PDA

View Full Version : има ли HOUSE маняци.. ;]]



hardcore_baby
09-28-2008, 15:19
Напишете вашите любими HOUSE парчета....... :P



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

Lucho
09-28-2008, 15:21
:-o :-o :-o

Ev1l
09-28-2008, 15:36
Мии аз не обичам много "хаус",но една песен ме кефи много:
"Ismael Rivas - luxtro"

NightSky
09-28-2008, 15:37
Темата ти не е за тук.
Не забеляза ли по-надолу раздел "Музика и ТВ"?

LINKNOT
09-29-2008, 00:09
омг ..

WILD__BOY
09-29-2008, 07:57
James Mowbray ft D Ramirez - I Choose Anger

darla
09-29-2008, 07:58
poslednata takava tema e ot predi 2 dni!

noтhИng...
09-29-2008, 08:26
sidekick - deep fear 8) 8) 8)

perkele1914
09-29-2008, 08:34
аз не разбирам...ама иначе е готино =]

Nefarian
09-29-2008, 12:19
Не разбирам от недвижими имоти

dAnieLkaaa
09-29-2008, 15:37
имам мнооого любими house тракчета и сетове :grin:

woshata
09-29-2008, 16:17
ae ti tup/a li si... :-o
kaji ae pod house kvo razbirash...ili iska6 nekoi ti kaje par4e za za shvane6 sama ti kvo e tva a ?!

shadow_
09-29-2008, 16:23
манЯци вика :lol: :lol:

abble
09-29-2008, 20:40
house ТВА МУЗИКА ЛИ Е ???? :-x

darla
09-30-2008, 08:30
house ТВА МУЗИКА ЛИ Е ???? :-x
mi opredeleno ne e ne6to za piene!

krissky
10-01-2008, 11:48
епа който не разбира хауса , епа да не влиза в темичката :o
deso & andrez - vegas waits (original mix)

housy
10-01-2008, 14:29
Нещо по- така :D
Missy May - Party in gear (2-4 Grooves Remix)

mimsitu
10-02-2008, 15:47
само house :grin: :grin: :grin: :grin:

it_ends_tonight_
10-02-2008, 15:58
Ще използвам тая тема да ви попитам какво ви харесва във хаус 'песните'. Не стига дет са най-малко 7-8 минути ами почти през цялото време е едно и също - тъп си, тъп си, тъп си (сиреч тупци, тупци, тупци) туко се включи една дето изпява едно изречение със електронен глас и после го повтаря 17 пъти (броях ги на една песен) Звученето ми напомня на влак на мене... Нито можеш да затананикаш, нито носи някво послание така наречената 'песен' ...

danielchety
10-03-2008, 18:07
Inna-Hot [ Horatio Club Mix ] :-({|=

housy
10-03-2008, 21:31
Ще използвам тая тема да ви попитам какво ви харесва във хаус 'песните'. Не стига дет са най-малко 7-8 минути ами почти през цялото време е едно и също - тъп си, тъп си, тъп си (сиреч тупци, тупци, тупци) туко се включи една дето изпява едно изречение със електронен глас и после го повтаря 17 пъти (броях ги на една песен) Звученето ми напомня на влак на мене... Нито можеш да затананикаш, нито носи някво послание така наречената 'песен' ... Просто неможеш да надникнеш в музиката.Решил си , че е тъпа и си изслушал една и естествено пак си си казал ТЪПО Е! Пък нали и се сещаш , че всеки слуша различна музика , всеки му харесва различно нещо от другия.Пример - мразя чалга и за мен тва е сУпер тъпа музика ама пак си има чалгарчета.. ?!

House Boulevard feat Samara - Set me free
:-({|=

Insatiable
10-04-2008, 10:48
SI.SI.Paco.Maroto.@.MERCI.27 - 02-05
DJ Doncho - Spring 2008 (Colours Of Love) Part 1 :-({|=

HeadMasTeR
10-08-2008, 10:09
Mark Mendes - Beneath you
D-Formation - Inbound
Radio Slave - Grindhouse(Dubfire remix)(като чуя оня звук все едно излизат триподи и се счупвам напрао...ХахахАХ на Метрополис го пусна и всичко беше във въздуха)
KOS - Tam Tam(добро е)
FPS - Mist(тва скоро го намерих...много ме надъхва)
Audiofly - Are we there yet
Christian Duran - Monsta(Dimas mix)
Mark Mendes-Baditude mix(това дори не съм сигурен дали се пише точно така...чух го веднъж дваж и ме накефи ужасно много,ама не мога да го намеря)
ПС:Айде да се направи една тема,в която да си пишеме и за тракове и за партита и за dj-i и абс всичко останало...Не всяка тема ,свързана с електронна музика да е "Търся тоя хаус туп туп туп уаааааау...сетихте ли се...пишете ми щото съм голям хаусър" или пък да се флуудва от някви дето си нямат идея за кво иде реч и в общи линии темите на разговор да са"Ти си нямаш идея кво е хаууууусие","Даааа бе,имам сет на Калдерон","Ама на партита не си ходил...а и си чалгар...а ако слушаш хаус тряа да друсаш и да мразиш чалгата"...(Жалкото е,че не прекалявам изобщо и наистина думата хаус вече е един символ на мода и начин на живот...ама кво се спарвам и аз...)

kaprizzna_
10-08-2008, 10:35
Desaparecidos vs Walter Master J - Ibiza (Marchesini And Farina Remix)

darla
10-08-2008, 13:18
Ще използвам тая тема да ви попитам какво ви харесва във хаус 'песните'. Не стига дет са най-малко 7-8 минути ами почти през цялото време е едно и също - тъп си, тъп си, тъп си (сиреч тупци, тупци, тупци) туко се включи една дето изпява едно изречение със електронен глас и после го повтаря 17 пъти (броях ги на една песен) Звученето ми напомня на влак на мене... Нито можеш да затананикаш, нито носи някво послание така наречената 'песен' ...
vuprosa ti e bezsmislen.ne si dlujna da rabira6 tazi muzika,nito da q haresva6.az naprimer puk ne doumqvam kak moje nqkoi da slu6at t.nar. pop folk-peva4kite sa praveni po kalup(est s ednakvi friziori i grimoieri,nqmat nikakva individualnost,luhat na evtino,otdelno pesnite sa ne pove4e ot 3-4min i v tezi jalki minut4ici se pee osnovno za 3 ne6ta:
1.ah,razbi mi surceto,kak da ti prostq(moje bi 6te si sreja venite)
2.pesni tip "ku4ka sum,no ne tvoqta"-absolutna boza
3.tq 6te mu otmusti za6toto toi q e naranil
i tezi 3 temi4ki sa v ceeeliq "janr" muzika i tekstovete sa ednakvi,abe...ne e tuk mqstoto za takiva vuprosi!!!

cekataludia
10-08-2008, 13:45
Supeeer qkotooo ! e tva e straxotna muzika !

pOiSoN_kIsS_94
10-08-2008, 19:52
Ех големи разбирачи се извъдихте ве :razz: :razz: до преди 2 дена слушахте баба Ивана, а сега ми се правите на големи хаусери,фешъни и бля-бля :?

IdiOtKa
10-08-2008, 19:56
каф хаус е ... само чалга ..

Entombed
10-08-2008, 20:13
Първо тва е супер мизерната "музика" или по скоро звуци предназначени за безмозъчни идиоти...и тн...но пич поглеждал ли си колко теми такива има ....Има ли чалгарчитааааа и такиа простотии....

darla
10-08-2008, 20:19
Първо тва е супер мизерната "музика" или по скоро звуци предназначени за безмозъчни идиоти...и тн...но пич поглеждал ли си колко теми такива има ....Има ли чалгарчитааааа и такиа простотии....
mar6 da di6a6 lepilo v mazeto i da se dere6 s brusnarskoto noj4e!!!
Vseki sam izbira kakvo da slu6a,ne si toq,koito 6te razdava pravosudie!
Gaden depresant!

Buhtaaa
10-10-2008, 19:10
Някой да ви влиза в темите за метъла от тука и чалагата и да ви ръгае мисля че не ... единствено хоратакоито си държат на стила съм забелязала че не ругаят другите стило .... който квото иска си мисли ... ама ест егоизва от страна на всички е голям и налагането на собствено мнение още по голям ...

Относно смисленмите мнения които сте писали по горе deso&andrez много добри два трака имам техни но и това ми стига ;) а относно мои любими песнички ... например

chatles lancaster - its all about love
maurizio gulbellini - the sun the moon

ей тоя трак много як -> mark brown ft sarah crackn нямам заглавие иначе ... :x

Nefarian
10-10-2008, 19:11
Първо тва е супер мизерната "музика" или по скоро звуци предназначени за безмозъчни идиоти...и тн...но пич поглеждал ли си колко теми такива има ....Има ли чалгарчитааааа и такиа простотии....
mar6 da di6a6 lepilo v mazeto i da se dere6 s brusnarskoto noj4e!!!
Vseki sam izbira kakvo da slu6a,ne si toq,koito 6te razdava pravosudie!
Gaden depresant!
Хаха, ти пък намери на кой да го кажеш 8-)

Aktisss
10-11-2008, 19:21
Аз ако почна да изброявам моите любими house парчета,ше свърша когато България стане Световен шампион по футбол :D Но ето все пак някои:

1.Junior Caldera-Sexy-radio edit
2.4 Strings-Catch a fall (club mix)
3.Sebastein Leger & Chris Lake-Aqualight
4.PPK-Reload
5.DJ BVLGARI-Trance strings
6.DJ Tiesto-Flight 643
7.DJ Tiesto-Dance for life
8.DJ Tiesto-Adagio For strings
9.DJ Tiesto-Traffic
10.DJ Tiesto-Sparkles
11.Soundtrack-Blade
12. Global Deejays Feet.Technotronic-Get Up

Anf3tamin4o
10-11-2008, 21:03
Аз ако почна да изброявам моите любими house парчета,ше свърша когато България стане Световен шампион по футбол :D Но ето все пак някои:

1.Junior Caldera-Sexy-radio edit
2.4 Strings-Catch a fall (club mix)
3.Sebastein Leger & Chris Lake-Aqualight
4.PPK-Reload
5.DJ BVLGARI-Trance strings
6.DJ Tiesto-Flight 643
7.DJ Tiesto-Dance for life
8.DJ Tiesto-Adagio For strings
9.DJ Tiesto-Traffic
10.DJ Tiesto-Sparkles
11.Soundtrack-Blade
12. Global Deejays Feet.Technotronic-Get Up
И ще те помоля да спреш и повече да не се излагаш от типа Dj tiesto,PPK 4 strings и т.н че пускат хаус

Aktisss
10-12-2008, 17:29
Аз ако почна да изброявам моите любими house парчета,ше свърша когато България стане Световен шампион по футбол :D Но ето все пак някои:

1.Junior Caldera-Sexy-radio edit
2.4 Strings-Catch a fall (club mix)
3.Sebastein Leger & Chris Lake-Aqualight
4.PPK-Reload
5.DJ BVLGARI-Trance strings
6.DJ Tiesto-Flight 643
7.DJ Tiesto-Dance for life
8.DJ Tiesto-Adagio For strings
9.DJ Tiesto-Traffic
10.DJ Tiesto-Sparkles
11.Soundtrack-Blade
12. Global Deejays Feet.Technotronic-Get Up
И ще те помоля да спреш и повече да не се излагаш от типа Dj tiesto,PPK 4 strings и т.н че пускат хаус

Нз кой се излага в случая 8)

Anf3tamin4o
10-13-2008, 19:49
С кое се излагам бе

Loshotia
10-14-2008, 07:42
Същност стилът на тиесто е уникален- смес от транс и хаус и е патентован..

darla
10-14-2008, 21:27
Аз ако почна да изброявам моите любими house парчета,ше свърша когато България стане Световен шампион по футбол :D Но ето все пак някои:

1.Junior Caldera-Sexy-radio edit
2.4 Strings-Catch a fall (club mix)
3.Sebastein Leger & Chris Lake-Aqualight
4.PPK-Reload
5.DJ BVLGARI-Trance strings
6.DJ Tiesto-Flight 643
7.DJ Tiesto-Dance for life
8.DJ Tiesto-Adagio For strings
9.DJ Tiesto-Traffic
10.DJ Tiesto-Sparkles
11.Soundtrack-Blade
12. Global Deejays Feet.Technotronic-Get Up
И ще те помоля да спреш и повече да не се излагаш от типа Dj tiesto,PPK 4 strings и т.н че пускат хаус

Нз кой се излага в случая 8)
100% Ti se izlaga6.Tiesto ne puska house! :lol:

nINkS
10-16-2008, 07:15
Темата ти не е за тук.
Не забеляза ли по-надолу раздел "Музика и ТВ"?


Е , извинявай ама къде според теб е писал/а ?

drun-drun!
10-16-2008, 11:28
Аз ако почна да изброявам моите любими house парчета,ше свърша когато България стане Световен шампион по футбол :D Но ето все пак някои:

1.Junior Caldera-Sexy-radio edit
2.4 Strings-Catch a fall (club mix)
3.Sebastein Leger & Chris Lake-Aqualight
4.PPK-Reload
5.DJ BVLGARI-Trance strings
6.DJ Tiesto-Flight 643
7.DJ Tiesto-Dance for life
8.DJ Tiesto-Adagio For strings
9.DJ Tiesto-Traffic
10.DJ Tiesto-Sparkles
11.Soundtrack-Blade
12. Global Deejays Feet.Technotronic-Get Up
ХАХАХАХАХА Tiesto пускал house хахахах о не хахахахха.Tiesto е Trance DJ ако мога така да се израза.


П.С:Уж големите хаусъри киснат в чалготеките по цял ден и си припяват припевите.Транс>Хаус!!!

Entombed
10-16-2008, 13:25
Според мен И двете са лайнарски историй...единственото подобие на техно дет ме кефи е ДаркУейв

kuklichka_bg
10-16-2008, 18:52
Chocolate Puma - Sexy Girl

John Revox - Ole :-({|= :-({|= :smt003 :---)

cherinka
10-17-2008, 06:12
:lol: :lol:
И напредстава си нямате на колко дискусии чалга-хаус съм попадала на интелектуално развнище.
Вие тук нищо симислено не успявате да кажете, нито да се изразите както си му е реда.
Но ще си замълча, защото и двата стила мога да ги оплюя подобаващо. :)

Айде, тишинка вече!

darla
10-17-2008, 07:22
e,ima6 dumata.pliu na volq.pohvali pop-folka da se po4uvstva6 jiva!

cherinka
10-17-2008, 15:22
Koй е казал, че ще го хваля, бе. :lol:
Ти, момиче, наистина вземи се стегни.
Тъпото е, че се имаш за прекалено зряла, правилно разсъждаваща и не знам си какво ли още не, а излиза друго в крайна сметка. :)

darla
10-17-2008, 15:58
Koй е казал, че ще го хваля, бе. :lol:
Ти, момиче, наистина вземи се стегни.
Тъпото е, че се имаш за прекалено зряла, правилно разсъждаваща и не знам си какво ли още не, а излиза друго в крайна сметка. :)
da,v posledstvie razbrah ot dr temi 4e ne slu6a6 4alga,ama nz na men koe mi e nezrqloto sled kato TI si tazi s meracite v tema za house da plue6 house-a!I opredeleno sum dosta po zrqla ot teb,nai-malkoto,koeto e se suobrazqvam v kakvi temi i kakvo pi6a!

S_u_M_m_E_r
10-17-2008, 20:53
Ммм еммии имам много любимии .. парчета 8) :-P

MimOSiNitY
10-18-2008, 14:08
И аз имам мн любими . . . ама най мн ме кефят песничките на DVJ Bazuka :grin: :grin:

HeadMasTeR
10-20-2008, 17:44
Marcello Randazzo-The world is my...

inka_
10-21-2008, 17:18
ИМА ИМА :-) :D

8992
10-21-2008, 20:46
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

krisscha
10-26-2008, 18:53
house ТВА МУЗИКА ЛИ Е ???? :-x
mi opredeleno ne e ne6to za piene!
Аз доколкото знам от каките и батковците,хаусът е музика...или поне е бил някога :D Щото наистина,преди време
си беше зарибявка,ама истинският хаус.Сега цялата тая мизерия,дето всички я харесвате...Съжалявам,но за мен не струва.Поне повечето.Сигурна съм,че има и такива,които слушат стойностни тракове на велики диджеи,но няма как да не се съгласите,че повечето е купчина диско хитс с разлигавени женски гласчета....Хаус-да бе,ама някой друг път.На мен тва ми е ужасно.Толерантна съм към хората и предпочитанията,ама айде стига вече..."Хаус манЯци има ли"...Иииима бе,не са на свършване,спокойно...Сори,ч не пиша като отговор на темата това,което ти искаш,ама мога да изкажа мнение,в крайна сметка (:

HeadMasTeR
10-28-2008, 09:19
Прави ми впечатление,че от толкова коментари само няколко човека са си играли да изброят любими тракове...Всичко останало спори за адските глупости.Поне 10 човека изказват мнение по тая ГРЕШНО НАПИСАНА тема,а май знаят само за Tiesto(има си хас да не го знаят де,ама той няма почти нищо общо с хаус музиката)...Хитовете с "разлигавени женски гласчета",които пускат по сити и да войс пък изобщо да ги няма...Вчера точно си взех новия брой на DJMag и в него пишеше някви неща как в западна Европа тоя стил музика(или по точно минимала,който сега тепърва навлиза в бг)вече е изчерпан и dj-ите опитват да се проявяват като иноватори,с цел да зарадват отегчената публика,което си е трудно...Та тея световно известни dj-i,които идват и в бг последните няколко години тука се чувстват като богове защото публиката се кефи на макс...Тва го казвам във връзка с тва,че стила тепърва ше претърпява развитие в бг...и имам предвид стила музика,а не тоя,който включва прическа с бритон,вървежна и в чалгаджийница и куп други неща,които явно характеризират house манЯците...