PDA

View Full Version : Лосион /лице/



ElisaDay
09-29-2008, 15:22
Здравейте!Наскоро си купих почистващ лосион за лице.Слагам си го всяка вечер преди да си легна и днеска лицето ми е повече от ужасно :shock: Цялото ми чело е на някакви ситни пъпчици и зачервени.Няма гной .. иначе бих ги изстискала!Е, не се забелязват, защото са ужасно мънички, но пък са доста.. намазах се с крем Бочко - няма файда!Вероятно е от лосиона,нали?Мислех си да не е пък от времето.. Ох, не знам!Да не е някаква алергична реакция :shock: Айде, помагайте!И още нещо .. с какво да го мажа докато се оправят?
П.П. по принцип кожата ми е ужасно чиста, спазвам си хигиена и многог рядко ми се появяват пъпки и ако се случи то е една или две .. не повече.А сега за една вечер .. бааам :shock:

Harum_Scarum
09-29-2008, 15:51
Хвърляи измисленият лосион през терасата и не го ползваи повече изчакаи 1-2 седмици максимум през това време може да го почистваш с някакъв гел за лице но не слагаи никакъв грим и незнам какъв е този крем "Бочко" но недеи го мажи с нищо сигорно е някаква алергия просто : )) остави лицето си малко да почине от ссичките мазила с които си се цапотила,хич не си мисли че е толкоз "хигиенично" маски глупости и т.н. аиде успех : )

albb
09-30-2008, 18:25
и аз мисля,че най вероятно е алергична реакция от лосиона!хвърли го и не третирай кожата с нищо няколко дни,за да се успокои и пъпчиците ще изчезнат бързо както и са се появили :) спокойно :)