PDA

View Full Version : Листовки



miss_ludataa
09-28-2008, 13:41
Privet!Moq ''problem'' e takuf : zna4i ot sofiq sum i sum na 13 godini ...rabotata e tam 4e iskam da rabota smisul takuf edna fr mi be6e kazala ,4e e razdavala listovki v centura i i davali po 30 kinta za 500 listovki...iskam da popitam nqkoi znae li .kude moga da otida i da ''zapo4na'' rabota smisul ...malko mi e tupo 4e roditelite mi mi davat pari koito sa mi predostatu4ni,no ne iskam da im teja .....ZNA4I NQKOI ZNAE LI DALI MOGA DA OTIDA PRi POLOJENIE ,4E SUM Na 13 ... i nqkoi ot vas dali e rabotil takova ne6to i ako moje da malko info 6te sum vi mn Blagodarna....mersi za otdelenoto vreme i priqten den :P :P :-) ..

p.S - temata e predimno za hora ot Sofiq :)

24white24
09-28-2008, 13:48
Имам приятел собственик на фирма занимаваща се точно с това, преди му намирах персонал, обаче никой на 13 няма да те вземе, не защото си прекалено малка, за да я вършиш тази работа, а защото на тази възраст си особено несериозна и тн. изчакай поне година-две :) И все пак успех с намирането на работа ;)

Serseri91
09-28-2008, 14:23
Ще прозвучи егоистично , но да не ти пука за такива проблеми.Живей си живота не бързай да почваш работа , щом твоите родители са те родили ще те издържат до 18 години!!
Живей си младините после ще ти писни да работиш.
Това е моя съвет.