PDA

View Full Version : приятелство..



bonbon4e1
09-28-2008, 18:33
Значи първо да уточня преди да съм почнала да разкавам темата по която ми е въпроса...значи в него учстват общо 3моми4ета и аз,едната 6те я наричам с Х другата с Y ,а третата с Z за да ми е по лесно и да не споменавам също имената им.Та историята е следната: знчи от 2-3години съм наи добра приятелка с Х и Y,а с Z не 4ак толкова излизаме рядко с нея а пак с другите две об6то зето всеки ден сме заедно.Преди 2 години бяхме се скрали с наи добрите ми приятелки по следните "детински" при4ини :защото еди кои си пренебрегвал другия,зарязва го,едната се чуства изолиране,говоре за едната на другата и т.н този проблем го ре6ихме о6те тогава и ни6то не е ставало до миналата година по това време(бтв да кажа 4е Y замина мин лято в 4ужбина да живеее)аз и Х се бяхме скарали немога да кажа то4но при4ините ,но главно беше за това 4е от у4илище не ни остава6е мн време да се виждаме и тоеа по някакъф на4ин на раздели4и,но се оправихме,тази година към нас се присъедини към на4алото на лятото Z която по4на все по 4есто и 4есто да излиза с нас или пък ту с едната ту с другата,но след като се прибрах не6тата явно ве4е са били излезли извън конрол докато ме е нямало лятото изведъж Х е толкова близка с Z 4е много не ми обръща внимание на нея са обажда на мене не докато беше на море,вси4ки си бяхме ве4е в града и на 14 септември изведъж ме викнаха и ми казаха двете 4е ми се сърдят за:4е съм се правела , 4е съм говорила венага на Y за вси4ко спорове т.н ,Z ми кава 4е трябва наистина да се променя а X и изтъкна няколко причини които излязаха 4е не е то4но това което си мисли,Z ми кава 4е пове4е като се обаждам на X и тя като ми каже няма да излизам да не я питам за6то за какво и т.н.И неска X ми казва 4е неможе да продължява освен ако наистина не се променя и то много за6то в4ера като ми е казала 4е няма да излиза не съм я попитала дори за6то 4е сам я зарязвала,4е сам я отсрянявала,изолирала ,а Z стои отсрани.Аз и кавам 4е това изоб6то не е вярно 4е винаги сам разговаря питала съм я ко стаа как върви даскалото и такива въпроси нали интересувам се какво става,никога никого не съм изолирала които може и иска излиза които неикска аз няма какво да направя,и тфа за6то не съм я питала и казвам нали така бяхме се разбрали .Основното не6то беше 4е уж няма да прибързваме по "леко" 6те я караме (така се разбрахме за миналия път но само с Z не с нея) казва за6то веднага съм по4нала да искам да излзиаме и т.н И сега незнам какво да правя много държа на приятелството ни с X)опитвам се това което я дразни да не го правя и наистина мисля 4е го правя ,наитина много се старая и в краина сметка аз пак излизам единсвената виновна,имам 4уството 4е Z ни завижда за това и иска да ни раздели ,а се прави на божа крави4ка,кажете наистина ли е в мен проблема или в някои друг и какво да направя...да из4акам да мине време и да видим дали 6те се полу4и наистина дали озоб6то някои се е променил или нз наистина ...Вси4ките спорове и караници се слу4ват винаги по това време като по4ва даскало малко след лятото...
Мерси предварително!и наистина моляви само за сериозниотговори не някакви лигавщни!!!Извинявам се за гре6ките защото сигурно има такива..

slim__shadygirl
09-28-2008, 19:40
Ужаст!И при мен се е случвало нещо от тоя сорт.Мн гадно се получава така,но кфо да се прави такъв е скапания животец :).Седнете и поговорете всички заедно.Кажи им да не бързат да хвърлят вината в/у теб и да помислят дали и те имат някаква вина за ситуациата.Се пак ,ако са ти истински приятелки бори се за приятелството ви.Успех :)