PDA

View Full Version : есе



vanPersieFan11
09-28-2008, 14:35
здравейте.за домашно по английски имам да напиша нещо като есе:какво би казал/а на чужденец за теб и за България? но аз нямам никаква идея какво да напиша,може ли някой от вас да ми помогне поне с въпроси или ако знаете линк за подобна разработка да даде или ако някой поне няколко изречения да драсне не е нужно на АЕ...ще съм благодарна на всяка помощ :) [/url]

didivid
09-28-2008, 15:05
Не очквай от нас да ти напишем домашното! А и как може да не се сещаш какво да кажеш на някой чужденец за РОДИНАТА си!! Страната ни си има своите достойнства и недостатъци (които в момента не обсъждаме..) Вземи природата, културните паметници... Близко е до акъла! :?

miShle
09-28-2008, 15:10
Еми да .. започни с няколко реда за тебе .. Как се казваш,години и т.н. После за страната можеш да изпишеш толкова многоо .. говори за море,планини,реки ....

krisiiiiito
09-28-2008, 15:43
да наистина ние няма как да седнем и да ти напишем есето а ти да го препишеш на готово :lol: .. първо както казаха в горния пост напиши нещо за себе си.. например Казвам се ? и съм на ? години.Живея в красивия български град ? .. и започни да разгазваш първо за него например след това за другите забележителности на страната си.За край направи добър финал със заключение че се гордееш че си българка.
за помощ - потърси в гугъл или в уикипедия
:)