PDA

View Full Version : Моля ви дайте съвет



sladkata_17
09-28-2008, 14:40
Моята история може да ви се стори много странна, но е истина. Майка ми и баща ми са разведени от 12 години.Един ден тя си намери приятел и всичко вървеше много добре. Докато един ден той се опита да ме изнасили.И всъщност успя, след това последваха и още опити,но мен ме беше страх да кажа на майка ми може би от страх и също така да не я нараня. Слава богу всичко приключи и те прекратиха връзката си след години.Радвам се че вече не са заедно, но ме измъчва че тя майка ми не знае нищо и не знам дали да и кажа.Не искам да я наранявам , а и винаги сме се разбирали много добре.Страх ме е че може да загуби доверие в мен и да ме обвини, че не съм и казала по рано.Моля ви дайте ми съвет много съм объркана, защото не заслужава да я лъжа, а и не искам да я нараня.Също така ме е страх че ако въпросният човек разбере, че съм казала на майка ми може да ме нарани.Моля ви помогнете ми страшно много съм объркана

kPuCkA
09-28-2008, 14:43
След като вече са си прекратили връзката не виждам защо не й кажеш...даже си направила грешка, че не си й казала още тогава, когато се е случило, защото можеше да предотвратиш последвалите опити.

Biskfitka
09-28-2008, 14:45
авторке ...кое ти е толкова смешно?! :-o

lo0s3r
09-28-2008, 14:53
авторке ...кое ти е толкова смешно?! :-o
как кое ? тва, че някакъв я е изнасилил :-o :-o

didivid
09-28-2008, 14:57
авторке ...кое ти е толкова смешно?! :-o
как кое ? тва, че някакъв я е изнасилил :-o :-o :D

Ev1l
09-28-2008, 15:06
Хаха..Тя си мисли ,че това са сълзи..

По темата:
Кажи и ,какво е станало.Ако започне да ти врещи , задето не си и казала по-рано.Кажи ,че те е било страх .Там от каквото е...
А ако оня тръгне да те бие.Разбери къде живее.И за останалото са приятелите...

DeCuTo0
09-28-2008, 15:30
е кажи й тя ти е майка все пак...нормално е да те разбере :-o

sladkata_17
09-28-2008, 15:56
благодаря много на всички който ми давате съвети това със смеенето го премахнах наистина мислех че са сълзи, незнам трудно ми е все пак да кажа на майка ми мисля че се пак трябва да си замълча за да няма последствия незнам

24white24
09-28-2008, 16:37
Кажи и, тя ти е майка и заслужава да знае за станалото.

MartyParty
09-28-2008, 17:04
След като вече са си прекратили връзката не виждам защо не й кажеш...даже си направила грешка, че не си й казала още тогава, когато се е случило, защото можеше да предотвратиш последвалите опити.
Абсолютно.

vikitu
09-30-2008, 20:01
Трябвало е да и кажеш по-рано но както и да е..и сега не е късно все пак това си е сериозно нещо,а тя ти е майка..тя трябва да е първият човек който трябва да знае