PDA

View Full Version : Дали го заблуждавам?!



mir4eto93
09-29-2008, 12:35
Здравейте, значи имам едно запитване, което ме тормози от доста време. Та има едно момче, ново е в компанията, не изпитвам нищо по особено към него, но щом се появи в началото не си говорехме. Обаче след това ме намери в скайп и ми писа общи приказки. Говорихме си много - открихме, че сме харесваме една и съща група и той започна да ми пише по често. Веднъж му казах, че му се кефя за една негова постъпка, не помня какво точно беше. Опасявам се, че може би му пращам фалшиви сигнали, че го харесвам или нещо от този род и също така, че той си пада по мен :-o И сега ми е една каша, както казах вече не чувствам нищо специално по негов адрес :o Та какво мислите, дали не го заблуждавам?!
Полсепис: Много съжалявам ако темата се повтаря! :-)

moonlady
09-29-2008, 12:40
И сега ми е една каша, както казах вече не чувствам нищо специално по негов адрес :o Та какво мислите, дали не го заблуждавам?!
.. определено го заблуждаваш 8)

Ev1l
09-29-2008, 13:12
И сега ми е една каша, както казах вече не чувствам нищо специално по негов адрес :o Та какво мислите, дали не го заблуждавам?!
.. определено го заблуждаваш 8)

+1

mir4eto93
09-29-2008, 13:20
Кофти работа :-o И ся кво? Да го отбягвам ли или нещо от този род? :o

slun4ice_90
09-29-2008, 13:23
Кофти работа :-o И ся кво? Да го отбягвам ли или нещо от този род? :o Какво лошо има да сте приятели??Пък,ако чувстваш нещо към него пробвай!Опознай го по-добре! :)

HONDA
09-29-2008, 13:29
Не го избягвай, просто бъди малко по-дистанцитана. Все пак сте в една компания и няма да е лошо дасте приятели.

sextazy_baby
09-29-2008, 13:47
Може би е по-добре засега да сте само приятели...

bafka
09-29-2008, 14:29
Най- добре, спри да изпращаш фалшиви сигнали, и си задръще приятелството. И за теб ще е много по - добре да се изясните, както той да ти каже дали те харесва или не, така и ти да му кажеш че не испитваш нищо, освен съвсем приятелски чуства към него ... 8-) Ако направиш нещо, кажи какво , че ми стана интересно... ай успех :-D

mir4eto93
09-29-2008, 15:19
Утре ще го видя и ще видя какво ще стане :-o

slun4ice_90
09-29-2008, 15:28
Утре ще го видя и ще видя какво ще стане :-o Успех!Просто се опитай да му бъдеш фр-ка. :-)

HatebeeD
09-29-2008, 15:29
Ами ти все пак не си сигурна, че той си пада по-теб така, че не бъразй с заключенията...Почакай да видиш кво ще стане..[/i]

Harum_Scarum
09-29-2008, 15:33
Най- добре, спри да изпращаш фалшиви сигнали, и си задръще приятелството. И за теб ще е много по - добре да се изясните, както той да ти каже дали те харесва или не, така и ти да му кажеш че не испитваш нищо, освен съвсем приятелски чуства към него ... 8-) Ако направиш нещо, кажи какво , че ми стана интересно... ай успех :-D
Фалшииви сигнали...ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ..Толкоова ли е сложно да сте само приятели и дори и по-близки да сте..Няма толкова сложно в това а дали го заблуждаваш..Според мен не..

Моя съвет-Дръж се както преди с него ако тои започне да те кани да излизате само двамата и т.н. недеи приемаи и готово : ))

mir4eto93
09-29-2008, 15:42
Това при мен е често явление защото се държа много приятелски с момчетата и те веднага си мислят, че си падам по тях и накрая ама аз си мислих, че ме харесваш, дрън - дрън :-o И ми става криво, утре ще се разбере :(

HONDA
09-29-2008, 16:27
Това при мен е често явление защото се държа много приятелски с момчетата и те веднага си мислят, че си падам по тях и накрая ама аз си мислих, че ме харесваш, дрън - дрън :-o И ми става криво, утре ще се разбере :(
Абе няма да е лошо да се научиш да ти е през х*я. Спри да се терзаеш за подобни дреболии. Има много по-кофти неща.

mir4eto93
09-30-2008, 11:20
Някой беше казал, че му стана интересно, затова ще ви кажа какво се случи днес... Излезнах с тях ( компанията имам предвид) и седнахме на едни пейки пред един блок, ама тва не е важно. А той през цялото време стоеше близо до мен ама и някак дистанцирано :shock: Аз му кажа нещо, той само едно "ъхъ" и тва е :-o На трудно достъпен ли се прави :shock: или аз нещо полудявам?! :-o

Harum_Scarum
09-30-2008, 12:57
Някой беше казал, че му стана интересно, затова ще ви кажа какво се случи днес... Излезнах с тях ( компанията имам предвид) и седнахме на едни пейки пред един блок, ама тва не е важно. А той през цялото време стоеше близо до мен ама и някак дистанцирано :shock: Аз му кажа нещо, той само едно "ъхъ" и тва е :-o На трудно достъпен ли се прави :shock: или аз нещо полудявам?! :-o
Ти ся да не пуснеш тема как да го сваля ?!?! :lol: :lol: :lol: Може пък "сигналите" да са му дошли в повече : ) Нали това искаше ..Не моа те разбера :(

HONDA
09-30-2008, 13:59
Някой беше казал, че му стана интересно, затова ще ви кажа какво се случи днес... Излезнах с тях ( компанията имам предвид) и седнахме на едни пейки пред един блок, ама тва не е важно. А той през цялото време стоеше близо до мен ама и някак дистанцирано :shock: Аз му кажа нещо, той само едно "ъхъ" и тва е :-o На трудно достъпен ли се прави :shock: или аз нещо полудявам?! :-o
Маце, ти нали не искаше да го заблуждаваш и т.н. Сега ревеш, че ти се правел на недостъпен?! Ти да не го сваляш, че да ти се прави на недостъпен?! Я се осъзнай малко, какво точно искаш. Щом не искаш да си с него, значи не би трябвало да ти пречи, че той се държи резервирано!

mir4eto93
09-30-2008, 13:59
Това при мен е често явление защото се държа много приятелски с момчетата и те веднага си мислят, че си падам по тях и накрая ама аз си мислих, че ме харесваш, дрън - дрън :-o И ми става криво, утре ще се разбере :(
Абе няма да е лошо да се научиш да ти е през х*я. Спри да се терзаеш за подобни дреболии. Има много по-кофти неща.
Опитвам се братче, ама не е толкова лесно :-o

mir4eto93
09-30-2008, 14:01
Не ми пука, ама и приятелството ни нещо куца, вече не мога да говоря с него за нищо и знайш ли кво накрая ще ми писне да го мисля и ще му е*а майката :(

HONDA
09-30-2008, 14:01
Това при мен е често явление защото се държа много приятелски с момчетата и те веднага си мислят, че си падам по тях и накрая ама аз си мислих, че ме харесваш, дрън - дрън :-o И ми става криво, утре ще се разбере :(
Абе няма да е лошо да се научиш да ти е през х*я. Спри да се терзаеш за подобни дреболии. Има много по-кофти неща.
Опитвам се братче, ама не е толкова лесно :-o
АБЕ ХОРА, АЗ СЪМ ЖЕНСКА Е!!!! :grin: :grin: :grin:
Не е трудно. Просто осъзнай, че на много малко хора им пука истински за теб. Научи се да разбираш кой са те и да ти дреме само за тях. Няма смисъл да се товариш излишно.

mir4eto93
09-30-2008, 14:02
Упс sorry, не знаех, че си момиче 8-)

mir4eto93
09-30-2008, 14:04
Това при мен е често явление защото се държа много приятелски с момчетата и те веднага си мислят, че си падам по тях и накрая ама аз си мислих, че ме харесваш, дрън - дрън :-o И ми става криво, утре ще се разбере :(
Абе няма да е лошо да се научиш да ти е през х*я. Спри да се терзаеш за подобни дреболии. Има много по-кофти неща.
Опитвам се братче, ама не е толкова лесно :-o
АБЕ ХОРА, АЗ СЪМ ЖЕНСКА Е!!!! :grin: :grin: :grin:
Не е трудно. Просто осъзнай, че на много малко хора им пука истински за теб. Научи се да разбираш кой са те и да ти дреме само за тях. Няма смисъл да се товариш излишно.
Знам, че на много малко им пука, аз съм абсолютен реалист ( дори песимист може да се каже) и много добре ги знам тия неща. То и на мен по принцим ми е през х*я както ти каза (май), ама тоя път нещо ми запука :-o

Niakoitam
09-30-2008, 14:14
Виж какво.Изясни се първо сама със себе си и чак след това се изяснявай с него.Знам аз колко "приятелски" се държите някой,ама айде няма да коментирам,защото и аз съм бил засегнат от такова "приятелство".А като ти дават съвет да не ти пука за другите...знай че един ден ще дойде момент когато на някой ще му е през хуя за теб,когато ти не искаш това.Предупреждавам те,тогава може да усетиш как боли.

mir4eto93
09-30-2008, 14:16
Виж какво.Изясни се първо сама със себе си и чак след това се изяснявай с него.Знам аз колко "приятелски" се държите някой,ама айде няма да коментирам,защото и аз съм бил засегнат от такова "приятелство".А като ти дават съвет да не ти пука за другите...знай че един ден ще дойде момент когато на някой ще му е през хуя за теб,когато ти не искаш това.Предупреждавам те,тогава може да усетиш как боли.
Повярвай ми знам как боли... Съжелявам, че съ го изпитал и ти, ние момичетата сме много гадни понякога :( Пък аз много добре знам какво искам - просто приятелство ама изглежда за вас момчетата приятелството между момче и момиче е невъзможно явление :?

Lacey_66
09-30-2008, 14:35
:( :( ами да явно го заблуждаваш по някав начин ... :( до някъде разбирам за кфо точно говориш ... :-o :? :? :?

Niakoitam
09-30-2008, 14:42
Виж какво.Изясни се първо сама със себе си и чак след това се изяснявай с него.Знам аз колко "приятелски" се държите някой,ама айде няма да коментирам,защото и аз съм бил засегнат от такова "приятелство".А като ти дават съвет да не ти пука за другите...знай че един ден ще дойде момент когато на някой ще му е през хуя за теб,когато ти не искаш това.Предупреждавам те,тогава може да усетиш как боли.
Повярвай ми знам как боли... Съжелявам, че съ го изпитал и ти, ние момичетата сме много гадни понякога :( Пък аз много добре знам какво искам - просто приятелство ама изглежда за вас момчетата приятелството между момче и момиче е невъзможно явление :?

За мен е възможно явление...поне засега.
Но да ти разпрвят"Обичам те".Да казват пред другите:"Вижте какво готино гадже си имам",да те ревнуват уж на бъзик и накрая да ти кажат пък даже и по начин да не те наранят:"Аз много те харесвам и много те обичам ама само като приятел"и впоследствие да изчезнат е това не го разбирам.Всъщност вече го разбирам,но е късно.Може би това е било само за пред мен,но тогава ми беше много ниско самочувствието да си го помисля или просто по аналогичен начин не е знаела какво иска.Мързи ме сега да смятам на колко си години,но си някъде там.Тогава тя беше на 16.Е сега е на около 18 и половина и надявам се и е дошъл акъл в глават,макар че два пъти я видях наскоро и се държи все едно ще я изям въпреки че си личи че и е любопитно какво изпитвам.Еми нека и е любопитно.Не вярвай прекалено много,но не слушай и съветите да ти е през хуя,защото все някога всичко се връща и то тъпкано.

mir4eto93
09-30-2008, 15:00
Виж какво.Изясни се първо сама със себе си и чак след това се изяснявай с него.Знам аз колко "приятелски" се държите някой,ама айде няма да коментирам,защото и аз съм бил засегнат от такова "приятелство".А като ти дават съвет да не ти пука за другите...знай че един ден ще дойде момент когато на някой ще му е през хуя за теб,когато ти не искаш това.Предупреждавам те,тогава може да усетиш как боли.
Повярвай ми знам как боли... Съжелявам, че съ го изпитал и ти, ние момичетата сме много гадни понякога :( Пък аз много добре знам какво искам - просто приятелство ама изглежда за вас момчетата приятелството между момче и момиче е невъзможно явление :?

За мен е възможно явление...поне засега.
Но да ти разпрвят"Обичам те".Да казват пред другите:"Вижте какво готино гадже си имам",да те ревнуват уж на бъзик и накрая да ти кажат пък даже и по начин да не те наранят:"Аз много те харесвам и много те обичам ама само като приятел"и впоследствие да изчезнат е това не го разбирам.Всъщност вече го разбирам,но е късно.Може би това е било само за пред мен,но тогава ми беше много ниско самочувствието да си го помисля или просто по аналогичен начин не е знаела какво иска.Мързи ме сега да смятам на колко си години,но си някъде там.Тогава тя беше на 16.Е сега е на около 18 и половина и надявам се и е дошъл акъл в глават,макар че два пъти я видях наскоро и се държи все едно ще я изям въпреки че си личи че и е любопитно какво изпитвам.Еми нека и е любопитно.Не вярвай прекалено много,но не слушай и съветите да ти е през хуя,защото все някога всичко се връща и то тъпкано.
Да, прав си, почти на 16 съм и аз преди имаше момче, което ми казваше, че знача много за него като приятелка и накрая кво бил ми е приятел само, за д а ме на*бе. Сега дори не иска да ме погледне в очите... Не мисля, че искам кой знае колко, просто малко приятелство :(

mir4eto93
09-30-2008, 15:35
Чесно казано момчетата, които познавам са гадни садистични прасета, а ти ся ме хвърли в тъча :shock: толкова мил някакъв, бас ловя че си към 23-24 щот 15-16-17 годишните сме ..... :)

Niakoitam
10-01-2008, 09:03
Чесно казано момчетата, които познавам са гадни садистични прасета, а ти ся ме хвърли в тъча :shock: толкова мил някакъв, бас ловя че си към 23-24 щот 15-16-17 годишните сме ..... :)

Няма какво да те хвърлям в тъча.Има си хора и хора.По твойта логика че всички мъже са прасета аз мога да кажа че всички жени са курви и кучки.Но няма да го кажа,защото знам че не е така.За годините ми почти уцели.На 22 съм и пътят до 23 още не съм го изминал даже на половината. :)
Та така на твоите години просто момчетата ги бие малко повече хормончето и им се ебе,не че и много момичета на тая възраст са се размислили за любов в истинският смисъл на думата.Иначе си има и изключения де.Момчета,по-скоро мъже и на моята възраст си има свине и дори и по големи от мен на години има.Възрастта е влияещ фактор,но не определящ и задължителен.Аз мога да кажа че засега поне съм от малкото"ненормални".Дано живота не ме направи и мен от свинетете.Ама то и при жените е така само където свиня се замества с кучка или курва.Просто има много хора,които се чувстват наранени или излъгани,загубват вяра,искат да отмъщават или просто са се поднаучили от някой по голям сваляч/ка.Или просто искат да се харесат на днешното общество.И аз съм ги "ебал" много.Поради каква причина ли?Просто ми беше писнало да съм сам и с мен да се занимават само хората,които ме взимаха за мезе.Като по случайност ме забелязаха две три момичета и ги"изебах" няколко пъти почнаха да ме заобикалят момичета и да ставам симпатичен на много момчета.Даже и кандидат гадже си намерих.Писах за нея в по горният си пост.А това за приятелството просто доста момчета не вярват,защото много момичета се измъкват с този номер,когато искат да резнат леко някой и се получава номера с лъжливото овчарче.Пък и едно момче,когато много момичета искат да са му само приятелки започва без да иска даже да се пита:"Какво ми има на мен?"."Защо ме искат само за приятел","Какво не ми харесват" и разни такива работи.Живота просто е устроен така.В него трябва да има и приятелство и любов и секс,ама е лошо когато се набляга само на едното за сметка на другите,които се пренебрегват. :)

mir4eto93
10-01-2008, 14:03
Чесно казано момчетата, които познавам са гадни садистични прасета, а ти ся ме хвърли в тъча :shock: толкова мил някакъв, бас ловя че си към 23-24 щот 15-16-17 годишните сме ..... :)

Няма какво да те хвърлям в тъча.Има си хора и хора.По твойта логика че всички мъже са прасета аз мога да кажа че всички жени са курви и кучки.Но няма да го кажа,защото знам че не е така.За годините ми почти уцели.На 22 съм и пътят до 23 още не съм го изминал даже на половината. :)
Та така на твоите години просто момчетата ги бие малко повече хормончето и им се ебе,не че и много момичета на тая възраст са се размислили за любов в истинският смисъл на думата.Иначе си има и изключения де.Момчета,по-скоро мъже и на моята възраст си има свине и дори и по големи от мен на години има.Възрастта е влияещ фактор,но не определящ и задължителен.Аз мога да кажа че засега поне съм от малкото"ненормални".Дано живота не ме направи и мен от свинетете.Ама то и при жените е така само където свиня се замества с кучка или курва.Просто има много хора,които се чувстват наранени или излъгани,загубват вяра,искат да отмъщават или просто са се поднаучили от някой по голям сваляч/ка.Или просто искат да се харесат на днешното общество.И аз съм ги "ебал" много.Поради каква причина ли?Просто ми беше писнало да съм сам и с мен да се занимават само хората,които ме взимаха за мезе.Като по случайност ме забелязаха две три момичета и ги"изебах" няколко пъти почнаха да ме заобикалят момичета и да ставам симпатичен на много момчета.Даже и кандидат гадже си намерих.Писах за нея в по горният си пост.А това за приятелството просто доста момчета не вярват,защото много момичета се измъкват с този номер,когато искат да резнат леко някой и се получава номера с лъжливото овчарче.Пък и едно момче,когато много момичета искат да са му само приятелки започва без да иска даже да се пита:"Какво ми има на мен?"."Защо ме искат само за приятел","Какво не ми харесват" и разни такива работи.Живота просто е устроен така.В него трябва да има и приятелство и любов и секс,ама е лошо когато се набляга само на едното за сметка на другите,които се пренебрегват. :)
Много добре казано и си напълно прав :) Според мен няма шанс да станеш чат от "прасетата", щом досега не си се поддал, имам предвид в тиин годините, когато според мен влиянието и възможността да те превърнат в един от тях е най-голямо :-o Пък за тея дет си ги заебал няма какво да кажа на всеки понякога му писва, удря чертата и прави неща, които попринцип не смята за много хубави :)

Niakoitam
10-01-2008, 15:03
Чесно казано момчетата, които познавам са гадни садистични прасета, а ти ся ме хвърли в тъча :shock: толкова мил някакъв, бас ловя че си към 23-24 щот 15-16-17 годишните сме ..... :)

Няма какво да те хвърлям в тъча.Има си хора и хора.По твойта логика че всички мъже са прасета аз мога да кажа че всички жени са курви и кучки.Но няма да го кажа,защото знам че не е така.За годините ми почти уцели.На 22 съм и пътят до 23 още не съм го изминал даже на половината. :)
Та така на твоите години просто момчетата ги бие малко повече хормончето и им се ебе,не че и много момичета на тая възраст са се размислили за любов в истинският смисъл на думата.Иначе си има и изключения де.Момчета,по-скоро мъже и на моята възраст си има свине и дори и по големи от мен на години има.Възрастта е влияещ фактор,но не определящ и задължителен.Аз мога да кажа че засега поне съм от малкото"ненормални".Дано живота не ме направи и мен от свинетете.Ама то и при жените е така само където свиня се замества с кучка или курва.Просто има много хора,които се чувстват наранени или излъгани,загубват вяра,искат да отмъщават или просто са се поднаучили от някой по голям сваляч/ка.Или просто искат да се харесат на днешното общество.И аз съм ги "ебал" много.Поради каква причина ли?Просто ми беше писнало да съм сам и с мен да се занимават само хората,които ме взимаха за мезе.Като по случайност ме забелязаха две три момичета и ги"изебах" няколко пъти почнаха да ме заобикалят момичета и да ставам симпатичен на много момчета.Даже и кандидат гадже си намерих.Писах за нея в по горният си пост.А това за приятелството просто доста момчета не вярват,защото много момичета се измъкват с този номер,когато искат да резнат леко някой и се получава номера с лъжливото овчарче.Пък и едно момче,когато много момичета искат да са му само приятелки започва без да иска даже да се пита:"Какво ми има на мен?"."Защо ме искат само за приятел","Какво не ми харесват" и разни такива работи.Живота просто е устроен така.В него трябва да има и приятелство и любов и секс,ама е лошо когато се набляга само на едното за сметка на другите,които се пренебрегват. :)
Много добре казано и си напълно прав :) Според мен няма шанс да станеш чат от "прасетата", щом досега не си се поддал, имам предвид в тиин годините, когато според мен влиянието и възможността да те превърнат в един от тях е най-голямо :-o Пък за тея дет си ги заебал няма какво да кажа на всеки понякога му писва, удря чертата и прави неща, които попринцип не смята за много хубави :)

Еми знам ли дали няма да се подада.Преди бях 100% сигурен,но вече се двоумя.Пътят е много по лек,а изкушенията колкото повече порастваш са по големи.Също и разочарованията от живота,който далеч не е перфектен.Досега не съм попадал на кой знае какви изкушения,но това винаги може да се случи.В такъв случай може би ще ми е по-лесно и леко,но ще се чувствам като лицемер.Виждал съм как и бая по силни психически от мен са се пречупвали

А иначе не ме разбра.Не съм заебал никой.Ебал в букваният смисъл само че на думи.Просто им обяснявам по най грубиян начин как ще ги еба,ще ги разпоря,описвах им методи от гнусни по гнусни и натрупвах "фенове" момичета и момчета.Да не мислиш че съм отворена книга и винаги казвам каквото ми е насърце.По някога просто се забвлявам.Все пак неискам да ме изолират като прекалено романтична душа.Има хора,които това хич не им допада,а не ми харесва да съм обект на подигравки.За във форума изобщо не ми пука свалячите как ще ме възприемат

mir4eto93
10-01-2008, 15:42
Може и по силни психически да се поддават, ми то вече зависи до късмета, зависи какви хора ще срешнеш, аз познавам големи лайна и дирекно им казах да не ме замесват. Пък в това да си романтичен няма нищо лошо, повечето момичета като се опарят от големите свалячи търсят по мил и романтичен човек, с който да се чувстват добре. Лично аз много уважавам тези хора. и аз преди бях много мила и добричка, ама като ме използваха 1-2 пъти и айде, престанах да говоря за себе си и да им показвам слабостите си, вече не съм същата и се радвам :( Сега доста хора ми казват, че съм непукист, което не е вярно разбира се, но май така е по - добре :o