PDA

View Full Version : Тъпа работа... за една среща



AnotherDay
09-29-2008, 07:36
Ми кво да ви кажа бях на среща с едно момиченце лафихме си всичко беше супер поне от моя гледна точка, изпратих я ала бала. Тва беше първа среща разбира се. И после аз ли много избързах (тоест съм тъп) я питах още същия ден кога ще излезем пак и тя ми каза, че някой ден...
Тва кво ще рече? "Клъц" или "рез" или че трябва да се постарая за да я заинтригувам или кво да го кажем там... Тоест според вас има ли шанс пак да излезем с нея :)
Поне тогава всичко беше супер лафихме си нямаше паузи, спек, поне аз не видях знак, че и е неприятно с мен и че иска да си ходи... Даже май се притесняваше малко :) Ама то и аз :D

Дано да не чете тук че ще стане мазало ... пък аз просто нямам на кой да си споделя и за това тук драскам... Пък и тя много ми хареса като човек и искам да се боря просто , не е поредната лигла :)
Ем тва е мерси ...

splendour
09-29-2008, 08:06
ami probvai da i pi6e6 v skype i dr s1bota nqkade i predloji da izlezete.ako ne ti otgovarq v skype ili sled zdr 4eta prikly4va,zna4i te e reznala

Lysander
09-29-2008, 08:09
Ти нали каза, че се е притеснявала, може затова да ти е казала "някой ден". Е да вярно, хубаво би било да ти беше казала: "още утре", но това не значи, че не си и допаднал. Според мен и звънни на gsm или телефон, за да няма разминаване в скайп. Айде успех с мацката.

AnotherDay
09-29-2008, 08:11
Мне по скайп си писахме и не е правила опити да ме накара да спра да и пиша или нещо такова. Просто каза, че не знае кога щото тя наистина е доста заета и рядко има време :) Но аз съм човекът-филм и веднага си втъплявам разни неща...
Пък и като я изпратих до тях тя ми каза да се прибирам внимателно :) И че ще ме чака да говорим разни глупости... Ама знам ли аз винаги разбирам нещата погрешно :(
Малко не и се говореше в скайп вечерта ама то сигурно щото изплямпахме сумати глупости цял ден , поне аз така си го обяснявам, но сигурно си е лоша работата...

Chacho
09-29-2008, 08:29
Много се филмираш бе. Да преанализираш нещата никога не помага, освен ако не сте скъсали. Дай си малко почивка и помисли, ти ако току що се прибереш от среща, какво би отговорил, ако тя те пита кога пак ще излизате. И аз бих отговорил като нея. Плюс това я накарай малко да дерзае. Прибираш се и си имаш твои работи.. да удариш няколко глави в ЦС, да гледаш филм с А.Джоли или нещо подобно. И утре е ден. Не си сгафил, няма да те къса момичето. И не си мисли, че човекът срещу теб винаги е напълно наясно какво се случва с живота му и че всяка част от този негов живот е под собствената му манипулация. Днес може да не си я впечатлил, утре може да й грабнеш ума. Съвета ми е да не ти пука толкова за нещата и да си запазиш собствения живот, собствените интереси. Та вие сте имали 1 среща само, за бога!

slun4ice_90
09-29-2008, 09:08
Малки са шансовете... :( :-o

LovEsIckk
09-29-2008, 09:10
Малки са шансовете... :( :-o
+

AnotherDay
09-29-2008, 09:19
Е що да са малки :(

cinderella_gugutka
09-29-2008, 09:23
не/са/малки/шансовете-мисля/4е/все/още/незнае/кво/иска/и/малко/упоритост/ще/е/добре,но
на/твоя/въпрос/и/ас/щях/да/отг/така/дори/да/го/харесвам-другия/път/я/питай/дали/иска/да/се/видите/пак/а/не.кога

mynichka
09-29-2008, 09:23
не са малки ..не ги слушай :)

slun4ice_90
09-29-2008, 09:24
Е що да са малки :( Защото ти е казала "някой ден"....не можеш ли да разбереш,че е искала да те отреже направо..Всъшност тя го е направила,но ти явно не си я разбрал.... :-o :? Не е трябвало да я питаш...След първа среща най-много....Е,ако все пак тя има интерес ще те потърси!Но в никакъв случай не започвай да й досаждаш.... :-P

PeopleAlwaysLeave
09-29-2008, 09:24
Абе според мен не са малки шансовете. Нали казваш, че е заета - може би пък заради това не иска да ти дава напразни обещания, че ще се видите еди кога си и накрая да не може да дойде. Щом си лафите по скайп и не те отбягва имаш шанс :) Обаче не прибързвай със следващата ви среща - изчакай 4-5 дни и я попитай тогава дали скоро ще е свободна и дали има нещо против да излезете отново :)

slun4ice_90
09-29-2008, 09:29
Е що да са малки :( Защото ти е казала "някой ден"....не можеш ли да разбереш,че е искала да те отреже направо..Всъшност тя го е направила,но ти явно не си я разбрал.... :-o :? Не е трябвало да я питаш...След първа среща най-много....Е,ако все пак тя има интерес ще те потърси!Но в никакъв случай не започвай да й досаждаш.... :-P


абе тои нека се прави на ударен пича пак тя ще го хареса с времето , или поне тои да и тегли кура всичко е за броиката 8-) Да прави,каквото си иска. :) Бройка....омг.... :lol: :smt018

AnotherDay
09-29-2008, 10:59
Аз изобщо не съм за бройки :) Ценя човека, не неговите израстъци, ебаси...

sasha_90
09-29-2008, 11:06
Аз изобщо не съм за бройки :) Ценя човека, не неговите израстъци, ебаси...
Не всички са като теб.Повечето са за бройката...

SunShinePearl
09-29-2008, 11:13
попринцип аз като кажа някой ден за мен тва е ех дано да ме потърси в най-скоро време :D по темата:мисля че момичето се е притеснило и затва така ти е казало ама дано пак да се видите успех

slun4ice_90
09-29-2008, 11:16
Аз изобщо не съм за бройки :) Ценя човека, не неговите израстъци, ебаси... :shock: Толкова хубаво звучи,че чак не мога да ти повярвам.....Ех,да имаше повече момчета като теб...Нямаше да има теми от рода:"Той е женкар и ме остави"... 8)

Pliok0019
09-29-2008, 11:33
Покани я пак след 2-3 дни. Този път по-конкретно - с дата и място. Измисли нео интересно - кино, водни колела, концерт... Ако откаже без особено добра причина - отказвай се докато е време.

AnotherDay
09-29-2008, 12:01
Аз все повече мисля, че избързах точно след първа среща веднага да уговарям 2ра... ама толкова ми хареса, че чак не ми се искаше да се прибирам, след като я изпратих в адския студ се събляках по потник и почнах да си пуша фас след фас слушах си музика пеех си танцувах си (хората които бяха осъмнали късно по улиците май ме мислеха за изперкал) и така се мотах из самотните улички 2 часа с усмивка от ухо до ухо :D Тя после в скайп верно малко по-така се държа, все едно не и се говори ама знам ли... Нека мине малко време пак ще си пробвам шанса. Баси що господ веднъж не си каже би мама му нека тва момче да е по-дълго време радостен от 3-4 часа..... :(

slun4ice_90
09-29-2008, 12:06
Аз все повече мисля, че избързах точно след първа среща веднага да уговарям 2ра... ама толкова ми хареса, че чак не ми се искаше да се прибирам, след като я изпратих в адския студ се събляках по потник и почнах да си пуша фас след фас слушах си музика пеех си танцувах си (хората които бяха осъмнали късно по улиците май ме мислеха за изперкал) и така се мотах из самотните улички 2 часа с усмивка от ухо до ухо :D Тя после в скайп верно малко по-така се държа, все едно не и се говори ама знам ли... Нека мине малко време пак ще си пробвам шанса. Баси що господ веднъж не си каже би мама му нека тва момче да е по-дълго време радостен от 3-4 часа..... :( Спок, всичко ще се нареди.Стискам ти палци.Дано те оцени не си за изпускане... :) Избързал си,но това не е проблем.

AnotherDay
09-29-2008, 15:37
Да ама дали ще се нареди :(

slun4ice_90
09-29-2008, 15:42
Да ама дали ще се нареди :( Прекалено много се тревожиш....Успокой топката малко..Дори тя да не иска нещо сериозно няма да седнеш да се вайкаш...Към друга и така. :)

BaiToq
09-29-2008, 16:49
Ми кво да ви кажа бях на среща с едно момиченце лафихме си всичко беше супер поне от моя гледна точка, изпратих я ала бала. Тва беше първа среща разбира се. И после аз ли много избързах (тоест съм тъп) я питах още същия ден кога ще излезем пак и тя ми каза, че някой ден...
Тва кво ще рече? "Клъц" или "рез" или че трябва да се постарая за да я заинтригувам или кво да го кажем там... Тоест според вас има ли шанс пак да излезем с нея :)
Поне тогава всичко беше супер лафихме си нямаше паузи, спек, поне аз не видях знак, че и е неприятно с мен и че иска да си ходи... Даже май се притесняваше малко :) Ама то и аз :D

Дано да не чете тук че ще стане мазало ... пък аз просто нямам на кой да си споделя и за това тук драскам... Пък и тя много ми хареса като човек и искам да се боря просто , не е поредната лигла :)
Ем тва е мерси ...
На теб ти трябва малко
самоувереност,пич.
Естествено,че може пак
да излезете,просто си прибързал.
Момичетата не обичат да
ги притискат.
Сега си пишете м скайп,смс,
след 2-3 дни ако не те покани тя,
лек намек и я каниш.
Ае успех.

fc
09-29-2008, 17:03
Тос къф е филмиран ...

soul1199
09-29-2008, 17:19
ami az kazvam`nqkoi den`,kat iskam da rezna nqkoi :D :D :D ,oba4e nqkoi hora znaqt,kak da me nakarat da izlqza s tqh pak i posle stava got :D sig.sum,4e 6e izleze s tebe pak,ima6 6ans,mejdydr. ti pita li q dali si ima gadje??

BaiToq
09-29-2008, 18:29
ami az kazvam`nqkoi den`,kat iskam da rezna nqkoi :D :D :D ,oba4e nqkoi hora znaqt,kak da me nakarat da izlqza s tqh pak i posle stava got :D sig.sum,4e 6e izleze s tebe pak,ima6 6ans,mejdydr. ti pita li q dali si ima gadje??
НЕ Я ПИТАЙ ИМА ЛИ СИ ГАДЖЕ!!!
Недей прави да изглежда така,
сякаш ти е основна цел да
си с нея.
Карай по-леко,с пиниз,
накарай я да те желае.
То е ясно,че ако излиза с теб
няма гадже(или има интерес).
Успех пак :)

AnotherDay
09-29-2008, 20:10
Нема баце... момичето ме отбягва май... би му майката.... :( :( :(

Lysander
09-29-2008, 20:56
Сигурен ли си? Да не си внушаваш? Опитай скайп, приказки ала бала опитай да я поканиш на втора среща. Ако каже твърдо "не" без обяснение, значи си загубил, ако каже "не" с обяснение значи има надежда. Ако пък каже "не, но виж в петък/сряда/четвъртък.... става" значи е сигурно. Успех! :wink:

AnotherDay
09-29-2008, 21:04
Ми брат аз вчера нали и предложих и тя вика че някой ден може щото е ще е мн заета и не знае кога и днес си лафихме малко и тя каза че има работа и става и вчера малко така стана пак и аз си мисля че ме отбягва, може наистина да има работа нз.... :(

Scarface_
09-29-2008, 21:29
слушай бай тоя ...има хляб в него ...от мен : не й пиши в скайп 1ви ...изчакай ...ако ти пише значи не те отбягва и мое се радваш ! пиши си нормално не е сваляй ! тряаа поддържаш интерес...не отваряй темата да се видите-казал си й вече ! ако тя подхване действай ///успех ...като види ,че не се занимаваш ша ти пише ...ако не начи няма смисъл не си заслужава тва е ;) :) 8)

AnotherDay
09-29-2008, 21:45
Демек да спра да и пиша ? :) Би мааму квото такова няма да мра заради едно момиче, хиляди други ме чакат навън :D

midle
09-29-2008, 22:14
Бате , не се вълнувай толкова казала е че ще се видите значи ще се видите :) Обади й се покани я пак на нещо неангажиращо и си супер :) Щом й е харесало значи ще поикса пак , а ако не проблема е в нея не в теб ;)
Успехи!

soul1199
09-30-2008, 13:25
ami az kazvam`nqkoi den`,kat iskam da rezna nqkoi :D :D :D ,oba4e nqkoi hora znaqt,kak da me nakarat da izlqza s tqh pak i posle stava got :D sig.sum,4e 6e izleze s tebe pak,ima6 6ans,mejdydr. ti pita li q dali si ima gadje??
НЕ Я ПИТАЙ ИМА ЛИ СИ ГАДЖЕ!!!
Недей прави да изглежда така,
сякаш ти е основна цел да
си с нея.
Карай по-леко,с пиниз,
накарай я да те желае.
То е ясно,че ако излиза с теб
няма гадже(или има интерес).
Успех пак :)6o be,nqkoi izlizat ,pa si imat gadjeta,tva,e4e ti ne go prai6 neozna4ava,4e ne e izklu4eno

BaiToq
09-30-2008, 17:37
ami az kazvam`nqkoi den`,kat iskam da rezna nqkoi :D :D :D ,oba4e nqkoi hora znaqt,kak da me nakarat da izlqza s tqh pak i posle stava got :D sig.sum,4e 6e izleze s tebe pak,ima6 6ans,mejdydr. ti pita li q dali si ima gadje??
НЕ Я ПИТАЙ ИМА ЛИ СИ ГАДЖЕ!!!
Недей прави да изглежда така,
сякаш ти е основна цел да
си с нея.
Карай по-леко,с пиниз,
накарай я да те желае.
То е ясно,че ако излиза с теб
няма гадже(или има интерес).
Успех пак :)6o be,nqkoi izlizat ,pa si imat gadjeta,tva,e4e ti ne go prai6 neozna4ava,4e ne e izklu4eno
А това,че ти не разбираш
не означава,че трябва да и
изръси:Имаш ли си гадже,
все едно е загорял пубер.
Номерът е да сваляш жената така,
че все едно е нещо нормално за теб,
а не да и се предлагаш или натискаш.
Я кажи сега нещо.
Ти колко гаджета си имала?
Виж тази ситуация-
ти харесваш 1 момче,то тебе явно също.
То идва и ти се предлага
на тепсия,за 4-5 дена тръгвате.
Интересно ли ти е???
Или може би сте създадени един
за друг.Дрън дрън.
На първия месец си
му била шута,щото ти е като прочетена книга.

dobity
09-30-2008, 18:21
привлечи и малко интереса към тебе не другата среща да е някога а да е УТРЕ ;)

AnotherDay
09-30-2008, 18:31
.asd

AnotherDay
09-30-2008, 20:40
Тва упоритият мъж, който дори и да го боли прави болката по-силна, те тва не е като човека. Когато е на прага на отчаянието и е готов да зареже всичко, дай му само едно косъмче да се хване, и хоп всичко на ново :-D
Странно създание съм аз, изчадие дори. Даже по някога се чудя добре ли е това , че не се предавам дори когато си личи че всичко е загубено, или е зле, че се тормозя психически... Де да знам... тъкмо бях готов да се предам , като си измънкам под уста "еби мама му" и какво стана - днес тя ми писа !! :grin: Може би не всичко е загубено. Не знам, ще продължа да се боря за това момиче докато няма за какво да се хвана, пък ако я спечеля ще и дам много, много, много любов. :)

BaiToq
10-01-2008, 04:56
Тва упоритият мъж, който дори и да го боли прави болката по-силна, те тва не е като човека. Когато е на прага на отчаянието и е готов да зареже всичко, дай му само едно косъмче да се хване, и хоп всичко на ново :-D
Странно създание съм аз, изчадие дори. Даже по някога се чудя добре ли е това , че не се предавам дори когато си личи че всичко е загубено, или е зле, че се тормозя психически... Де да знам... тъкмо бях готов да се предам , като си измънкам под уста "еби мама му" и какво стана - днес тя ми писа !! :grin: Може би не всичко е загубено. Не знам, ще продължа да се боря за това момиче докато няма за какво да се хвана, пък ако я спечеля ще и дам много, много, много любов. :)
Видя ли....
Затова спокойно и не се шашкай,
такива са жените.