PDA

View Full Version : Заслужава ли си



Drogba
09-28-2008, 22:21
Искам да Ви попитам дали си заслужана да си подравя ЕГН-то на личната карта за дискотеките,знам,че след това имам глоба тъй като уж ще съм е загубил,но просто ми е мн кофти,че не пускат на дискотеки :-o

Jamalska
09-28-2008, 22:33
ее направи го поправимо.

perkele1914
09-28-2008, 22:40
ако много държиш да ходиш по дискотеки...да :D

Escarina
09-28-2008, 22:46
За кво ти е.. Ходи в Тантра :D

Drogba
09-28-2008, 22:47
ами просто абсолютно всичките ми приятели,сестра ми,братовчед ми са на по 18 и от горе и аз съм най-малък и тук в последните месеци въобще не съм излизал,защото тук в плд правят проблем в някои дискотеки и е кофти петък и събота да съм сам у нас пред компа :o

Escarina
09-28-2008, 22:53
Ходи на детска :D А и сестра ти мисля, че може да ти мине за придружител. Всъщност не е и задължително да кесиш по дискотеки за да ти е яко. Всичко зависи от хората :)

BaBy_bS
09-28-2008, 22:54
че в пловдив не пускат ли дори и по-малките,като са с хора или поне 1 човек,особено ако е от семейството,които са над 18

24white24
09-29-2008, 05:10
Поправи го ! Трябва да изживееш моментите, как на 14 влизаш на места където няма дори студенти 8) ех тия моменти не се забравят абе изобщо периода 15-18(години) ако знаеш с кой и къде да излизаш ще ти бъдат много бурни :)

i'm so excited!
09-29-2008, 06:32
преправяла съм си личната карта преди доста време. не ме усетиха хаха

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-29-2008, 06:44
Всъщност не е и задължително да кесиш по дискотеки за да ти е яко. Всичко зависи от хората :)

Аз не съм стъпвала на дискотека от години. Не ми харесва музиката, а вътре е такава блъсканица, че а, у, всеки ще те бутне и/или настъпи. Не ми харесва и честата гледка някакви нацапотени келешчета (женски) да танцуват като к*рви пред големите батковци, за да ги впечатляват, а пък една съученичка разправяше как в Севливео направо се таковат на място... Предпочитам с приятели да отидем в парка (ако е топло), да си вземем шише кола или бира и да си говорим, без да се налага да викаме. Излиза с пъти по-евтино, но кой казва, че забавлението иска голяма цена?

Все пак, ако такъв ти е зорът с приятелите и стоенето вкъщи в събота вечер (предпочитам да не мисля, че е просто заради едната дискотека), намери си приятели, които са на твоята възраст. :? Ако пък се очаква скоро да навършиш 18, за какво, аджеба, ще си преправяш картата? Така или иначе скоро ще си свободен да си ходиш когато пожелаеш по заведения и клубове, защо да рискуваш?

WILD__BOY
09-29-2008, 06:56
за кво ще плащаш глоба?
казваш, че са ти я откраднали

проблем не е тва. проблема е като дойдат овчарските копои и ти поискат личната карта за проверка и ти кажеш, че нямаш...

ProstoAz
09-29-2008, 06:56
Някои хора си показват ксерокопие на личната карта... Сканираш я, с Photo Shop поправяш една-две цифрички и после си я принтираш. Елементарно. :) Така направих на две приятелки и нямаха никакви проблеми. :-D

WILD__BOY
09-29-2008, 06:58
Някои хора си показват ксерокопие на личната карта... Сканираш я, с Photo Shop поправяш една-две цифрички и после си я принтираш. Елементарно. :) Така направих на две приятелки и нямаха никакви проблеми. :-D

някои не се съгласяват да пускат с ксерокопия

Sladko_duh4e_f
09-29-2008, 07:14
Хм зачетох се и ще ти кажа как става :P така от бандеролчетата от цигари ако си 91 и иска6 да си 90 изрязваш 0-лата и отгоре и слагаш безцветен лак и хубаво я оправяш и става а сваленото с нокът пада тоя лак ии тва е дано да съм ти помогнала :grin:

WILD__BOY
09-29-2008, 07:30
Хм зачетох се и ще ти кажа как става :P така от бандеролчетата от цигари ако си 91 и иска6 да си 90 изрязваш 0-лата и отгоре и слагаш безцветен лак и хубаво я оправяш и става а сваленото с нокът пада тоя лак ии тва е дано да съм ти помогнала :grin:

личи си ;)

Escarina
09-29-2008, 08:06
Всъщност не е и задължително да кесиш по дискотеки за да ти е яко. Всичко зависи от хората :)

Аз не съм стъпвала на дискотека от години. Не ми харесва музиката, а вътре е такава блъсканица, че а, у, всеки ще те бутне и/или настъпи. Не ми харесва и честата гледка някакви нацапотени келешчета (женски) да танцуват като к*рви пред големите батковци, за да ги впечатляват, а пък една съученичка разправяше как в Севливео направо се таковат на място... Предпочитам с приятели да отидем в парка (ако е топло), да си вземем шише кола или бира и да си говорим, без да се налага да викаме. Излиза с пъти по-евтино, но кой казва, че забавлението иска голяма цена?

Все пак, ако такъв ти е зорът с приятелите и стоенето вкъщи в събота вечер (предпочитам да не мисля, че е просто заради едната дискотека), намери си приятели, които са на твоята възраст. :? Ако пък се очаква скоро да навършиш 18, за какво, аджеба, ще си преправяш картата? Така или иначе скоро ще си свободен да си ходиш когато пожелаеш по заведения и клубове, защо да рискуваш?

Абе в Севлиево не съм забелязала чак такава дейност :D Но си ги има местата. При едната ми баба се друсат на бара и се чукат в тоалетните. Горе долу няма адекватни :D