PDA

View Full Version : aaaa ... май много я прецаках



beachy_bunny
09-28-2008, 19:41
Бротовчед ми ходеше с едно момиче ... в последствие до такава степен се сближихме , че не се разделяхме ... стана приятелката която знаеше всичко за мен ... и ме разбираше (най - добрата ми приятелка) ... ама и се указа и малко курвичка ... раздели се с него , защото се беше ебавала с един и на мен не ми стана приятно се пак той ми е братовчед и му казах и той я заряза ... но на мен това не ми стигна и реших да продължа със гадните номера имах и паса за скайп и тя се беше хванала с едно момче но си пишеше с един друг , че го обича и така .... аз копнах чата с този другия направих си друг скайп и го пратих на приятеля и ... разделиха се... чувствах се добре вечерта като истинка кучка .... върнах си го заради братовчед ми .... но на другия ден ми стана гадно .... все пак беше най-добрата ми приятелка ... споделих с братовчед ми . а той ми каза
"пф браво е .... станала си много гадна и несправедлива ... нима човек не може да е щастлив.... как можа " стана ми още по кофти ..... тя ми плачеше и ми разказваше мега какво е станало и колко много мрази тоя който го е напраил това и ми каза , че благодарение на мен сега .... е тук и говорим , че аз съм и помогнала да на направи някоя простутия ... Аз бях човека който и помогна и който я съсипа ... , но защо ми гинаговори всички , че обича бившия си като докато му казва , че го иска ... си пише с друг , че и липсва ... от една страна помогнах на момчето да я види каква е , но от друга съсипах нея .... Не я ли нараних твърде много .... как да спра тия огризения .... Много гадно ли съм напраила .... , но все пакк му отворих очите за нея ..... но тя ми беше приятелкаа и все още ми е , но ако разбере какво съм направила ... :Х как да свърши това и ай без тъпи отговори

Andreev
09-28-2008, 19:43
WANT SOME KOMPOT?!?!?! :lol:

Scarface_
09-28-2008, 19:45
правилно си постъпила ! евала... не се съжаляваи остави е ,прекъсни контактите си с нея и е забрави ...с времето ще отмине всичко...направила си добро ,а не лошо . спи спокойно !

sladur4etyYy
09-28-2008, 19:48
ами от една страна е правилно от друга не е. не го мисли тва пове4е

Scarface_
09-28-2008, 19:49
правилно е от всички страни...разкрила си лъжа ?!

B3B0K
09-28-2008, 19:51
6to si vre6 nosa kadeto ne ti e rabota ? ok ot edna strana e dobre... ama..

PeopleAlwaysLeave
09-28-2008, 20:18
Аз разбрах написаното само до половината :lol: Тва, което схванах е,че си направила мръсно на йор бест френд, за да й върнеш за това, което тя е причинила на братовчед ти. Аз съм правила същото с едно момиче ама тя наистина си го беше заслужила и да ти кажа хич не съжалявам и до сега, че съм го направила :) Не го мисли толкова.

slim__shadygirl
09-28-2008, 20:19
:shock:

Valkyrie
09-28-2008, 20:24
Пфффф... не можеш така да се месиш в личния живот на хората. И как си позволяваш да твърдиш, че сте най-добри приятелки? Ебати завистливата кучка си според мен. Може твойта приятелка да не е цвете за мирисане, може да прави курвенски номера, но ти нямаш право да си играеш на господ и да се намесваш там, където нямаш работа. Ако това момче, бившият й, ти беше близък, добре, но ти си го направила от чиста злоба и завист. Подло, зад гърба на "най-добрата ти приятелка".
Предлагам ти да се самобичуваш за наказание.

splendour
09-28-2008, 20:26
post1pila si dobre za bretov4ed si i za mon4eto,no si naqsno s tva 4e ne stava6 za neina istinska priqtelka,nali?ti si q predala mn gadno takaa 4e ne moje da se kaje 4e si i priqtelka.dobre e vseki da nay4ava istinata i nikoi ne zaslyjava da go praqt na balam,osobenno bratov4ed ti s koito ste tolkova blizki.obqsni i 4e ne e redno da pravi taka i pove4e ne q predavai taka,no i kazvai k1de gre6i,ako iska6 da ste priqtelki.ako ne-ne pravi pove4e ne6ta zad g1rba i.zapo4no na 4isto...........

AFT
09-28-2008, 20:33
Пфффф... не можеш така да се месиш в личния живот на хората. И как си позволяваш да твърдиш, че сте най-добри приятелки? Ебати завистливата кучка си според мен. Може твойта приятелка да не е цвете за мирисане, може да прави курвенски номера, но ти нямаш право да си играеш на господ и да се намесваш там, където нямаш работа. Ако това момче, бившият й, ти беше близък, добре, но ти си го направила от чиста злоба и завист. Подло, зад гърба на "най-добрата ти приятелка".
Предлагам ти да се самобичуваш за наказание.

Yep! #-o

gryyym
09-28-2008, 20:34
...

DeCuTo0
09-28-2008, 20:41
добре че си я разкрила но сега недей да се пишеш за нейна приятелка ... по-добре си признай и забрави за нея ... това е

Whyniser
09-28-2008, 20:41
правилно е от всички страни...разкрила си лъжа ?!

абсолютно
Тъй вярно.Истината боли както казват хората :?

shokoto91
09-28-2008, 20:52
постъпила си правилно.. само не е било нужно да пращасш чат на гаджето и... можело е просто да поговориш с нея да спре... иначе там са само заигравки

OnTheEdge
09-28-2008, 20:57
kakvi ste glupavi,kakvi akuli davate samo...karate momicheto si da se chustva gordo i da si misli che e postupila pravilno,samo i samo zashtoto e otmustila za bratov4ed si...ami ne,ne e taka!postupkata ti e podla i jalka.sudbata si znae rabotata i rano ili kusno vseki si poluchava zaslujenoto,no ne sme nie horata koito trqbva da razdavame spravedlivost.ako iskash da bydesh dostoen chovek i istinski priqtel,a ne mijaturka koqto pravi dolni kurvenski nomera i kaji kakvo si napravila i kakvo ti e mnenieto po vyprosa s bratovched ti...ai stiga tolkova ot mene,utre moje da pisha ako ima vkluchvaniq...

gryyym
09-28-2008, 20:57
...

beachy_bunny
09-28-2008, 21:42
eми една вечер ... още с братовчед ми не се бяха разделили окончателно щеха да говорят уж като си дойде щото го нямаше за 2 дни и то това става през тези дни 1вия с един и вечерта излизаме а той щеше да си идва на другия ... ходихме на дискотека .... тя не влезе ми стоя от вън няма значение не и бяха .... позволили да излиза и така ... и стоеше с едно момче навън и после каза на другата ми фр , че са се целували но на мен не ми каза ест за да не кажа на братчеда .... после отидахме на друго място и дойде това момче с което си е писала иии разкарвахме се с колата му и после той на остави ... и я накара да остани в колата тя остана забави се там ... повече от 30 мин. през това време фр-ками ми разкри много неща ... тази "курвичката" аз знаех че е имала нещо с един от Добчич ... бо тя ме уверяваше , че е само чат ... , а той е ходил при нея и други неща са праили няма значение и тя после е целувала и са е варгалела с братовчед ми мамкамуууу ..... и като дойде от колата гленца и беше размазан навсякаде ... и след обяд братовчед ми като си дойде .... го молеше да остане с нея :? :? простоооо ... а предната вечер дигаше скандал на едно момиче защо си била писала с него .... х... не я разбирам и все още не мога .... колко момчета и трябват за да си начеше крастата е цял футболен отбор :o :x :x :x

Valkyrie
09-28-2008, 21:55
Сега пък се опитваш да изкараш нея виновна, а? Хубаво де, курва е. Какво ти пречи, обаче, да се отдръпнеш от нея, щом не ти харесва какво прави? Защо твърдиш, че все още я смяташ за приятелка? Това, че тя не постъпва правилно, не променя факта, че ти не си постъпила правилно.
Според мен й завиждаш, че е момичето на целия футболен отбор, а теб даже резервите не те искат.

splendour
09-28-2008, 21:58
vob6te ne se zanimavai s neq.prosto se ottdr1pni ot neq ina4e si kazvaite zrdasti tva onova no poleka poleka se maxni ot neq
a i nali znae6-s k1vt se s1bere6 tak1v stava6........................

midle
09-28-2008, 22:10
Постъпила си точно както една не точно кучко но близко :) Не искам да те обиждам с това просто е глупаво да се ровиж из лични данни :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-29-2008, 06:27
На колко си - на 13? Прави са тези, които казват, че си завистлива. Искало ти се е и ти да имаш такова внимание, нали? Сега разруши покоя на момичето, по-добре ли се чувстваш? Осъзнаваш ли, че си постъпила детински: "Щом аз нямам, и тя няма да има."? Колкото и оправдания да измислиш, пак няма нещо, което да оневини факта, че си забила нож в гърба на приятел, когото трябва да приемаш такъв, какъвто е...
И последен въпрос: тя държала ли се е НЯКОГА зле спрямо теб?

anichkaaaa
09-29-2008, 06:54
Абе развалила си кефа на момичето бе !! КУЧКАА :x 8-)

Scarface_
09-29-2008, 06:57
Абе развалила си кефа на момичето бе !! КУЧКАА :x 8-)

а не го ли заслужава ?! :(

anichkaaaa
09-29-2008, 06:58
Абе развалила си кефа на момичето бе !! КУЧКАА :x 8-)

а не го ли заслужава ?! :(

Абе да , ама защо трябва да се меси в чуждите работи :) На момичето му е било добре така . Абе не знам да се оправят :P

Scarface_
09-29-2008, 07:01
ми щото и на нея си е кефи да е гадна :grin: :P

anichkaaaa
09-29-2008, 07:11
ми щото и на нея си е кефи да е гадна :grin: :P

И пак стигаме до моето мнение, че е КУЧКА ! :D

Scarface_
09-29-2008, 07:14
има момичета ,които са гадни , но не са кучки ?! :) мхм дали има момичета ,които не са кучки ... а бе добре бе кучка е :-D

anichkaaaa
09-29-2008, 07:16
има момичета ,които са гадни , но не са кучки ?! :) мхм дали има момичета ,които не са кучки ... а бе добре бе кучка е :-D

И след дълги размишления, дами и господа, той най-накрая призна, че ТЯ ( както винаги ) е правааа :grin:

Scarface_
09-29-2008, 07:18
и така дами и господа ...той винаги може да излене прав щото няма кой да го бие на спор ...просто в прясното му мляко има коричка (пуке) :oops:

anichkaaaa
09-29-2008, 07:20
и така дами и господа ...той винаги може да излене прав щото няма кой да го бие на спор ...просто в прясното му мляко има коричка (пуке) :oops:

БЛЯХ !! :D Ама се съгласи с мен !!! 8)

HONDA
09-29-2008, 07:22
Старшна приятелка си, няма що :o ! Ако й беше такава, нямаше да и правиш мръсно, а щеше да се опиташ да поговориш с нея и да оправиш нещата. НЕ СЕ ВРИ, КЪДЕТО НЕ ТИ Е РАБОТА! :x

Scarface_
09-29-2008, 07:22
не исках да те разплаквам затва :D 8)

anichkaaaa
09-29-2008, 07:24
не исках да те разплаквам затва :D 8)

Ще те изкажа на мамааааа !!!! :-# :-#

Scarface_
09-29-2008, 07:26
кажи на майкаааааааааааа си ,кажи на майка си сега ...какви ги правеше .... :-D админите да не ни са карат че прецакваме 3 теми :D