PDA

View Full Version : Носите ли подаръци?



tItEufFf
09-29-2008, 15:24
Я кажете, вие като се връщате в България носите ли подаръци на приятели, роднини и т.н. ? Какви?

Ev1l
09-29-2008, 15:34
Амии.. Най-добре е да се носи.Дори и нещо дребно.Но само за по-близките приятели.

slim__shadygirl
09-29-2008, 15:39
Да винаги взимам някакви сувенирчета ,или някакви шоколади и десерти :D

tItEufFf
09-29-2008, 15:40
Амии.. Най-добре е да се носи.Дори и нещо дребно.Но само за по-близките приятели.

Е, да..то е ясно, че за близките. Аз като излизах с едни мои съученички, които искаха да се видим за последно, останах с впечатлнието, че се видяхме само заради платеното от мен кафе и да ми кажат кво да има нося... :?

А с най-добрите ми приятелки дори не се видяхме на кафе. Просто отидохме в двора, където сме прекарали гооляма част от първите ни години заедно като приятелки .. На тях със сигрност ще им донеса нещичко, въпреки че не са ми казвали нищо от рода "И като се върнеш да ми донесеш подаръци" ..

schhhhhhh
09-29-2008, 15:52
Кофти, но факт. Повечето " приятели " са " приятели " заради нещата,които биха могли да изкопчат. Звучи гадно,но е така. Това лято като се прибрах в БГ донесох подаръци на семейството и най-близките си приятели. Не че нямаше и други кандидати за подаръци, но ... само който си ги заслужи ще получи :D Аз където и да съм - на екскурзия в България или чужбина - подаръците, които нося са сувенирчета, шоколади и всякакви такива нещица на пръв поглед не чак толкова специални, но пък за близък човек те значат много. :) :) Тъй че, каквото и да им занесеш, ще останат доволни и благодарни . :)

splendour
09-29-2008, 16:32
ti re6ava56 no az nosq samo na nai dobrite si priqtelki.za drygita-snimki 6i gledat

LoLi_PoP
09-30-2008, 19:16
аз носих на роднини и на най-добрите ми приятелки..ама не мисля,че постоянно като се прибирам трябва да нося :) :)

hahavteen
10-01-2008, 11:51
Носех първите 2-3 години всеки път на роднините и на най-добрата ми приятелка. Сега вече не нося защото си идвам 2 пъти в годината вече от 10 години и някак си.. Само ако съм видяла нещо което съм сигурна че ще се хареса на приятелката ми и го купувам..

loveme123
10-05-2008, 19:41
И аз нося когато се връам от някъде. по принцип вземам по нещичко за гаджето и за най-добрата ми приятелка обаче имаше една приятелка която предния път се засегна заще предния път не съм и взела нищо... малко тъпо но... кво да се прави... та тка де тази година й взех за да не може нищо да ми каже... Малко е кофти така всеки да се надява на тез за нещо... но както и да е темата не е за това :)

Vikitooo
10-06-2008, 21:35
Аз догодина си идвам за мъничко и със сигурност ще накупя подаръци за близки и роднини.

bigZ
10-07-2008, 18:57
Ni6to na nikogo nqma da vzema osven na rodninite mi.4e daje i nqkoi ot tqh ne zaslujavat 6toto ve4e po4naha da se obajdat samo za poru4ki.

azazas
10-28-2008, 17:03
Ми да винаги носа ... некфи сувенири или шоколадови истории :D а за най-близките ми фр носа и малко по - големички :) :)