PDA

View Full Version : Фитнес програма мм сложно , прочетете



japixloops
09-28-2008, 18:27
Така няма да се унасям в обясняване . Нещото е че ходя на акробатика нов съм , към занаята разбира се мога мъничко .. ама мъничко трикове и засега тренера ме кара да се разтягам ...


тренировката продължава 2 часа , сега в началото се разтягам и 2та за по-голям напредък . Скоро ще се разтегна достатъчно за да почна Салта и глупости 2 часа салта .. е невероятно изморително затова поне 1 час
ще тренирам . другия час ще правя мускули !! Имам нормално мускулно тяло , може би малко повече ;) Искам да запълня времето на втория час като дигам ,

салонът е достатъчно широк за да правя Кръгове ( кръгови упражнения)

Има успуредка , лежанка , гладиатор , и разни други уреди
Опитен съм общо съм ходил на фитнес около 7-9 месеца дори повече

искам някой от вас , напреднал да ми разработи Разбирасе ако има време една програмка да си запълвам времето
Аз също ще намина и през някоя фитнес зала да разпитам ,имам приятели там фитнс инструктури :)

Това е ! И още нещо , при правенето на тази моя програма моля направете е по трудна , достатъчно здрав съм да се помъча още малко :) :)

redbul2
09-28-2008, 18:47
Трябва да решиш кое да тренираш.Ако направиш много големи краката,ще станеш тежък и нито едно салто няма да направиш.Тренера ще те изгони :D Според мен трябва да тренираш здраво ръцете и прасците на краката,раменете и може би гърба.След това решаваш колко пъти седмично и т.н.

japixloops
09-28-2008, 20:18
опа прав си , най-важното забравих да кажа

като съм прекалено масивен .. не ставам за акробат затова просто искам

Релефна програма , по натоварена

redbul2
09-28-2008, 21:48
Ооо,за 60 кила ти трябва нещо по-леко.
Понеделник-вдигане от лег,широк хват-1 загряващаХ15, 2-3серииХ6-8 повторения,после пекдек 3Х6-8.Бицепсово сгъване прав с ЕZ или крива щанга, 1 загряващах10-15 и после още 3Х6-8.Набиране на лост или чуково сгъване с дъмбели 3Х6-8.Концентрично сгъване с дъмбели 3Х8.Коремни преси 4Х20.Пуловър след гърдите или в края на тренировката 3Х15.

Сряда-теглене скрипец зад врат 1 загряваща серияХ10пов.+3 Х6-8. Пред гърдите 3Х8.Хиперекстензии 3Х10.Вдигане от лег с тесен хват на щангата-1 загряваща сериях15пов.+ 3Х6-8.Разгъване на скрипец- 3Х6-8.Пуловър3Х15

Петък-легпреса 1 загряващаХ15повт.+2-3серииХ15повт.Бедрено сгъване 3Х15.Раменни преси с дъмбели 1-2 загряващи серии + 2Х6-8повт.Повдигане дъмбели напред 3Х6-8повт.Пекбек-3Х6-8.Коремни преси 4Х20.Ако още имаш сили пуловър 3Х15 повт.

japixloops
10-01-2008, 20:15
чудесно :)

Myrth
10-08-2008, 09:36
Не знам за вас, но аз съм виждал по цирковете акробати, които впечатляваха с мускулна маса и пропорции. Така че не се плаши от килограмите, а гледай да бъдеш винаги силен за теглото си ;}