PDA

View Full Version : Всички са срещу мен :((((



mechtaq_za_teb
09-28-2008, 17:43
Трябва ми съвет, защото ситуацията стана прекалено гадна.

Скъсах с приятеля ми преди около 2 седмици, защото нямаше смисъл... поне за мен. Нямах чувства, просто ми беше празно и не исках да го залъгвам, както и да тормозя себе си. Кофти раздяла беше... Въпреки, че аз скъсах, доста плаках... доста се изтормозих.

Казах му, че късам с него, защото без чувства няма смисъл... Това беше връзка без бъдеще. От този миг всичко се преобърна наопаки. Приятелите му ми натякват колко много съм го наранила. :( Всяка вечер се прибирам със сълзи в очите, защото се чувствам ужасно.

Приятелите му... и моите също. Натякват ми как винаги се влюбвам в такива, които ми разбиват сърцето. Сега съм била попаднала на такъв, който наистина държи на мен. А чувствата ми? Докога да мисля за другите? :-# Натякват ми, че ще съжалявам, че не знам какво искам... ХУбаво да съм си помислила какви ги върша... Сякаш всички застанаха против мене и съм съвсем сама.

Какво да направя? Нямам чувства и грам! На сила ли да се накарам? Опитах, не става. Предпочитам да съм сама, отколкото да залъгвам себе си и него. Няма смисъл... но защо никой не го разбира.
Поставям се на него място,знам какво му е... но защо и другите трябва да се месят и да усложняват нещата! Просто ще изпадна в нервна криза.. Тези дни гледам да не излизам,защото не ми се слуша...

Съвети ? :? :-#

MiMcHeToOo
09-28-2008, 17:45
Да не ти пука. Ебати приятелите дето имаш и ти...

_sheherezada_
09-28-2008, 17:48
Просто обясни на всички които ти натякват и наи-вече на него (отново),че няма смисъл от връзка без чувства и не искаш да нараняваш никого.Разбирам, че т е трудно,но не можеш вечно да се криеш.Успокой се всичко ще отмине скоро.

BaiToq
09-28-2008, 17:49
Трябва ми съвет, защото ситуацията стана прекалено гадна.

Скъсах с приятеля ми преди около 2 седмици, защото нямаше смисъл... поне за мен. Нямах чувства, просто ми беше празно и не исках да го залъгвам, както и да тормозя себе си. Кофти раздяла беше... Въпреки, че аз скъсах, доста плаках... доста се изтормозих.

Казах му, че късам с него, защото без чувства няма смисъл... Това беше връзка без бъдеще. От този миг всичко се преобърна наопаки. Приятелите му ми натякват колко много съм го наранила. :( Всяка вечер се прибирам със сълзи в очите, защото се чувствам ужасно.

Приятелите му... и моите също. Натякват ми как винаги се влюбвам в такива, които ми разбиват сърцето. Сега съм била попаднала на такъв, който наистина държи на мен. А чувствата ми? Докога да мисля за другите? :-# Натякват ми, че ще съжалявам, че не знам какво искам... ХУбаво да съм си помислила какви ги върша... Сякаш всички застанаха против мене и съм съвсем сама.

Какво да направя? Нямам чувства и грам! На сила ли да се накарам? Опитах, не става. Предпочитам да съм сама, отколкото да залъгвам себе си и него. Няма смисъл... но защо никой не го разбира.
Поставям се на него място,знам какво му е... но защо и другите трябва да се месят и да усложняват нещата! Просто ще изпадна в нервна криза.. Тези дни гледам да не излизам,защото не ми се слуша...

Съвети ? :? :-#
Прати ги на майка им
в долната част на корема 8-)

shokoto91
09-28-2008, 17:50
спокойно след време сичко ще отмине :) покажи им, че си щастлива така и приятелите ти ще те подкрепят :)

Metal_kids
09-28-2008, 18:04
Най-важното е да ги накараш да разберат че живота си е твой и те не могат да го командват.....любовта не може да се насилва или я има или не и ако той наистина те обича и държи на теб ще те остави да си щастлива без него щом няма шанс да сте заедно :-o
Успех!!!

Ev1l
09-28-2008, 18:08
Най-важното е да ги накараш да разберат че живота си е твой и те не могат да го командват.....любовта не може да се насилва или я има или не и ако той наистина те обича и държи на теб ще те остави да си щастлива без него щом няма шанс да сте заедно :-o
Успех!!!

+1

vesssiii
09-28-2008, 18:10
Оооф,горката..И при мен беше така / е малко по-различно / .. Като скъсах с гаджето ми най-добрата ми фр постоянно ми натякваше колко греша,как съм могла,постоянно ми копваше чатове,в които той казва колко ме обича и т.н..И вечерта,в която скъсах с него тя вместо да е до мен / защото и аз плаках, тъй като ми стана мъчно за него /,тя ...Копваше ми постоянно и като и казах да не ми копва тя спря да ми пише въобще..Постоянно му даваше надежди и го успокояваше,а преди да тръгнем го зарибяваше..От което си правя изводи каква фр е .. Така че просто ги зарежи.Щом нямаш чувства просто няма смисъл,миличка.Знам какво е защото 5 месеца бях с него,без да изпитвам чувства..Сигурно са били най-ужасните в живота ми..Просто продължи напред.Излизай,но не с тях.Ако имаш приятели от бивши класове,или някакви други,с които не си се виждала от много време,или просто не си излизала с тях,давай излез сега е момента.Остави тези,които ти натякват,че грешиш.Разбери,това не са приятели!Знам го от личен опит.Дори и да не излизаш с приятели,ако имаш куче,разходи го.Разсейвай се.Ако стоиш в къщи ще стане още по-трудно,защото ще мислиш само за това.Кой знае сега къде е бившото ти гадже,с кой се смее,а ти да стоиш и да се измъчваш..Не!Излез дори и сама пак ще се разсееш.Остави тези "приятели",не им пиши , не им говори / само делово / и ще видиш,че ще има ефект!Успех! :-)

soul1199
09-28-2008, 18:25
Най-важното е да ги накараш да разберат че живота си е твой и те не могат да го командват.....любовта не може да се насилва или я има или не и ако той наистина те обича и държи на теб ще те остави да си щастлива без него щом няма шанс да сте заедно :-o
Успех!!!

+1-+2

xxxSnowflakexxx
09-28-2008, 18:44
Да не ти пука. Ебати приятелите дето имаш и ти...
+378487548765

slim__shadygirl
09-28-2008, 18:46
Най-важното е да ги накараш да разберат че живота си е твой и те не могат да го командват.....любовта не може да се насилва или я има или не и ако той наистина те обича и държи на теб ще те остави да си щастлива без него щом няма шанс да сте заедно :-o
Успех!!!

+1-+2
+3

skaty
09-28-2008, 18:56
Да не ти пука. Ебати приятелите дето имаш и ти...
+1

Scarface_
09-28-2008, 19:08
бахти и пичките майна ...като ви разбиват сърцата се сърдете на себе си!... като нямате чувства що сте били с него ? а и тва не се казва след 5 месеца или след 1 година... след една такава връзка едно момче как би започнало следващата ?! ?! ще си го изкара на друга и пак другата ще пише за помощ в форума...нарушава се любовния баланс :д ...приятелите ти не са виновни,защото наистина занапред може да искаш да си с момче като това ,но да няма такива... прави каквото иска сърцето ти ...но за напред бъди малко по-истинска :x

.. DeViL mAy CrY ..
09-28-2008, 19:24
Приятелите са за да те подкрепят в ситуации като тази.Щом не е било момче което да си харесвало,то дори и да е било влюбено до уши в теб просто няма смисъл

DeViL_fRoM_tHe_HeAvEn
09-28-2008, 19:31
И на мен ми се случи почти същото :( Като скъсъх с приятеля ми всички ми натяквяха колко много ме обича (и най-вече той). И аз взех че се върнах при него, което беше много глупаво, защото след около 2 месеца той ме заряза :-D Разбра, че нищо няма да стане и скъсахме :) Само дето си загубих времето :lol: :lol: :lol:
Незнам дали и при теб би било същото, защото сигурно приятелят ти е по-сериозен :) (моят беше на 16)

PeopleAlwaysLeave
09-28-2008, 19:38
Ма ти защо им мълчиш ? Като почнат да натякват им затвори устите на всичките с думите, че животът си е лично твой, връзката къщо е била твоя и ти си решила, че така е по-добре, да не се мешат дето не им е работа!!! В крайна сметка си направила добре - след като нямаш чувства наистина няма смисъл от залъгвания. Може момчето да е добро, най-доброто, но без чувства не става...А и си ицбрала добрият подход, за което евала-повечето не събират кураж. По-добре така да пострада малко момчето, отколкото след време да научи, че всичко е лъжа :)

Scarface_
09-28-2008, 19:48
а той ся кво ще научи ?! че всичко е било ...кфо ?!

PeopleAlwaysLeave
09-28-2008, 19:53
Ще се научи, че живота е гаден и трабвя да бъде силен. Ти какво ? Предпочиташ приятелката ти да те баламосва, че те обича или да ти каже истината ? По-приятно ли ще ти е да научиш след примерно 5 месеца, че тя е спряла да те обича преди тези 5 месеца, но не ти е казала от съжаление да не страдаш ? Кофти е, наистина, но пък в крайна сметка истината е най-доброто решение в повечето ситуации.

mechtaq_za_teb
09-29-2008, 04:16
а той ся кво ще научи ?! че всичко е било ...кфо ?!Каквото е било, било е! Вечни неща няма... Все аз ли да мисля за другите! Достатъчно време съм пропиляла така и ми е писнало. Защото, когато ми е било кофти е нямало кой да помисли за мен. Смятам, че съм му обяснила всичко по възможно най-добрия начин и никой не може да ме накара да бъда с него, за да не му е гадно.Е това ще бъде лъжата, за която ти говориш!

А и ми е чудно как ще постъпиш ти в моята ситуация ? Ще продължиш да я залъгваш ли ? Не вярвам.

slun4ice_90
09-29-2008, 10:01
Трябва ми съвет, защото ситуацията стана прекалено гадна.

Скъсах с приятеля ми преди около 2 седмици, защото нямаше смисъл... поне за мен. Нямах чувства, просто ми беше празно и не исках да го залъгвам, както и да тормозя себе си. Кофти раздяла беше... Въпреки, че аз скъсах, доста плаках... доста се изтормозих.

Казах му, че късам с него, защото без чувства няма смисъл... Това беше връзка без бъдеще. От този миг всичко се преобърна наопаки. Приятелите му ми натякват колко много съм го наранила. :( Всяка вечер се прибирам със сълзи в очите, защото се чувствам ужасно.

Приятелите му... и моите също. Натякват ми как винаги се влюбвам в такива, които ми разбиват сърцето. Сега съм била попаднала на такъв, който наистина държи на мен. А чувствата ми? Докога да мисля за другите? :-# Натякват ми, че ще съжалявам, че не знам какво искам... ХУбаво да съм си помислила какви ги върша... Сякаш всички застанаха против мене и съм съвсем сама.

Какво да направя? Нямам чувства и грам! На сила ли да се накарам? Опитах, не става. Предпочитам да съм сама, отколкото да залъгвам себе си и него. Няма смисъл... но защо никой не го разбира.
Поставям се на него място,знам какво му е... но защо и другите трябва да се месят и да усложняват нещата! Просто ще изпадна в нервна криза.. Тези дни гледам да не излизам,защото не ми се слуша...

Съвети ? :? :-# Вале, след като нямаш чувства има ли смисъл да го измъчваш и него??Да,сигурно се чувства зле,да и ти се чувстваш така...Но след като ги няма чувствата и тези другите неща...не виждам грам смисъл....Ако беше няква друга на твоя място щеше да е с него ей така и да го лъже и да му върти номерца,НО ти не си такава...Именно заради това страдаш и ти си като мен...До болка ми е познато всичко...Обаче,пък и не е трябвало да тръгваш с него....ей така...Той сега се чувства предаден може би и до някаква степен наранен...Не можеш да направиш кой знае колко,просто го избягвай известно време...Докато всичко поне малко се позабрави,иначе не виждам друга алтернатива.... :( От разказа ти мисля,че ти още харесваш или обичаш някой и си се опитала да го забравиш с този,но не става, не всеки път става.... 8) :-o

HONDA
09-29-2008, 10:26
ПОстъпила си добре като си го оставила, поне не си го разигравала. Обясни на всички, че би било много по-кофти ако беше продължила да си с него и само да го лъжеш. Дано се поставят в твоето положение.

koalka
09-29-2008, 10:52
Приятелите ти са загрижени за теб, защото явно доста си страдала и просто са харесали момчето, имало е чувства и не могат да разберат как към него нямаш, а към други, които ти разбиват сърцето - имаш, ама...чувствата са сложно нещо.
Това момче ги заслужава, ама това не си го избираш до голяма степен.

sasha_90
09-29-2008, 10:54
Правилно си постъпила!От връзка без чувства наистина няма смисъл.Освен това се съмнявам приятелите ти да са ти наистина такива,след като не те разбират.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-29-2008, 12:40
До някаква степен и в теб е грешката, че правиш компромиси за другите. Включително когато си тръгнала с момче, което не харесваш. Не върви против себе си, показвай чувствата си, отстоявай ги и не прави компромиси, защото никой не ги прави с теб, нали? ;)

HatebeeD
09-29-2008, 15:47
Мила не им обръщай внимание...Щом на теб ти е безразличен няма смисъл да измъчваш себе си и него...Него ще го боли много повече ако го лъжеш отколкото да сега... :)

v3rSaNd37
09-29-2008, 15:57
mi, tva tvoite ne sa priqteli, spored mene e stanal nqk1f zagovor, pogovori s nqkoi negov fr i razberi kvo e stanalo

Pliok0019
09-29-2008, 16:33
Постъпила си правилно. Щом нямаш чувства, наистина няма смисъл. По-добре сама, в търсене на някой друг, отколкото да се опитваш да лъжеш себе си и някой, който държи на теб. Бъди силна, след няколко седмици всички ще спрат да говорят за това, той ще се съвземе и всичко ще е наред.

sm_95
09-29-2008, 18:04
еми мила обясни тфа на приятелите си както и на неожите а ако тряаи на самия него

ImmortalForever
09-29-2008, 18:25
Аз само не разбрах защо ти е гадно?нали той е зарязания?На него трябва да му е гадно, ама на теб що? И защо си позволяваш некфи външни лица да ти влиаят?Щом си решила КРАЙ.ТОЧКА.ЗАПЕТАЙКА или там кфото е ...щом ти го знаеш това и 10000000 човека да дойдат и да ти кажат НЕ е така..ти ще си знаеш и отстояваш твойто мнение?Къде е проблема да го ева..

gPa3HuTeJl
09-29-2008, 18:41
Най-важното е да ги накараш да разберат че живота си е твой и те не могат да го командват.....любовта не може да се насилва или я има или не и ако той наистина те обича и държи на теб ще те остави да си щастлива без него щом няма шанс да сте заедно :-o
Успех!!!

+1-+2
+3

Браво на математиците. Вие к'во неграмотни ли сте, та не можете да изразите мнение, а ми пишете тука нек'ви цифри х :?:
Авторке...к'во да те пос1ветвам, душа..... Карай да в1рви п1к каквото ще да става...

tonitoo
10-01-2008, 11:31
Преди време и аз бях в тази ситуация... и на мен постоянно ми натякваха как се чуства той сега...как съм била постъпила....всеки ден неговите и мойте приятели ми го казваха....Но с времето и аз и той го преживяхме това и сега като се видим даже не си казваме зравей,но както и да е.Щом нямаш чуства няма да се караш насила да правиш нещо,което няма смисъл за теб...Продължавай напред и не им обръщай внимание...те просто не са ти приятели щом така ти говорят...успех :)

Niakoitam
10-01-2008, 12:12
а той ся кво ще научи ?! че всичко е било ...кфо ?!Каквото е било, било е! Вечни неща няма... Все аз ли да мисля за другите! Достатъчно време съм пропиляла така и ми е писнало. Защото, когато ми е било кофти е нямало кой да помисли за мен. Смятам, че съм му обяснила всичко по възможно най-добрия начин и никой не може да ме накара да бъда с него, за да не му е гадно.Е това ще бъде лъжата, за която ти говориш!

А и ми е чудно как ще постъпиш ти в моята ситуация ? Ще продължиш да я залъгваш ли ? Не вярвам.

Мислех да не давам мнение по тази тема,защото не те познавам нито теб,нито него,нито знам как е започнала връзката ви и с какви си излизала преди.Може дори да имаш право,живота си е твой и ти би трябвало да си най наясно какво изпитваш.

Но...този ти пост малко ме провокира.Искам просто да ти кажа:Някога когато ти бъдеш много наранена от момче се върни пак към този си пост или разгледай тази тема и си го прочети отново за да се върнеш към миналото.Тогава си спомни че "Всичко си има край", и не обвинявай момчето,което те е наранило че го е направило и не почвай да нареждаш всички момчета "под ножа".Ти сама го каза"Всичко си има край".

mechtaq_za_teb
10-01-2008, 12:32
а той ся кво ще научи ?! че всичко е било ...кфо ?!Каквото е било, било е! Вечни неща няма... Все аз ли да мисля за другите! Достатъчно време съм пропиляла така и ми е писнало. Защото, когато ми е било кофти е нямало кой да помисли за мен. Смятам, че съм му обяснила всичко по възможно най-добрия начин и никой не може да ме накара да бъда с него, за да не му е гадно.Е това ще бъде лъжата, за която ти говориш!

А и ми е чудно как ще постъпиш ти в моята ситуация ? Ще продължиш да я залъгваш ли ? Не вярвам.

Мислех да не давам мнение по тази тема,защото не те познавам нито теб,нито него,нито знам как е започнала връзката ви и с какви си излизала преди.Може дори да имаш право,живота си е твой и ти би трябвало да си най наясно какво изпитваш.

Но...този ти пост малко ме провокира.Искам просто да ти кажа:Някога когато ти бъдеш много наранена от момче се върни пак към този си пост или разгледай тази тема и си го прочети отново за да се върнеш към миналото.Тогава си спомни че "Всичко си има край", и не обвинявай момчето,което те е наранило че го е направило и не почвай да нареждаш всички момчета "под ножа".Ти сама го каза"Всичко си има край".Мислиш, че не съм била наранена ли ? Била съм, и това ще ми остане за цял живот. Имаше един човек, който ми преобърна начина на мислене, защото това, което той ми причини, няма да го забравя. Този човек ми каза край, но дори не го направи очи в очи. А тогава за мен той беше всичко. Знам какво е да те оставят. Именно заради това аз исках да бъде различно. Казах му го очи в очи, изясних му това, което трябваше да знае, защото онзи човек не ми обясни нищо. Защото исках да постъпя както трябва. Но това не значи да остана с него от съжаление, нали? Това ли заслужава той? При положение, че връзката се е изчерпала, защо да продължаваме?

От поста ти личи, че ме осъждаш за постъпката ми. Може би за теб правилно би било да продължа да градя нещо, което всъщност е изгубено.

И да, прав си за това, че не ме познаваш. Изобщо не ме познаваш.

Niakoitam
10-01-2008, 13:31
а той ся кво ще научи ?! че всичко е било ...кфо ?!Каквото е било, било е! Вечни неща няма... Все аз ли да мисля за другите! Достатъчно време съм пропиляла така и ми е писнало. Защото, когато ми е било кофти е нямало кой да помисли за мен. Смятам, че съм му обяснила всичко по възможно най-добрия начин и никой не може да ме накара да бъда с него, за да не му е гадно.Е това ще бъде лъжата, за която ти говориш!

А и ми е чудно как ще постъпиш ти в моята ситуация ? Ще продължиш да я залъгваш ли ? Не вярвам.

Мислех да не давам мнение по тази тема,защото не те познавам нито теб,нито него,нито знам как е започнала връзката ви и с какви си излизала преди.Може дори да имаш право,живота си е твой и ти би трябвало да си най наясно какво изпитваш.

Но...този ти пост малко ме провокира.Искам просто да ти кажа:Някога когато ти бъдеш много наранена от момче се върни пак към този си пост или разгледай тази тема и си го прочети отново за да се върнеш към миналото.Тогава си спомни че "Всичко си има край", и не обвинявай момчето,което те е наранило че го е направило и не почвай да нареждаш всички момчета "под ножа".Ти сама го каза"Всичко си има край".Мислиш, че не съм била наранена ли ? Била съм, и това ще ми остане за цял живот. Имаше един човек, който ми преобърна начина на мислене, защото това, което той ми причини, няма да го забравя. Този човек ми каза край, но дори не го направи очи в очи. А тогава за мен той беше всичко. Знам какво е да те оставят. Именно заради това аз исках да бъде различно. Казах му го очи в очи, изясних му това, което трябваше да знае, защото онзи човек не ми обясни нищо. Защото исках да постъпя както трябва. Но това не значи да остана с него от съжаление, нали? Това ли заслужава той? При положение, че връзката се е изчерпала, защо да продължаваме?

От поста ти личи, че ме осъждаш за постъпката ми. Може би за теб правилно би било да продължа да градя нещо, което всъщност е изгубено.

И да, прав си за това, че не ме познаваш. Изобщо не ме познаваш.

Не.Явно не си ме разбрала правилно .Осъдих този пост не теб.За добро или за лошо никога не съм могъл да осъждам хората,защото винаги гледам нещата от поне две три места.Това понякога доста ме обърква,но засега се справям.Разбирам те.Нямаш чувства,оставяш го,не те съдя.Не ти е готино вече с него и това е.Разбирам и него.Обича те и не може да го приеме.Достатъчно са хората,които те съдят и те може да имат право може и да нямат.Аз не искам да съм един от тях.Просто имаше някой мисли,които прокрадват в мен мисълта че той ти е бил само за успокоение,а за това наистина бих те осъдил въпреки че не те познавам.И затова където каза че са ти казвали че преди си попадала на разни незнам си какви,а сега на свестно момче.Може и да не съм го разтълкувал правилно,но не ми харесва мисълта че разни момичета тичат там по разни"ебачи",които им разбиват сърцата и после си го връщат на тези,които наистина ги обичат и след това им додъпяват.
Ако не е така.Извинявай
Ако съм те убидил с нещо извинявай.
Така че не бързай да си вадиш изводите че те критикувам.Аз най-много обикновенно критикувам себе си.

Neverafter
10-01-2008, 13:40
Според мен си постъпила правилно. Ако беше останала с него само щеше да го нараниш повече,когато раздялата евентуално дойде, защото ще е много кофти да разбере, че си била толкова време с него само от съжаление. Сега поне е наясно, че с теб няма бъдеще и може да си намери момиче, което да сподели чувствата му.

А за приятелитет ти - много е гадно това, което правят. Не трябва да те съдят за подобно нещо. Ако наистина са ти приятели няма да взимат ничия страна, а да се поставят на твоето място. Гадно е, че никой от компанията ти не те рабира! :///

Chawder
10-01-2008, 14:27
И туй то едни приятели... :? Отстоявай си мнението: решила си да си без него и без него ще си останеш. Защо трябва да правиш това, което ти казват "приятелите" ти, след като смяташ че не е правилно и добро за теб?! Реши какво искаш, момиче, и всичко ще си дойде на мястото! 8)

WithLove
10-01-2008, 15:00
Според мен пък си постъпила правилно и те поэдравявам эа това.
Насила хубост не става.Щом нямаш чувства към него,правилно си направила,че сте се раэделили.И още по-важно според мен-тръпката,емоцията...ако тях ги няма,няма смисъл.А при теб не е имало такива усещания.Беэ тях не си струва според мен.Така че откъдето и да го погледнеш,си постъпила правилно.Може би е бил свестен,но все пак и на него няма да му е хубаво,ако се эадържите по-дълго и накрая схване как стоят нещата.А това,че хората около теб се месят и те осъждат эа това е много тъпо.Аэ много мраэя,когато другите си мислят,че те энаят кое е добре эа някого,какво е трябвало да направи,как е трябвало да го направи и т.н.Досадна работа.Всеки сам оправлява живота си.Щом така си решила,эначи това ще те накара да се чувстваш по-добре.3начи е правилно эа самата теб.Кофти е,че няма никого до теб,ама не се притеснявай толкова.Давай напред.

mmm_sweet
10-01-2008, 15:02
Да не ти пука. Ебати приятелите дето имаш и ти...

+1 Da be,naistina,6to za priqteli ima6 puk ti?

Liglichkb
10-01-2008, 15:42
Ми и аз съм по същият начин..просто съм отчаяна.. :?

mozyk
10-01-2008, 16:14
Всички са срещу мен :(((( АЗ ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ.

mechtaq_za_teb
10-01-2008, 16:42
Всички са срещу мен :(((( АЗ ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ.Мерси :grin:

snejana67
10-01-2008, 16:56
:? не насилваи нещата след като нямаш чувства всичко ще премине с времето :)