PDA

View Full Version : Дали го заблуждавам?!



mir4eto93
09-29-2008, 13:36
Здравейте, значи имам едно запитване, което ме тормози от доста време. Та има едно момче, ново е в компанията, не изпитвам нищо по особено към него, но щом се появи в началото не си говорехме. Обаче след това ме намери в скайп и ми писа общи приказки. Говорихме си много - открихме, че сме харесваме една и съща група и той започна да ми пише по често. Веднъж му казах, че му се кефя за една негова постъпка, не помня какво точно беше. Опасявам се, че може би му пращам фалшиви сигнали, че го харесвам или нещо от този род и също така, че той си пада по мен :-o И сега ми е една каша, както казах вече не чувствам нищо специално по негов адрес :o Та какво мислите, дали не го заблуждавам?!
Послепис: Много съжалявам ако темата се повтаря! :-)

Pliok0019
09-29-2008, 13:43
Се едно. Недей да се притесняваш за глупости.

mir4eto93
09-29-2008, 13:44
То ще е добре да не се притеснявам, ама съм си такава и ся ще има да го мисля... :-o Пък и ще го гледам още много време :(

Uptown_soldier
09-29-2008, 16:33
според мен трябва да си сигурна че той си пада по теб и ако наистина е така по-добре си поговорете на 4 о4и за да се изясните един към друг

mir4eto93
09-29-2008, 16:39
Минавало ми е през ума да си поговорим, ама се познаваме от много скоро и не сме чак толкова близки, че да му кажа ей ела тука да поговорим :-o

Harum_Scarum
09-29-2008, 16:40
КАКТО НАПИСАХ И В ДРУГАТА ТИ ТЕМА :-x


Най- добре, спри да изпращаш фалшиви сигнали, и си задръще приятелството. И за теб ще е много по - добре да се изясните, както той да ти каже дали те харесва или не, така и ти да му кажеш че не испитваш нищо, освен съвсем приятелски чуства към него ... 8-) Ако направиш нещо, кажи какво , че ми стана интересно... ай успех :-D
Фалшииви сигнали...ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ..Толкоова ли е сложно да сте само приятели и дори и по-близки да сте..Няма толкова сложно в това а дали го заблуждаваш..Според мен не..

Моя съвет-Дръж се както преди с него ако тои започне да те кани да излизате само двамата и т.н. недеи приемаи и готово : ))

jghgh
09-29-2008, 19:20
Подркепям напълно (=eLiNcEtO=)
Много адекватно мнение.

Какви са тия простотии "поговорете на 4 очи"
Какви 4 очи?
Познават се отскоро и тя ще го вика да се "изяснят"

"-Ама ти да не ме харесваш? Да не си мислиш че те харесвам? Да знаеш че аз не те харесвам..."

Много тъпо, нали?
Няма какво да си говориш с него, да му разясняваш. Едва ли е тъп и ще се ориентира в обстановката. И какво като си го поласкала. И аз съм казвала на някой че ме е изкефил как е постъпил в дадена ситуация, как е затапил еди кого си и т.н., ама тва не значи непременно че го харесвам... Има наистина един такъв момент че човека се поласкава и сякаш малко променяте отношенията си, но ако си продължите като приятели, какво толкоз... Дръж се естествено и не се притеснявай.

mir4eto93
09-29-2008, 19:34
Подркепям напълно (=eLiNcEtO=)
Много адекватно мнение.

Какви са тия простотии "поговорете на 4 очи"
Какви 4 очи?
Познават се отскоро и тя ще го вика да се "изяснят"

"-Ама ти да не ме харесваш? Да не си мислиш че те харесвам? Да знаеш че аз не те харесвам..."

Много тъпо, нали?
Няма какво да си говориш с него, да му разясняваш. Едва ли е тъп и ще се ориентира в обстановката. И какво като си го поласкала. И аз съм казвала на някой че ме е изкефил как е постъпил в дадена ситуация, как е затапил еди кого си и т.н., ама тва не значи непременно че го харесвам... Има наистина един такъв момент че човека се поласкава и сякаш малко променяте отношенията си, но ако си продължите като приятели, какво толкоз... Дръж се естествено и не се притеснявай.
Много благодаря за твоето мнение и мисля, ч си много прав/а

jghgh
09-29-2008, 19:38
Moля. Пак заповядай! :-P