PDA

View Full Version : Predpolagam ne e opasno no...da pitam:)



skunks
09-29-2008, 14:20
ZNachi pila sam eskapelle prediii 10 dena nqkade, nqmashe golqma opasnost no prosot iskax da sum sigyrna che nishto nqma da stane;) i taka sega da pitam: v listovkata kam eskapelle-a pisheshe da ne se pravi sex pbez predpazni sredstva dokato mi doide (ne razbrax zashto tochno) i as da pitam moje li naistina da stane neshto ako pravim sex bez prezervativ sega, ( 1-2 dni predi da mi doide), bez da svyrshva v men rzbira se ? Opasno li e tolkowa mnogo ?

Harum_Scarum
09-29-2008, 14:23
Хич не е много здравословно да пиеш ескапеле просто еи така :-x

Schnitzer
09-29-2008, 14:24
Бее ко щистане 2 дена да са лашкате с капут?

BaBy_bS
09-29-2008, 14:35
Бее ко щистане 2 дена да са лашкате с капут?
а и да не са само 2 дена?
пила си гадното хапче,обаче се едно нищо не е станало.бива ли да си толкова безотговорна

skunks
09-29-2008, 14:53
... Ne mojaxte li da mi go spestite ? Pitam xora , koit osa kompetentni, a ne vas.. Ne sam kazala che sa mgo pila ei taka no e po dobre da si siguren, otkolkoto da sajalqvash posle i opredeleno ne sam go pila ei taka znam stranichnite efekti znam che ne trqbva da se pie poveche ot 1 takova xapche PONE polovin godina , a nai dobre i izobshto.. Sega moje li da mi otgovorite na vaprosa dal ie opasno:) I nqmashe nujda da me narichate bezotgovorna, samo zashtoto ne vi se obqsnqvah :shock:

Rebirthing
09-29-2008, 15:36
Леле какви хора има по света, тц тц, много ясно че можеш да стане гаф!Риска си е малък, но го има, егати хората, какво ще ви стане ако го правите с презерватив :x ?

mysterious93
09-29-2008, 15:52
хах...тря да прочетеш упътването на такива хапчета,за да разбереш че тря да се прави с презерватив ли?ми нз..може би са го написали за по голяма сигурност..

uBu4k0
09-29-2008, 16:25
Най-добре си го прави с презерватив че после да няма издънки ;)

SpOrTs_GiRl
09-29-2008, 18:10
1. Научи се да пишеш .. Боже, от кога не бях виждала някой да пише "аС" ..
2. Може ли да си толкова безотговорна?!?! .. Ти знаеш ли какво съдържа това хапче?! .. Знаеш ли какво може да ти причини, ма патицо?!!?!? ..
3. Ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВИ !! Нали не си мислиш, че като не свършва в теб пак няма опастност?!?!?!!? :x
Пикла.

Harum_Scarum
09-29-2008, 18:16
1. Научи се да пишеш .. Боже, от кога не бях виждала някой да пише "аС" ..
2. Може ли да си толкова безотговорна?!?! .. Ти знаеш ли какво съдържа това хапче?! .. Знаеш ли какво може да ти причини, ма патицо?!!?!? ..
3. Ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВИ !! Нали не си мислиш, че като не свършва в теб пак няма опастност?!?!?!!? :x
Пикла.
+5000 8-)

snejana67
09-29-2008, 18:22
:)само с презерватив :)

Qnesssa
09-29-2008, 18:27
Нападате момичето все едно всеки един от вас прави секс с презерватив.. Щом е стигнала до там да пие хапчето, значи е имало защо, и при свършен факт незнам какво постигате като и лепнете понятието "безотговорна" ..
И все пак винаги има вероятност да забременееш дори и момчето да не е свършило в теб.

DevilWish
09-29-2008, 18:55
ZNachi pila sam eskapelle prediii 10 dena nqkade, nqmashe golqma opasnost no prosot iskax da sum sigyrna che nishto nqma da stane;) i taka sega da pitam: v listovkata kam eskapelle-a pisheshe da ne se pravi sex pbez predpazni sredstva dokato mi doide (ne razbrax zashto tochno) i as da pitam moje li naistina da stane neshto ako pravim sex bez prezervativ sega, ( 1-2 dni predi da mi doide), bez da svyrshva v men rzbira se ? Opasno li e tolkowa mnogo ?
Не разбрах ,за какво те нападат ,ама аз ще ти отговоря =) Значи ,това че си пила хапчето не променя нещата относно забременяването.Имам предвит сега ако го правиш без презерватив и не свършва в теб ,така както преди да пиеш хапчето /явно/ си го правила ,шанса не е по-голям.Да както те се обесняват ,че винаги имало шанс ,ама да ти кажа с бившия го правихме 8 месеца без презерватив и така и не забременях ;) =) Успех и внимавай да не стане гафа =)
Пс - Втори път не пий хапчето ,просто така ,а само ако наистина има нужда =)

scuderia
09-30-2008, 13:59
ako go praish bez prezarvativ i ako se symnqvash sled tova dali si bremenna mojesh da si zemesh test za bremennost .... ako testa e polojitelen po dobre se posyvetvai s genekolog kakvi hapcheta da priemesh :}

SpOrTs_GiRl
09-30-2008, 14:42
ako go praish bez prezarvativ i ako se symnqvash sled tova dali si bremenna mojesh da si zemesh test za bremennost .... ako testa e polojitelen po dobre se posyvetvai s genekolog kakvi hapcheta da priemesh :}
Патицо .. (или паток) .. теста се прави 14 дни след акта или в първия ден от закъснението на цикъла! .. А тогава е прекалено късно за каквито и да е хапчета!! .. По-добре посъветвай хората да използват презервативи, а не да се тъпчат с хапчета!

Fx1
09-30-2008, 16:35
Не разбрах ,за какво те нападат ,ама аз ще ти отговоря =) Значи ,това че си пила хапчето не променя нещата относно забременяването.Имам предвит сега ако го правиш без презерватив и не свършва в теб ,така както преди да пиеш хапчето /явно/ си го правила ,шанса не е по-голям.Да както те се обесняват ,че винаги имало шанс ,ама да ти кажа с бившия го правихме 8 месеца без презерватив и така и не забременях ;) =) Успех и внимавай да не стане гафа =)
Пс - Втори път не пий хапчето ,просто така ,а само ако наистина има нужда =)

Напротив, променя нещата относно забременяването, и то много. Това хапче е хормонална бомба и може да премести овулацията когато си поиска. Това означава, че в следващите 2-3-4 месеца не можеш да имаш идея кога точно ще настъпи тя, тоест кога можеш да забременееш. А това от своя страна означава, че 2 дни преди цикъл в момента не значи нищо - най-малкото не знаеш, ще ти дойде ли изобщо навреме.

{SeXy_BaBy}, всички разбрахме, че не си забременяла, но ти май не разбра, че това означава едно голямо нищо. Ако се чувстваш толкова безлична, че смяташ, че всички момичета и жени са правени по калъп и са еднакви с теб - в грешка си.

А ако някоя е толкова глупава, че да се успокоява с това, че ТИ не си забременяла - толкова по-зле за нея.

Радвай си се на късмета си и междувременно се научи да пишеш, матура те чака.

wintersun
10-01-2008, 07:28
При повечето момичета Ескапел страшно много обърква дадата на цикъла тъи че не бъди толква сигурна че ще ти доида след няколко дена. Аз лично не съм привърженик на правенето на секс без презерватив защото именно един голям процент т нежеланите бременности се случват в последствие на прекъснат полв акт.

sexy_tigar4e_MM
10-02-2008, 19:02
1. Научи се да пишеш .. Боже, от кога не бях виждала някой да пише "аС" ..
2. Може ли да си толкова безотговорна?!?! .. Ти знаеш ли какво съдържа това хапче?! .. Знаеш ли какво може да ти причини, ма патицо?!!?!? ..
3. Ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВИ !! Нали не си мислиш, че като не свършва в теб пак няма опастност?!?!?!!? :x
Пикла.
Само знаете да обиждате :D А ти знаеш ли веществото как се казва и колко мг се съдържат в таблитката... И аз съм на мнениа да се използва презерватив, но защо всички трабва да сте толкова арогантни :-x
(Levonorgestrel 1.5 mg)

Gabroveca
10-03-2008, 05:35
Щото си мислят, че като четат морал изглеждат по-отговорни и големи.

Аз го правя с моята приятелка от 4 месеца без презерватив, да чукам на дърво досега не е имало проблеми. Защо го правим без не мисля, че съм длъжен да обяснявам, личен проблем е.

Затова пък, един приятел си го прави със и сега приятелката му...скоро ще е във втория месец.

И определено това хапче няма да я убие :)
Моята приятелка веднъж взе, дори и цикъла разстрои.

DeCuTo0
10-03-2008, 21:45
1. Научи се да пишеш .. Боже, от кога не бях виждала някой да пише "аС" ..
2. Може ли да си толкова безотговорна?!?! .. Ти знаеш ли какво съдържа това хапче?! .. Знаеш ли какво може да ти причини, ма патицо?!!?!? ..
3. Ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВИ !! Нали не си мислиш, че като не свършва в теб пак няма опастност?!?!?!!? :x
Пикла.


\:D/ \:D/ \:D/