миличка някой имат повече акъл и могат да изразяват мислите си по-подредено и адекватно.

Bianca
10-04-2008, 09:06
Това е дъвкано,дъвкано....не е за първи път,много се коментираше и се пускаха теми,администраторите последният път помня че казаха че до края на годината могло да се въведе....като цяло и аз съм "За" защото е отвратително и грозно да видиш камоли да четеш теми на латиница.... :?
Ти вярно много си се мазнел на администрацията, обаче! :shock:

Аз съм твърдо ЗА ! Омръзнало ми е да чета постове на лигави пубертети с латински букви.Относно Hit 2 Fit коментара ти,еми миличка някой имат повече акъл и могат да изразяват мислите си по-подредено и адекватно.
За разлика от мен, нали? Естествено, аз съм най-неграмотното същество в този форум, мислите ми са толкова разбъркани, тотален провал! :(

Lucho
10-04-2008, 10:16
стига си се заяждала
Да ве,деба...ебати хората сте...човек неможе да си изрази мнението,и веднага да не ревне някой че се мазня....епа писна ми ! :x