PDA

View Full Version : Много искам да разбера повече за Scene style..!



hardcore_baby
09-28-2008, 14:23
Аз в момента съм начинаеща Scene....в смисъл такъв,че все още не съм разбрала всичку за този стил......например тарся приятели,коиту да са Scene момичета и момчета.......ако сте Scene моля ви многу искам да се запознаем.......пишете ми на скайп: d_j_e_s_i :) ......може това да звучи смешно,но се опитайте да ме разберете....!....аммм...искъм да сподела,че има много груби хора по този свят.....мога да ви дам пример:

Нали в този стил трябва да си топиран (демек да имаш голям обем в косата).....е с най-добрата ми приятелка казва се Ели с нея се топираме и постоянно ни викат или БУХАЛИ или РОШАВИ.....многу е неприятно така.....дори и оставалите ни приятелки по едно време ни обиждаха по същия нaчин.......явно го правят поради причината,че ни завиждат или незнам вече и аз........(съжелявям,че се отклоних малку от темата)

lo0s3r
09-28-2008, 14:31
боже мили, започна се с емо сега "scene style" моля те, моля те кажи ми, че няма момчета, които се правят така :shock:

Emery
09-28-2008, 14:31
Ама ти си адски зле, знаеш ли? Първо има си гугъл и квито си поискаш други търсачки... пишеш, търсиш, прочиташ и ето те новоизлюпено сийн... Не се притеснявай, до мааксимум година, казвам максимум, ще ти омръзне и ще решиш, че искаш да ставаш стрейт еджърка или хаусърка и ще питаш отново... По- добре не си прави труда... Да ти кажа малко отчаяна ми се виждаш :? толкова ли искаш да принадлежиш към няква субкултура и всички да те харесват. Ми не става така... Колкото до тва, че те обиждат, когато се правиш на нещо, което всъщност не си е много възможно, също зависи и от обкръжението ти! Като гледам правописа не си и от най- големите...

П.С.- благодарим, че ни разясни какво значи да си тУпиран.

LovEsIckk
09-28-2008, 14:37
Пак ли се почва с тия лапешки простотии .. emo,scene нз си кво.Пф смешно е :) Бъдете себе си,толкова ли е трудно?

DeCuTo0
09-28-2008, 14:41
ех този свят няма да се оправи ... защо трябва да сте или емо или scene :-x :-x :-x тъпи сте

slim__shadygirl
09-28-2008, 14:43
Na 11/12 scene......a kato stanee6 golqqqma,golqqqma (na 13 ) stani houserka :wink: mn e moderno :razz: ahahaahaha...
Btw: basi zleto si :-x :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ev1l
09-28-2008, 14:56
Хмм.. Както казва един много уважаван от мен човек :D
"Гледам и не вярвам на ушите си" :D :razz:

Bubbly
09-28-2008, 15:05
Много искам да разбера повече за Scene style..!


Аз пък не искам. :lol:
PS Успех в образоването ти на тема как да изглеждам като палячо и как да пиша правилно.

NaskoKaulitz
09-28-2008, 15:08
Ами май е подобно на емо, само че не истинско емо което си реже вените, а само се облича като емо и има якия бритон :grin:

LovEsIckk
09-28-2008, 15:22
Ами май е подобно на емо, само че не истинско емо което си реже вените, а само се облича като емо и има якия бритон :grin:
Емо обличащо се като клоун.С коса в различни цветове и пак 1 тон черен молив :)

krisiiiiito
09-28-2008, 15:38
по неграмотното ти писане разбирам колко акъл имаш в главата ..
хайде правете се на клоуни но след това ще съжалявате... някаква вчерашна пикла била ''начинаещу scene''
малее колко простотия има по тоя свят... айде моля ти се... момиче жалка си.. я по-добре си помисли на какво се правиш и осъзнай ( макар че ще ти е трудно ) че така освен ще приличаш на цирков герой по външност нищо чудно от толкова правене на фешънка да се стигне и до самоубийство.. то от такива като вас всичко може да се очаква :x

Vampire Blood
09-28-2008, 17:10
Ама ти наистина можеше да си потърсиш в дядо Гугъл. Айде аз ще ти обясня с горе-долу 2 думи: Скинарите са емо позьори :D Смисъл, обличат се като емота, но всъщност са happy-go-lucky type of people. ;) Аз иначе съм чела, че често вместо ето така пишат етто таака, щоото обиичали да слагатт поввече буквии , поне повечето хР :) също тук-таме като фешъните пиШшелиИ иЗгЪъзаРено :D Аз лично съм си твърдо против скинарите - или си емо, или не си :?

plmn
09-28-2008, 17:12
Аз един ден съм емо, друг сийн, отвреме на време съм метал, но най-често съм фешЪн.Защо се ограничавате в един стил?Бъдете като мен. :grin:

Vampire Blood
09-28-2008, 17:16
Аз един ден съм емо, друг сийн, отвреме на време съм метал, но най-често съм фешЪн.Защо се ограничавате в един стил?Бъдете като мен. :grin:
Ей такива като теб ги наричаме ПОЗЬОРИ @__@ Поздрав за хора като теб с песента The Used - I'm a fake, и се вслушай в текста и го приеми от твоята гледна точка :-D :-D
Ти въобще знаеш ли какво е метъл, какво е фешън, кво е чалгар, кво е скинар!?? Боже, такива като теб много ги мразя :? фешъните са типични чалгари, а няма как да си и чалгар, и метъл. Според мнението ти разбирам колко акъл имаш в главата :-D

BlueAvalanche
09-28-2008, 17:18
Важното е да бухнеш като кифла

Emery
09-28-2008, 17:37
Аз един ден съм емо, друг сийн, отвреме на време съм метал, но най-често съм фешЪн.Защо се ограничавате в един стил?Бъдете като мен. :grin:
Ей такива като теб ги наричаме ПОЗЬОРИ @__@ Поздрав за хора като теб с песента The Used - I'm a fake, и се вслушай в текста и го приеми от твоята гледна точка :-D :-D
Ти въобще знаеш ли какво е метъл, какво е фешън, кво е чалгар, кво е скинар!?? Боже, такива като теб много ги мразя :? фешъните са типични чалгари, а няма как да си и чалгар, и метъл. Според мнението ти разбирам колко акъл имаш в главата :-D


Ама и ти не си от най- умните да ти кажа... :lol: щом не можеш да схванеш смисъла на мнението

Vampire Blood
09-28-2008, 18:00
Аз един ден съм емо, друг сийн, отвреме на време съм метал, но най-често съм фешЪн.Защо се ограничавате в един стил?Бъдете като мен. :grin:
Ей такива като теб ги наричаме ПОЗЬОРИ @__@ Поздрав за хора като теб с песента The Used - I'm a fake, и се вслушай в текста и го приеми от твоята гледна точка :-D :-D
Ти въобще знаеш ли какво е метъл, какво е фешън, кво е чалгар, кво е скинар!?? Боже, такива като теб много ги мразя :? фешъните са типични чалгари, а няма как да си и чалгар, и метъл. Според мнението ти разбирам колко акъл имаш в главата :-D


Ама и ти не си от най- умните да ти кажа... :lol: щом не можеш да схванеш смисъла на мнението
А къде аз съм казала, че съм гений? :-D

plmn
09-28-2008, 18:53
Аз един ден съм емо, друг сийн, отвреме на време съм метал, но най-често съм фешЪн.Защо се ограничавате в един стил?Бъдете като мен. :grin:
Ей такива като теб ги наричаме ПОЗЬОРИ @__@ Поздрав за хора като теб с песента The Used - I'm a fake, и се вслушай в текста и го приеми от твоята гледна точка :-D :-D
Ти въобще знаеш ли какво е метъл, какво е фешън, кво е чалгар, кво е скинар!?? Боже, такива като теб много ги мразя :? фешъните са типични чалгари, а няма как да си и чалгар, и метъл. Според мнението ти разбирам колко акъл имаш в главата :-D

Боже, ти НОРМАЛЕН ли си? :lol: :lol: Аз се бъзикам с тъпата тема, тоя почна да ме храни. :lol: :lol:

Emery
09-28-2008, 19:49
Еми ти не си казала, ама реших че щом ти можеш да преценяваш кой тъп кой умен и аз мога

4ovek_s_problemi
09-28-2008, 20:53
Скинарите са емо позьори :D
Браво, за пръв път виждам някой да чете scene като скинар :lol: :lol: :lol: Вместо да образоваш другите вземи ти погледни какво е СКИНАР и какво е scene, a? :D

JahSoldier
09-29-2008, 07:07
Ама ти наистина можеше да си потърсиш в дядо Гугъл. Айде аз ще ти обясня с горе-долу 2 думи: Скинарите са емо позьори :D Смисъл, обличат се като емота, но всъщност са happy-go-lucky type of people. ;) Аз иначе съм чела, че често вместо ето така пишат етто таака, щоото обиичали да слагатт поввече буквии , поне повечето хР :) също тук-таме като фешъните пиШшелиИ иЗгЪъзаРено :D Аз лично съм си твърдо против скинарите - или си емо, или не си :?


Малееее колко си злееее! Малка, тъпа, грозна поза! :x

sexy_beach
10-02-2008, 17:17
Стига сте обиждали Джесито бе уръфляци ... :-x !!!....Т'ва че не харесвате даден стил ....не значи че трчбва да уплювате тези които до харесват ...Ако ще обиждате...по-добре не си показвайте тъпотията в тая тема ...

П.П. Бич те Джи :)

voodoodoll1
10-02-2008, 18:47
Ами май е подобно на емо, само че не истинско емо което си реже вените, а само се облича като емо и има якия бритон :grin:
...тоест поза 8-)

Иначе,натУпирай си косата,обличай се като клоун и си сийн :D

ПП:Тва със скинара направо ме разби :lol: :lol:

JahSoldier
10-04-2008, 17:29
Стига сте обиждали Джесито бе уръфляци ... :-x !!!....Т'ва че не харесвате даден стил ....не значи че трчбва да уплювате тези които до харесват ...Ако ще обиждате...по-добре не си показвайте тъпотията в тая тема ...

П.П. Бич те Джи :)

Лигло тъпа ща размажа ма 8-)

sexy_beach
10-10-2008, 07:26
Стига сте обиждали Джесито бе уръфляци ... :-x !!!....Т'ва че не харесвате даден стил ....не значи че трчбва да уплювате тези които до харесват ...Ако ще обиждате...по-добре не си показвайте тъпотията в тая тема ...

П.П. Бич те Джи :)

Лигло тъпа ща размажа ма 8-)

Koi 6e razmaje6 we.........VIP selqnin.....kon sas zasilka da ti g0 vkara !!! 8-)

BlueAvalanche
10-10-2008, 07:37
Вие и двете/двамата сте маса глупави не знам дали знаете :shock:

HayDeN^^
10-10-2008, 18:45
Според мен всеки трябва да е себе си , а не да се прави
на нещо където не е . :wink:

chocoleptic
10-10-2008, 18:51
Всички тъпи лапета сте яко зле..
Научи малко граматика и правопис,вместо да се чудиш как да бъда по-смешна и банална!!
Ти+насето сте прости като идолите си.

WaterLilly
10-10-2008, 19:19
Стига сте обиждали Джесито бе уръфляци ... :-x !!!....Т'ва че не харесвате даден стил ....не значи че трчбва да уплювате тези които до харесват ...Ако ще обиждате...по-добре не си показвайте тъпотията в тая тема ...

П.П. Бич те Джи :)
Вместо да си измисляш нови думи с неясно значение и прякори на приятелката ти (която сигурно наричаш Джеси, защо името й е нещо от рода на Пенка или Цура), направи нещо полезно - самоубий се! Така светът ще се отърве от поредната празноглава лигава позьорка, нарекла нещо грозно и тъпо стил, която си слага аватари на секси задници, а в действителност прилича на премазана от камион жаба и тежи приблизително колкото бебе хипопотам. Жалки сте! Толкова отчаяно искате някой глупак да ви обърне внимание, че сте готови да ходите като клоуни по улицата.

stealthyGirl
10-10-2008, 20:23
моля те, моля те кажи ми, че няма момчета, които се правят така :shock: :razz: :razz: :razz: Ахахахахахахахха!

"Хвани ма Минке за шнуура, хвани ма Минке за к**ра!" 8-) Тая "песничка" ми се НАБИ в главата. 8-)



и с неясно значение и прякори на приятелката ти (която сигурно наричаш Джеси, защо името й е нещо от рода на Пенка или Цура), направи нещо полезно - самоубий се! Така светът ще се отърве от поредната празноглава лигава позьорка, нарекла нещо грозно и тъпо стил, която си слага аватари на секси задници, а в действителност прилича на премазана от камион жаба и тежи приблизително колкото бебе хипопотам. Жалки сте! Толкова отчаяно искате някой глупак да ви обърне внимание, че сте готови да ходите като клоуни по улицата. :smt041

drun-drun!
10-11-2008, 09:05
Ама ти наистина можеше да си потърсиш в дядо Гугъл. Айде аз ще ти обясня с горе-долу 2 думи: Скинарите са емо позьори :D Смисъл, обличат се като емота, но всъщност са happy-go-lucky type of people. ;) Аз иначе съм чела, че често вместо ето така пишат етто таака, щоото обиичали да слагатт поввече буквии , поне повечето хР :) също тук-таме като фешъните пиШшелиИ иЗгЪъзаРено :D Аз лично съм си твърдо против скинарите - или си емо, или не си :?Тъпа,мега тъпа,хипер тъпа,тера тъпа,тъпа на 4 степен направо ти си СТРАШНО МАЛОУМНА.Скинарите били емота.Добре ли си :smt067 :smt068 :smt070 :smt070 :smt068 :smt067 :smt066 :smt062

vivteen
10-11-2008, 11:04
Чичко Гугъл знае всичко...Пък и на емотата и сиин им мина модата отдавна :?

Blo0dyBitch
10-12-2008, 15:58
бахти смешните са тез подобия на шарени емота-въобще не искам да разбирам кво представлява стилът им...
Ква е тая мода всеки да е някакъв?!
drun-drun!,мисля,че Vampire Blood има в предвид,че за скинарите хората са 2 вида-емота или не(щот те бият и правят мизерии на създания,които са емота или пък мязат на такива) :D не е точно така-не познавам скинари,че да говоря кои зн колко компетентно,ама специално варненските гърчат всеки,който не им хареса-независимо дали е пънк,емо,фешън,гей и там всичките др работи.
Абе не ме бърка,стига да продължават да не ме закачат 8-)

NamelessRomantic
10-12-2008, 17:45
Ако някой смята да става емо,нямам нищо против.Само че 95% от емотата и сийновете са позъори и само другите са истина.А колктоо до тези моди акто цяло - и това ще отмине.Емото седя 3-4 месеца и позьорите се оттеглиха.


P.S.:Научи се да пишеш 8-)

sweatkiss
10-12-2008, 18:22
Parvo scene style ne ozna4ava da hodi6 vseki den topirana...
Vtoro trqbva da ima6 sobstven stil ,a ne da se opitva6 da prili4a6 na nqkogo ,za6oto nai-mnogo da stane6 sme6na...
Treto adski tapo e da se izlaga6 v tozi sait...
No ina4e ako iska6 si badi scene style tvoe re6enie ,az samo si izkazvam mnenieto i az imam podoben stil ,no si e moi i ne se opitvam da prili4am na nikoi ,prosto nosq kakvoto mi haresa... :)

srpsko_1988
10-12-2008, 22:46
Ако някой смята да става емо,нямам нищо против.Само че 95% от емотата и сийновете са позъори и само другите са истина.А колктоо до тези моди акто цяло - и това ще отмине.Емото седя 3-4 месеца и позьорите се оттеглиха.


P.S.:Научи се да пишеш 8-)

всяко нещо с времето си.само дето тая мода сега започва и няма да отмине скоро а след няколко години..само че аз съм къдрав и немога да сам емо иначе мн искам :( :-x ](*,)
искам да сам scene или емо :-)

5StaR
10-13-2008, 00:22
Ей бати злето съм, не знаех какво е scene style :S ... добре че е чичо гоогле.....

ПС. има някои хубави такива :> момичета..

^.^PiNkY^.^
02-15-2012, 16:17
Аз също съм SCENE KID.
Ми ако искаш да разбереш нещо повече напиши в гугъл How to be a scene girl и после само си го преведи.
Дано да съм ти помогнала..:)

Nikolcheto24
02-15-2012, 17:28
Аз в момента съм начинаеща Scene....в смисъл такъв,че все още не съм разбрала всичку за този стил......например тарся приятели,коиту да са Scene момичета и момчета.......ако сте Scene моля ви многу искам да се запознаем.......пишете ми на скайп: d_j_e_s_i :) ......може това да звучи смешно,но се опитайте да ме разберете....!....аммм...искъм да сподела,че има много груби хора по този свят.....мога да ви дам пример:

Нали в този стил трябва да си топиран (демек да имаш голям обем в косата).....е с най-добрата ми приятелка казва се Ели с нея се топираме и постоянно ни викат или БУХАЛИ или РОШАВИ.....многу е неприятно така.....дори и оставалите ни приятелки по едно време ни обиждаха по същия нaчин.......явно го правят поради причината,че ни завиждат или незнам вече и аз........(съжелявям,че се отклоних малку от темата)

Хахаха!Ти сериозно ли?Да ви завиждат, защото приличате на табуретки в главата?! :D