PDA

View Full Version : Намесата на трети човек в едно приятелство



CocainCocktail
09-28-2008, 20:02
Всъщнос,не съм се замисляла ,че бих пуснала тема точно за това,но ето стана.
Преди имах приятелка,бяхме много близки какво ли не правехме една за друга,но стана така,че се разделихме.Намерих си други познати,други хора други интереси.В крайна сметка излезе така,че със едно момиче(нека я нарека Б малко банално,но...)Така с Б станахме доста близки за малко време,казваше ми неща ,който не би каза на други нейни приятели с който всъщност се познаваше от доста време.Като цяло за мен се получаваше нещо перфектно.Имаше го смехът ,лигаването,правенето на глупости,но от друга страна си споделяхме мъката една на друга разбирахме се и си давахме каквито можем съвети.Всичко беше с добре поставени и осъзнати граници Смехът,споровете,проблемит е.В един момент останахме само двете всички други а учат другаде,а работят.Тоава съвсем случайно се срещнахме и излязохме с първото момиче за което споменах...весело беще имаше бъзици и тем подобни,те ставаха все по близки и това даже ми харесваше.Но един ден аз бях с приятеля си опитвах се да обръщам внимание на всички,но те се държаха малко по-хладно казах ок! може наистина да е заради мен защото той е далеч и т.н.,но после казаха някаква супер простотия ,за тях било шега ,а за мен си беше обида обърнах гръб и си тръгнах...излизах пак с тях,но този път бяха прекалено близки Б отиваше при първото момиче вървяха хванати за ръце аз въвях отстрани и нищо не казвах 1,2 пъти ме питаха неща от сорта искаш ли да ходим на кафе? Та,те се познават от дни мамка му! Б попринцип не обича тези лиготии а сега е такава. И ме дразни не това,че съм по-излирана а ,че първото момиче промени В която е невероятно мимиче...Не съм имала възможност да говоря само с В защото в момента те са все двете...Винаги мога да си намеря хора и компания с които да излизам това е най-малкия проблем яд ме за Б,че стана така...
Сега искам да направя така да кажа на Б ,че никак не се вписвам в тяхната картинка и ,че когато дугото момиче е с нея аз неискам да съм там.Ще и казжа,че тя наистина е ценна за мен,но трите...не виждам нищо хубаво...Ще поставя нещо като ултиматом,но умекотен искам да видя дали ще ме потърси,дали ще иска да излезем или за нея ще е по-добре да е с Онази която само се лигави...Никога не съм се чувствала толкова тежко...

Emery
09-28-2008, 20:30
Малко заплетено, но мисля че разбрах... И аз имах подобен проблем същност то още си го има, но мина твърде много време... Нещата при мен кажи речи като при теб.. единствената разлика е, че въпросните момичета не са особени лигли.... Та мисълта ми беше, че за мен лично тва няма решение.Вярно много е гадно да ги гледаш отстрани, да не се сеща никой за теб, но се свиква. Поне аз това направих...Спря да ми пука просто...Няма смисъл да ти е гадно, да се чудиш кво да правиш... Не... Просто спира да ти пука... А ако се сетят хубаво... Щом дадения човек не е осъзнал какъв приятел има до себе си, няма и да успее. Дразни ме и още един факт... това, когато казват колко мноооого се обичат, как не могат да живеят една без друга... Ей чакай малко до преди няколко седмици не са се познавали или както в моя случай не са поддържали абсолютно никви контакти... Как стават тия работи не мога да си обясня

CocainCocktail
09-28-2008, 20:35
Тук става въпрос за дни и това което ме дразни е,че едната верно лигла си е ,но другата не е. И виждам ,че го прави насила не с "чувство",но го прави

kuklichka_bg
09-28-2008, 21:16
Mi az imah i az nai dobra fr no me zaeba i sled tui tragnah da se sabiram s edna priqtelka s koq se znaim ot malki ama ne izlizahme hi4 i tq imashe nai dobra fr s koqto ne se ponasqh a sega trite sme si nerazdelni {}

Emery
09-29-2008, 12:29
Еми друго освен един искрен разговор, не виждам какво може да се помогне..

magitu1
09-29-2008, 17:20
Щом казваш, че не е проблем да излизаш с други фр-излизай.Забавлявай се, ходи на кафе, на дискотека и т.н.Просто си прави купона.Те двете се някога ще забележат, че не ти пука и дори и да не си с тях пак ти е весело.А относно тях двете, няма да се търпят дълго повярвай ми.Но пък както ти ги наричаш "лигли" могат да си паснат перфектно.Но Б според твоите думи ми изглежда по свестно момиче, така че не се отчайвай, няма да си загубиш приятелката УСПЕХ !!!

krisiiiiito
09-29-2008, 18:13
така е.. винаги когато си щастлив под всякаква форма на тази дума идва някой трети човек и го съсипва...
имала съм подобни случаи - приятелки приятелки но се намеси друго момиче и сегаа... :-o не се отказвай това че те са те изхвърлили така не трябва да те разтройва толкова много защото животът е такъв изключително преебан и ще имаш много по сериозни вълнения от това че 2 пикли не ти обръщат внимание... извинявай за тона но ти го казвам с най-добри чувства.. ще си намериш други и това е няма как да спреш времето 8) и запомни - приятелство м/у жени не съществува може да има много негативни отговори за това какво казвам но си знам :(

vikitu
09-29-2008, 19:41
и на мен много често ми се случва така..запознавам две момичета и край..мен ма няма все едно ..кофти е ама сякви ги има няма как

hgfh
09-30-2008, 19:24
наистина е гадно да те преебат заради трети човек .. и при мен е имало такива моменти самоче тогава бях по малка и по глупава сега пораснах малко и вече на такива неща не се връзвам

sunset_light
10-02-2008, 11:40
При мен се случва супер редовно мамка му!
А и съм супер ревнива.
Така е за жалост.. :-# :-#

endless
10-03-2008, 19:49
сефте...

nefchi_bs
10-04-2008, 18:13
Кажи й найстина какво мислиш...Понякога това влушава нещата,но в повечето случай оправя ситуацията...И аз имах такув проблем и само от един искрен разговор бихе са оправили нещата според мен...