PDA

View Full Version : пяна и сешоар



silver_moon
09-29-2008, 16:44
хай хора :)

значи взех си пяна за обем на косата, но въпроса ми е как е по-дбре да се използва: (ако има значение марката кажете, ще напиша, но просто не искам да се получава реклама) :)

1. първо си суша косата със сешоара и и придавам обем с него, после слагам пяната и пак суша малко?

2. придавам там обема със сешоара и после само си слагам пяната, без да суша пак?

3.слагам пяната на мокра коса и суша?

косата ми попринцип е права, но съм с такава прическа, че трябва да има обем...мразя си правата коса, ма кво да се прави...ако използвам само сешуара ефекта е 1-2 часа максимум, при мене всеки косъм си е на собствено мнение и единственото ми спасение е пресата или пяната, ма гледам да използвам пресата максимум 2 пъти месечно

ra4ence
09-29-2008, 16:47
На влажна /не напълно мокра коса/ втриваш пяната и сушиш :) Ако искаш после сложи лак,за да фиксираш
Успех

ValzZi
09-29-2008, 16:49
на мокра коса пяна ..
наведи си главата надолу и издухай косата...
среши с гребен с големи зъбци и зарежи пресета...

Predator777
09-29-2008, 16:50
хай хора :)

значи взех си пияна за обем на косата, но въпроса ми е как е по-дбре да се използва: (ако има значение марката кажете, ще напиша, но просто не искам да се получава реклама) :)

1. първо си суша косата със сешоара и и придавам обем с него, после слагам пияната и пак суша малко?

2. придавам там обема със сешоара и после само си слагам пияната, без да суша пак?

3.слагам пияната на мокра коса и суша?

косата ми попринцип е права, но съм с такава прическа, че трябва да има обем...мразя си правата коса, ма кво да се прави...ако използвам само сешуара ефекта е 1-2 часа максимум, при мене всеки косъм си е на собствено мнение и единственото ми спасение е пресата или пияната, ма гледам да използвам пресата максимум 2 пъти месечно

И написа "пияна" 5 пъти в темата без да се усетиш. :)

elena_k
09-29-2008, 17:24
хай хора :)

значи взех си пияна за обем на косата, но въпроса ми е как е по-дбре да се използва: (ако има значение марката кажете, ще напиша, но просто не искам да се получава реклама) :)

1. първо си суша косата със сешоара и и придавам обем с него, после слагам пияната и пак суша малко?

2. придавам там обема със сешоара и после само си слагам пияната, без да суша пак?

3.слагам пияната на мокра коса и суша?

косата ми попринцип е права, но съм с такава прическа, че трябва да има обем...мразя си правата коса, ма кво да се прави...ако използвам само сешуара ефекта е 1-2 часа максимум, при мене всеки косъм си е на собствено мнение и единственото ми спасение е пресата или пияната, ма гледам да използвам пресата максимум 2 пъти месечно

И написа "пияна" 5 пъти в темата без да се усетиш. :) Бе то така си се пише,ти нищо не разбираш :razz:

BlueCat
09-30-2008, 07:50
Третото...и се пише пЯна.

Jamalska
09-30-2008, 09:20
И кфо пи?

Sensuality
09-30-2008, 11:03
на мокра коса пяна ..
наведи си главата надолу и издухай косата...
среши с гребен с големи зъбци и зарежи пресета...

Незнам как става тва с пяна и сешоар,но ресането на косата по този начин надолу с главата не е полезно за косата :)

SuSamka
09-30-2008, 11:36
на мокра коса пяна ..
наведи си главата надолу и издухай косата...
среши с гребен с големи зъбци и зарежи пресета...

Незнам как става тва с пяна и сешоар,но ресането на косата по този начин надолу с главата не е полезно за косата :)

И защо не е полезно? :-o И аз така си суша косата надолу с главата и ми е така 3-4 дена. Ама зависи от косата...

Sensuality
09-30-2008, 12:12
на мокра коса пяна ..
наведи си главата надолу и издухай косата...
среши с гребен с големи зъбци и зарежи пресета...

Незнам как става тва с пяна и сешоар,но ресането на косата по този начин надолу с главата не е полезно за косата :)

И защо не е полезно? :-o И аз така си суша косата надолу с главата и ми е така 3-4 дена. Ама зависи от косата...

защото влажната коса по трудно се сресва от сухата и кортекса,който е среден слой на косъма се подува и кутикулата,която е външна обвивка на косъма се повдига и се получава голямо триене с гребена и може да ти падне малко коса,а бе надявам се да си ме разбрала г/д,тфа ми е спецялността тепърва ше научавам,та дано съм ти била полезна :) и имах предвид ресането на косата надолу с главата,а не сушенето на косата :)

yozito
09-30-2008, 12:30
Пияна? :lol:

Gosh
10-02-2008, 16:03
Даже май, повече от една 'пияна' :s

darla
10-02-2008, 16:29
хай хора :)

значи взех си пияна за обем на косата, но въпроса ми е как е по-дбре да се използва: (ако има значение марката кажете, ще напиша, но просто не искам да се получава реклама) :)

1. първо си суша косата със сешоара и и придавам обем с него, после слагам пияната и пак суша малко?

2. придавам там обема със сешоара и после само си слагам пияната, без да суша пак?

3.слагам пияната на мокра коса и суша?

косата ми попринцип е права, но съм с такава прическа, че трябва да има обем...мразя си правата коса, ма кво да се прави...ако използвам само сешуара ефекта е 1-2 часа максимум, при мене всеки косъм си е на собствено мнение и единственото ми спасение е пресата или пияната, ма гледам да използвам пресата максимум 2 пъти месечно
Negramotna si,skupa!!!Na kolko mesta si napisala "pIQna"...pi6e se i se kazva "pQna"..."pIQna" 6te si sled polovin 6i6e rakiq!Koi klas si po davolite 4e si tolkova neprostimo negramotna!

silver_moon
10-02-2008, 16:45
хай хора :)

значи взех си пияна за обем на косата, но въпроса ми е как е по-дбре да се използва: (ако има значение марката кажете, ще напиша, но просто не искам да се получава реклама) :)

1. първо си суша косата със сешоара и и придавам обем с него, после слагам пияната и пак суша малко?

2. придавам там обема със сешоара и после само си слагам пияната, без да суша пак?

3.слагам пияната на мокра коса и суша?

косата ми попринцип е права, но съм с такава прическа, че трябва да има обем...мразя си правата коса, ма кво да се прави...ако използвам само сешуара ефекта е 1-2 часа максимум, при мене всеки косъм си е на собствено мнение и единственото ми спасение е пресата или пияната, ма гледам да използвам пресата максимум 2 пъти месечно
Negramotna si,skupa!!!Na kolko mesta si napisala "pIQna"...pi6e se i se kazva "pQna"..."pIQna" 6te si sled polovin 6i6e rakiq!Koi klas si po davolite 4e si tolkova neprostimo negramotna!
ама краво тъпа, точно ти не ме мисли колко съм грамотна, а? че поне аз пиша на родния си език, не на латиница! :x

сори за грешката с "пияната" и "пяната" :-) , не бях сигурна как се пише и затова написах "пияна", вече знам, че е "пяна" :) ...пак сори :)

yozito
10-02-2008, 17:01
silver_moon, защо се заяждаш по този начин?Хората ти казаха какво мислят за проблема ти и ти сега какво...това ,че ти се изрази грешно не ни прави нас тъпи...научи се да пишеш и после мисли за косата. ;)

silver_moon
10-02-2008, 17:15
silver_moon, защо се заяждаш по този начин?Хората ти казаха какво мислят за проблема ти и ти сега какво...това ,че ти се изрази грешно не ни прави нас тъпи...научи се да пишеш и после мисли за косата. ;)
аз приемам забелжките и си оправих и началния пост и заглавието :) , но се ядосах, че darla_f хем ме критикува, хем пише на латиница, хем и нейният тон не беше особенно добър...и все пак всеки прави по някоя и друга правописна грешка, хем от бързане при писането, хем от незнание, не се оправдавам, незнаех как се пише "пяна", видях си грешката и си я оправих....мерси, че ми казахте все пак :)

darla
10-02-2008, 20:34
Skupa,gre6kata ti ne e ot burzane,za6toto:
1vo-sama kaza,4e ne si bila sigurna kak se pi6e
2ro-5 puti edna i su6ta gre6ka ot burzane i to ABSURDNa...

tova dali az pi6a na latinica ili kirilica ne e tvoi problem,purvo se nau4i da pi6e6 gramotno,posle izob6to pi6i na "sobstveniq si ezik"...tova tvoeto ne e lipsa na gramotnost,tova e lipsa na elementarna kultura-takava gre6ka dete v 1vi kl 6te dopusne!!!i to 100 puti...4e i ubidena go dava6!Moje da pi6a na kirilica(prosto nqmam),no specialno za gramatikata moga da ti sturkam jivoteca!!!!

DYNAMIC
10-02-2008, 22:08
silver_moon, защо се заяждаш по този начин?Хората ти казаха какво мислят за проблема ти и ти сега какво...това ,че ти се изрази грешно не ни прави нас тъпи...научи се да пишеш и после мисли за косата. ;)
аз приемам забелжките и си оправих и началния пост и заглавието :) , но се ядосах, че darla_f хем ме критикува, хем пише на латиница, хем и нейният тон не беше особенно добър...и все пак всеки прави по някоя и друга правописна грешка, хем от бързане при писането, хем от незнание, не се оправдавам, незнаех как се пише "пяна", видях си грешката и си я оправих....мерси, че ми казахте все пак :)
само да ти кажа,че се пише не знам<> следователно <>не знаех,а ти си го написала слято.

darla
10-03-2008, 07:23
:lol: :lol: :lol:
Mila,q po-dobre spri da pi6e6,izq6 bukvar4eto s koricite i se vurni togava!

Spider4eto
10-03-2008, 07:24
Добре ве бахти, във всяка тема ще се намери някой, който да се заяде за нещо. Като прочетох темата според мен въпроса не беше пяна ли е или пияна. Всеки ден учим нови и нови неща. И кво като не знае как се пише- дай да я убием с камъни. Разбирам приятелски да й кажете, че не се пише така, вие бахти я изядохте: проста била.... Май сте в мензис ми се струва :-o

По темата: 1во слагаш пяната на влажна коса(не да ти капе вода от нея). После сушиш с сешоара с главата надолу. :)

silver_moon
10-03-2008, 11:34
:lol: :lol: :lol:
Mila,q po-dobre spri da pi6e6,izq6 bukvar4eto s koricite i se vurni togava!
сигурна съм, че пиша много по-грамотно от теб, че само от мненията ти съдя, че си овца тъпа...и случайно казах, че не се оправдавам, че грешката ми е от бързане, нали? аз ще се науча да пиша, но ти се научи да четеш, моля те... дума "vurni" в нашия език няма, но както и да е, а и числото "6" не замества буквата "ш" :lol: , и ако си случайно си влизила в час по информатика ще знаеш, че след припинателен знак се оставя интервал, но защо ли те заминавам с такива сложни неща...

Spider4eto, благодаря