PDA

View Full Version : Ако ви се обади пияно момче...



amadeuskb
09-29-2008, 15:59
Така.Искам да попитам по-точно мимичетата.Така вчера се напих и звъннах на момичето ,което харесвам.Говорихме околко 5 мин някъде аз не съм говорил някакви глупусти а все мили неща.Днес не бях на даскало и ако вас ви звънне горе-доло пияно момче какво ще си помислите за него при положение ,че ви говори само хубави неща.

Harum_Scarum
09-29-2008, 16:04
Така.Искам да попитам по-точно мимичетата.Така вчера се напих и звъннах на момичето ,което харесвам.Говорихме околко 5 мин някъде аз не съм говорил някакви глупусти а все мили неща.Днес не бях на даскало и ако вас ви звънне горе-доло пияно момче какво ще си помислите за него при положение ,че ви говори само хубави неща.
Че е пиянде и се е разгонил :D :D :D

И сега по темата-Има един..Как да го кажа мит че пияните момчета говорели само истината,ама според мен не е така .. Излесте ако те покани и ако трезвен ти говори съсщите неща значи го е мислил ако не значи е било от алкохола///

Andreev
09-29-2008, 16:06
ми обади й се и докато си трезвен

amadeuskb
09-29-2008, 16:08
Точно там е работата ,че аз когато съм трезвен нямам смелостта да звънна ...

Andreev
09-29-2008, 16:11
ние ли да звъннем вместо теб уе бауш?!

amadeuskb
09-29-2008, 16:13
Не бе просто отворих темата да видя какво мислят момичетата от такава постъпка.

slun4ice_90
09-29-2008, 16:16
Не бе просто отворих темата да видя какво мислят момичетата от такава постъпка. Ами аз,ако бях на мястото на момичето, щях ти тегля един сиктир.... :D :? Пиян....бравос...и й се обаждаш... :-D

slim__shadygirl
09-29-2008, 16:17
Точно там е работата ,че аз когато съм трезвен нямам смелостта да звънна ...
Ми сипи си едно и й се обади :D бзк..
сега сериозно: по-добре и се обади и й кажи че искаш да се видите,ако нямаш смелост да говориш напиши й смс.

HONDA
09-29-2008, 16:20
Тя разбра ли, че си пил?

slun4ice_90
09-29-2008, 16:21
Точно там е работата ,че аз когато съм трезвен нямам смелостта да звънна ... Това не го бях скивала,но все пак не е трябвало да се напиваш....Колкото и да нямаш смелост...

Ev1l
09-29-2008, 16:24
Точно там е работата ,че аз когато съм трезвен нямам смелостта да звънна ... Това не го бях скивала,но все пак не е трябвало да се напиваш....Колкото и да нямаш смелост...

Олее..Това е нов повод за пиянство Ставаш по смел..
Брао братле..Сега утре вечер като се събера с My Holmies ще кажа:
Аре да се напиваме за да ни дойде смелостта :razz:

Шегата на страна..

Ами ако искаш нещо с нея брат по-добре събери смелост и и кажи. :)

amadeuskb
09-29-2008, 16:25
Тя разбра ли, че си пил?
По принцип това се случва за 2-ри път :D
Първия път после и посах по скайпа и и се извиних тя каза няма проблеми споко.И същият ден ми се струва ,че станахме по-близски смисъл ,че започна по-често да ми пише.А сега не съм писал изобщо с нея от вчера ....

splendour
09-29-2008, 16:34
sly4valo mi se e... prosto kat my 4yx zavalqniq glas i zatvorix.t1i 4e i se obadi trezvaen

amadeuskb
09-29-2008, 16:40
sly4valo mi se e... prosto kat my 4yx zavalqniq glas i zatvorix.t1i 4e i se obadi trezvaen
Аз трябва много да пия за да почна да завалям.
Говорех си съвсем нормално (горе-доло) :)

splendour
09-29-2008, 16:50
sly4valo mi se e... prosto kat my 4yx zavalqniq glas i zatvorix.t1i 4e i se obadi trezvaen
Аз трябва много да пия за да почна да завалям.
Говорех си съвсем нормално (горе-доло) :) xaxa gore dolo :-D ami da ama se razbira a i nqma da i stane priqtno ako trq da ob1rne6 nqkolko 4a6ki za da govori6 s neq.prosto se nay4i da ne se pritesnqva6.nqma za kakvo.gybi6 vreme a taka moje da q zagybi6 mn brytalno.......... taka 4e se vpisvai v skaipa i i napi6i 1 zdr kat za na4alo :) i gledai 4ata da ne sv1r6i do neinoto zdrasti......podd1rjai temata .aide yspex :-P

Harum_Scarum
09-29-2008, 17:11
Така.Искам да попитам по-точно мимичетата.Така вчера се напих и звъннах на момичето ,което харесвам.Говорихме околко 5 мин някъде аз не съм говорил някакви глупусти а все мили неща.Днес не бях на даскало и ако вас ви звънне горе-доло пияно момче какво ще си помислите за него при положение ,че ви говори само хубави неща.
Че е пиянде и се е разгонил :D :D :D

И сега по темата-Има един..Как да го кажа мит че пияните момчета говорели само истината,ама според мен не е така .. Излесте ако те покани и ако трезвен ти говори съсщите неща значи го е мислил ако не значи е било от алкохола///


Опс аз маи маи не разбрах че става дума за момче ... Извиняваи : ))


По темата:Извини и се и я покани да излените : )

soul1199
09-29-2008, 17:25
6qh da si pomislq,4e me har. i 4e e mn mil,i 4e,ako,kat ne e piqn mi kaje su6ite ne6a 6e my stana gadje 8-) pokani q na sre6a be

Re5peC7
09-29-2008, 17:40
Абе и при мен се получава нещо такова като пийна 8-) ама скоро не съм пил и въпреки това правя смели неща, като например да изхвърля кофата с боклука през деняяя, да отида до магазина и така.. други подобни... та..сега по-сериозно...младеж стягай се и й се обади докато си трезвен ще видиш, че след като го направиш ще ти е по-лесно да направиш още смели неща :P все пак от някъде трябва да се започне, а ти си и момче така, че няма да ти е последното геройство :P айде Успех и се дръж мъжката \:D/

amadeuskb
09-29-2008, 20:21
Тя вече се нави да се разходиме ,когато и мине настинката.Ама аз какъвто съм тъп утре пак като отида на даскло няма да и кажа нищо .Просто ми е гадно некфи момиченца да говорят за мен и за момичето .
Също така преди 1 час и писах СМС "Айде сладур лека нощ и да оздравяваш бързо :* " нящо такова писах ... гадното е ,че утре съм на даскло ,а тези неща искам да си ги правя на саме ,а не да се бърка целя клас.

gPa3HuTeJl
09-29-2008, 20:24
Страхливец!

amadeuskb
09-29-2008, 21:17
Страхливец!
Ем така илиза явно :-o

Escarina
09-29-2008, 21:38
Проблема е, че като се напиете сваляте звезди ама като изтрезнеете бързо ви се иска да не сте се обаждали. Крайно неприятни са ми тези разговори. Не веднъж съм си трошила главата.

fc
09-29-2008, 22:22
Няма лошо , използвал си течен кураж :) Сега може да се сближите , Късмет :)

Schnitzer
09-29-2008, 22:31
Тва за мита с истината да ви кажа при мен маи бачка гонякъде. :)

fc
09-29-2008, 22:37
Тва за мита с истината да ви кажа при мен маи бачка гонякъде. :)
Познавам много хора при които е вярно :)

Schnitzer
09-29-2008, 22:45
Тва за мита с истината да ви кажа при мен маи бачка гонякъде. :)
Познавам много хора при които е вярно :)Мда много е шибано.Като пийна повечко и ми се иска да звънна на мацката която харесвам и да и се обясня в любов направо. :D :D